Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
217.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen cuma buradan bir sistem topladım ve hala kargo numarası girilmedi. Bir hafta çok uzun bir süre değil mi kargoya verilmesi için? Heves ve heyecanla sistem topluyorum ama bir hafta geçiyor, anca fatura PDF'ime bakabiliyorum.
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Incehesap'ta faturayi PDF olarak urunleri gonderecekleri zaman e-posta ile gonderiyor/sisteme yukluyorlar.
    Faturaniz cikti ise urunler yola cikmistir/cikmak uzeredir. En azindan parca bazli islemler bu sekilde oluyor.
    Toplama sistemde urunleri tedarik ettikleri an faturayi basmislardir ve simdi de sistemi topluyorlardir muhtemelen.
  • Doların giderek artması çok kötü bir durum... Eksik olan parçalarımı tamamlayamıyorum. İş yapar B450'ler 1 milyar fiyat bandına uçmuş, şaka gibi.
  • Geri ödeme konusunda sorunlu bir firma.İptal ettiğim siparişin ödemesini 1 haftadır yapamadılar sürekli sallıyorlar ,bankaya ödeme itirazında bulunacağım bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick72 -- 2 Nisan 2020; 20:0:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Uygun fiyatlı 144 Hz IPS bir monitör bekliyorum bakalım gelecek mi.

Uygun ekran kartı bekleniyor........
  • maverick72 M kullanıcısına yanıt
    Sizin durumunuzun ayrıntılarını bilmiyorum belki paletiniz hic acilmamistir hemen iade olmasi gerekiyodur sonuna kadar haklisinizdir fakat incehesap iade odeme konusunda sayılı iyi firmalardan biri. İcinde bulunduğumuz donemde mesai saatleri bankalar dahil yariya dusmusken ufak tefek aksaklıklar olur bence bu durumda bile iyi hizmet vermeye çalışıyorlar.

Hazir mesaj yazmisken gaming gecesinden sonra beklenen kargolarla ilgili de bi bilgi veriyim
    Ornek veriyorum bir ekran karti aldiniz 50 stoğu var siz eger stokta beş on tane kalınca alırsanız kargonuz en iyi ihtimalle pazartesiye hatta saliya kalabilir çünkü kargo sirketleri kota uyguluyor, bu mallari kargoya veren insanlarinda sevkiyat yapabilcegi bi sinir olunca tekrar dile getiriyim mesai saatlerinin de azalmasiyla kargolar sarkabiloyor birazcik empati yaparsak bu durumlari asabiliriz

Uzun vadeli dusunursek yarin bir gun aldiginiz urun garantiye gidicek diyelim gonderdiniz incehesaba hemen isleme alinir ve karsinizda bir muhattap bulursunuz, diger firmalar gibi robotlarla konusturmaz, destek ticketlari actirmaz, ararsin mesaj atarsin ulasirsin çözüme kavuşur..
    İyi forumlar arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• standartsaplama kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle monitör ekran kartı aldım daha monitör denemedim. Lakin ölü piksel çıkarsa bile arkasında dururlar. Donderirsin yeni ile değiş tirir ler.

• Quirah kullanıcısına yanıt
    10 "iş" gününde hazırlayıp teslim ediliyor..aldım daha önce sorun yaşamadım
  • standartsaplama kullanıcısına yanıt
    Yok benimki iptal edilen siparişti,kargo gonderilmeden iptal etmistim

• monitörlerde indirim yapıyorlar mı acaba?
  • BasbugAtaturk kullanıcısına yanıt
    Sonuç fena değil 10 dk furmak testine koydum ayrıca güncel yazılım larıda daha kontrol edip yükle medim Windows kurduktan sonra otomatik yüklenen lerle test yaptım daha sonra kontrol edip 2ci kes bakıcam
    66dereceyi geçmedi
    [ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri
    [ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri

• HandsUpPantiesDown kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta msı monitör lerde ve başka marka monitör vardı indirim lerde marka model net hatırlamıyorum.

Evet bir hafta uzun süre bugün yatar umarım araya hafta sonu girmesi kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Doların giderek artması çok kötü bir durum... Eksik olan parçalarımı tamamlayamıyorum. İş yapar B450'ler 1 milyar fiyat bandına uçmuş, şaka gibi.
    Asus TUF B450-Pro Gaming Eylül ayında 648 liraya aldım. Ekonomi şahlanınca 1000 liraya fırlamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bazı firmalar sanalpos u başka bankadan kullanıyorlar. Sen x bankasının kredi kartını kullanıyorsun ama satın alırken yapılan işlem y bankası üzerinden yapılabiliyor. Bu durumda geri ödeme uzun zaman alabiliyor. Yani direk incehesaba okları yöneltmek çok doğru bir yaklaşım değil bence. Mesela ben gg den buzdolabı aldım satıcı iptal etti, iade bana 1 sonra yansıdı. Gidip bankana dilekçe ver çok geçmeden ödeme yapılır

• 27" ips monitör lütfen

• Sevgili incehesap, indirimli hali 4000-4500 civarında güzel bir laptop bekliyoruz. Evet, indirimli hali 6500 tl olan laptoplar da şahane ama gücümüz yetmiyor :)
  • ReDLaX kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam aoc monitörlere balacağım inşallah girer indirime

• Cuma gecesi indirimlerinde selfy kodunu kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    15 gün yasal sürelerinin tamamını kullanıyorlar. Son gün yatar
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.