Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
217.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni seri bu hocam eski seride kutuda Focus Gold 750FX diye yazar mesela. Bunda ise Focus GX-750 olarak guncellenmis durumda.
  • Pc alıcamda gerçekden indirim oluyor mu
  • 27", 75-144hz, Full HD bir monitor gelir mi acaba bu hafta? @incehesap.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VectrAirliness -- 1 Nisan 2020; 17:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dixor-q

Pc alıcamda gerçekden indirim oluyor mu
    acelesi yoksa bekleyin derim ben geçen hafta güzel bir indirim vardı webtekno kasasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: incehesap.com

Merhaba,

Geçen veya ondan önceki hafta gelmişti. Tekrar ne zaman gelir kesin bir şey söylemek zor.

Alıntıları Göster
    bu hafta uygun nvme m.2 512gb ssd gelme ihtimali var mı
  • incehesap.com kullanıcısına yanıt
    Adata XPG Spectrix S40G 512GB M.2 PCIe SSD AS40G-512GT-C

Adata XPG D60 Spectrix 16GB (2x8GB) 3000MHz DDR4 Ram

Bu iki ürünün indirim kampanyasına girme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: incehesap.com

Merhaba,

Geçen veya ondan önceki hafta gelmişti. Tekrar ne zaman gelir kesin bir şey söylemek zor.

Alıntıları Göster
    Evet yetişemedim ona çok üzüldüm bekliyorum ilginiz için teşekkürler incehesap :)
  • incehesap.com kullanıcısına yanıt
    400-500 lira civarında mikrofonu iyi kulaklık arayışındayım. Bu hafta bu fiyat civarında "ilgi çekici" indirimleriniz olacak mı acaba?
  • Uygun fiyatlı 144 Hz IPS bir monitör bekliyorum bakalım gelecek mi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bir çok kişi 512 ve 1 tb m.2 nvme bekliyor sanırım yarın gelme şansı varmıdır))
  • 1660s & Ti yeni rx 5 serisi
    1600AF & r5 2600 & 3600 & 2700x
    Red switch mekanik klavye & f/p kulaklik
    500gb-1tb sata & m2

Şunları fazla öldürmeden bu cuma getirirseniz burası yıkılır. Hatırladığım en güzel indirimleriniz yılbaşından önceydi.

İndirimde herşey 2 ile sinirlandirilsin örnek adam 16gb ram bakıyor sistem topluyor en fazla 1x8GB alıyor bu sefer indirim mantığı kalmiyor ssd keza aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 2 Nisan 2020; 2:39:59 >
  • Maliyet ve performans odakli soylediginiz urunler. Ama kur da artti. Gecen hafta cok urun koydular ama o zaman bile acikcasi oyle super fiyatlar yok idi.

Sitede World genel kampanyasi haric kart kampanyasi da yok. Kur da artti.

Sanirim bu hafta incehesaptan ses cik(a)mayacak

Yok mu elinizde kalan RX580 8GB veya RX590 kartlardan bir guzellik yapacaginiz

Evde oturuyoruz. Sevindir bizi incehesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 2 Nisan 2020; 10:26:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Maliyet ve performans odakli soylediginiz urunler. Ama kur da artti. Gecen hafta cok urun koydular ama o zaman bile acikcasi oyle super fiyatlar yok idi.

Sitede World genel kampanyasi haric kart kampanyasi da yok. Kur da artti.

Sanirim bu hafta incehesaptan ses cik(a)mayacak

Yok mu elinizde kalan RX580 8GB veya RX590 kartlardan bir guzellik yapacaginiz

Evde oturuyoruz. Sevindir bizi incehesap
    Hocam örnek 550₺ olan kart şuan ki kurla zaten en fazla 570-580₺ olur bunun üzerine fiyat koyup satan firmalar zaten. Dolar sonuç olarak hep inişli, çıkışlı ülkemizde hep aynıydı değişmedi ki ;)

• oup59 kullanıcısına yanıt
    farkli psu olsa deneyebilirim de buyuk ihtimal ekran kartindan kaynakli gene.rog strix de bile cw varsa bunda da olması gayet olası genel olarak rtx serisinde cw var.degişime gondersem rus ruletini başlatmış olurum herhalde
  • Sistemi güncellemeyi düşünüyorum eski sistemi arkadaşa satacağım(ekran kartı,psu,ssd,hdd hariç) .Bu yüzden işlemci,anakart,kasa ve ramlere ihtiyacım var. İşlemci için ryzen 3600 veya 3600x düşünüyorum.Ama anakart için fp odaklı ne önerirsiniz, aynı şekilde bilgisayar kasası ? Bugünden sepete ekleyeyim.
  • WinchesteeR kullanıcısına yanıt
    Ryzen 5 3600x ile birlikte msi b450 tomahawk max aldım. Ram olarak GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z NEO DDR4 3600MHz CL16.
    Uyumlu parçalar olduğu için hiç bir ayara gerek olmadan çalıştılar. İleriye dönüklüğü konusunda bir şey diyemem. Şu an çok memnunum.
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Hocam firmalar ne yazik ki fiyatlari fazla yukseltiyor. Bu aralar yeni bir kasa kurmak uzere oldugumdan bircok sitede bircok urun takip listemde idi. Arada kurlar 15 kurus arttiysa ve liste fiyatina gore parcanin fiyati 10-20TL artmasi gerekiyorsa fiyatlar 25-40TL artti. Gercekten kur farki oraninda yansitan da oluyor.

Sonuc olarak tuketici olarak zorda kalan genelde biz oluyoruz :) Yani su siralar cok kart ve site kampanyasi oldu/oluyor. Neresi uygun ise oradan aliriz olur biter.
  • BasbugAtaturk kullanıcısına yanıt
    RTX serisinden sadece 2070 Super kartlardan Gigabyte Windforce 3X OC modelini alip kullandim. O kart icin herhangi bir sorun yoktu.
    Arka arkaya CW sorunlu kartlarin denk gelmesi sizin icin biraz sanssizlik olmus gibi duruyor.
  • WoEx W kullanıcısına yanıt
    Hocam anakart için 700₺ lik bir bütçe ayarladım. Virüsün etkisi olmaz ise yazın okul bitince askere gideceğim. Amacım şuan ki sistem satılamaz hale gelmeden satıp değerlendirmek. Eğer düzgün bir indirim olursa değerlendireceğim.
    Bu yüzden anakart olarak gigabyte aorus m ve elite modellerini düşünüyorum fiyat olarak da uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinchesteeR -- 2 Nisan 2020; 16:17:14 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.