Şimdi Ara

INCA DVB ÇALIŞMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR INCA DVB KARTIM VAR. NORMAL KURULUMDAN SONRA AÇILIŞTA LNB GÜÇ AÇIK HATASI VERİYOR, KAPANIŞTA İSE GÜÇ KAPALI HATASI VERIYOR. SINYAL VE CI ALGILAMIYOR. NEDIR BU İŞİN TEKNİĞİ ????? HELP MEEEE !!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: cavitgonen

ARKADAŞLAR INCA DVB KARTIM VAR. NORMAL KURULUMDAN SONRA AÇILIŞTA LNB GÜÇ AÇIK HATASI VERİYOR, KAPANIŞTA İSE GÜÇ KAPALI HATASI VERIYOR. SINYAL VE CI ALGILAMIYOR. NEDIR BU İŞİN TEKNİĞİ ????? HELP MEEEE !!!!

piyasadaki bütün uydu Incalar bozuk aldıktan sonra 1 ay içinde geri verip paranı alma hakkın var ( bozuk olmak kaydıyla ).Adamlar derseki test edelim istedikleri kadar test etsinler senin yanında takıp göstersinler görüntüyü ki böyle birşey yapamayacaklar.Bende almıştım gittim golda geri verdim SS2 aldım.
  • niye bozuk olsu ben gayet guzel bır sekılde kullanıyorum acılabılen tum kanallar acık hemde sorunsuz
  • kutuda gelen kitapçıkta bu konuyla ilgili cevap olması gerekir.
    sonuç alamazsan programı kaldırıp tekrar kur.
  • arkadaşım aynı sorun bende de vardı. Sebebini hemen söğleyeyim. Aygıt yöneticisinde ses kısmında 2 dosya eksik. Yani elindeki Draver eksik yazılmış. Ben Pasifik bilgisyarı( ithalatçı firma)www.pasifikbilgisayar.com aradım ve bana maille gönderdiler. Yükledikten sonra problem çıkmadı ve
    Orjinalden alıntı: cavitgonen
  • bendede inca var bi problemi yok.piyasadakiler bozukmuş falan hurafe bunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the-sakal

bendede inca var bi problemi yok.piyasadakiler bozukmuş falan hurafe bunlar.

+1
    bana göre piyasadaki diğer markalardan kat kat üstün bi alet
  • bu hatayı driver güncellemesi ile halledebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.