Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
9
Favori
106.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bcansu

unlockROOT PROGRAMI ILE .adb suruculerını yukleyın.

adb sürücüleri yüklü hocam ...Bana bir kaynak okuyup yapacagım yada resimli videolu vs var mı bildiğiniz ...Ya biyerde bişi atlıyorum yada farklı bir yolu var ...
  • ınca vero cube u25gt ile aynı surucuye sahıp.http://www.51cube.com.tr/ sıtesıne gıt destek bolumunden ABD suruculerını ındır.Abd tools icinden PL-2303_Driver_Installer yukle.Sonra adb_4.04 ıcınden adb exe kur.Sonra bılgısayarın aygıt yonetıcısıne gıt ve cıhazı gor.Muhtemelen cıhazın ısmını goreceksın sonra surucuyu guncellestır de.Sonra guncellesme esnasında adb_4.04 ıcındekı drıverı goster kuracaktır.Sonra sozunu ettıgım root programını ac bıraz bekle cıhazı gorecektı.Cıhazın adı cıkınca root et de.gerısını bekle root olunca acıp kapanacak.supersu cıkınca root gerceklesmıs olacak.Benım bılgısayar wın 8 anck wın7 de de yaptım umarım sende basarırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcansu

ınca vero cube u25gt ile aynı surucuye sahıp.http://www.51cube.com.tr/ sıtesıne gıt destek bolumunden ABD suruculerını ındır.Abd tools icinden PL-2303_Driver_Installer yukle.Sonra adb_4.04 ıcınden adb exe kur.Sonra bılgısayarın aygıt yonetıcısıne gıt ve cıhazı gor.Muhtemelen cıhazın ısmını goreceksın sonra surucuyu guncellestır de.Sonra guncellesme esnasında adb_4.04 ıcındekı drıverı goster kuracaktır.Sonra sozunu ettıgım root programını ac bıraz bekle cıhazı gorecektı.Cıhazın adı cıkınca root et de.gerısını bekle root olunca acıp kapanacak.supersu cıkınca root gerceklesmıs olacak.Benım bılgısayar wın 8 anck wın7 de de yaptım umarım sende basarırsın

tşkler Hocam .. Deneyeceğim ...
  • merhaba arkadaşlar inca vero 7 tablet ile probook prbt 805 arasında gidip geliyorum fiyat olark aynı sayılırlar ama aklıma probbok mu inca mı sorusu geliyor inca henüz yeni sanırım pek yorum bulamıyorum kullananlar arasında özellikle inca vero 7 yorumları çok az bilen arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: swingest

merhaba arkadaşlar inca vero 7 tablet ile probook prbt 805 arasında gidip geliyorum fiyat olark aynı sayılırlar ama aklıma probbok mu inca mı sorusu geliyor inca henüz yeni sanırım pek yorum bulamıyorum kullananlar arasında özellikle inca vero 7 yorumları çok az bilen arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum

Kullanıcı sayısı yok denecek kadar az Hocam ... Cihazlar yeni sayılır ...Benzer fiyatlara artesin ürünlerinide inceleybilirsiniz..
  • quote:

merhaba arkadaşlar inca vero 7 tablet ile probook prbt 805 arasında gidip geliyorum fiyat olark aynı sayılırlar ama aklıma probbok mu inca mı sorusu geliyor inca henüz yeni sanırım pek yorum bulamıyorum kullananlar arasında özellikle inca vero 7 yorumları çok az bilen arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum

İnca vero yu oglum ıcın aldım.Beklentılerımın uzerınde ıyı buldum.Ekran cozunurlugu dusuk ancak 7 ınc olması nedenıyle yeterlıdır dıye dusunuyorum.Bluetooth yok.Wıfe sı gayet ıyı.Pıl omru en az 4 saat.Bana gore hızı ıyı.Cok nadıren takılmalar oluyor.Antutu skoru 13800 cıvarı.Rootlana bılıyor.Gunluk kullanımda sorun yasadıgım bır program olmadı.Ekranın goruntusu bellı acılardan bakınca bozuluyor.Oyun pek oynamam cocuk ıcın asfalt 7 kurdum ancak oynatmadı.DIGER BIR COK OYUNDA SORUN YASAMADIM.Cıhazın goruntusu guzel ve bence kasasıda guzel.Saglam.oglum bır cok kez dusurmesıne ragmen bır sorun yok.Ilk alındıgındakı yazı sıtılı hosuma gıtmedı samsung un yazı formatını yukleyınce gecekten hos oldu.Aklıma gelenler bunlar sormak ıstedıgın varsa sorabılırsınız.Ancak sunu unutmayın elektronık cıhazlar bırazda san ısıdır kullandıgım cıhaz dıgerlerınden farklı olabılır.Saglıcakla kalın.

• Crooban kardeşim bu tabletler hakkında seni baya ilgili gördüm bende tablet almayı düşünüyorum sende ınca astro varmış herhangi bir sorun oldumu ben bu tableti çok beğendim şarjı ne kadar gidior.Ofis uygulamalarını açabiliyormu gta gibi oyunları çalıştırıyormu birde herhangi bir sorunla karşılaştınmı genellikle wifi kalitesinden şikayet etmişler wifi kötümü ben golddan almayı düşünüyorum ürünü 16gb ürün yeni güncellemesi çıktımı.Bide codegen qbix r106 tablet var ben fazla anlamıyorum bu tablet iyimidir türk alman malı olduğunu söylüyorlar bi internetten baksan aralarında ne farklar var vereceğin cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Sehzadebey538

Özellik olarak hemen hemen aynı astroyla diğer cihaz ..Ama kullanmadıgım için bişi diyemıyorum diğer cihaz için ..Sonucda teknik verilerden ziyade uygulamada ne kadar iyi o önemli ...Ben astro ile sorun yaşamadım ama şu 14 sayfalık konuya göz attınızsa sorun yaşamayan 1-2 kişiden biriyim ... Nedendir bilemiyorum diğer arkadaşlar baya sorun yaşamışlar ....Tablette eksi gördüğüm bir yan yok desem yeri ...Kasa yapısı dokunmatiği wifisi oyun perfarmonsı benim cihazımda gayet başarılı ...İlk sayfada zaten videolardı izlediyseniz sıkıntı olmadıgını görürsünüz ..Fakat size gelecek cihaz ( eğer alırsanız ) ne cıkar bilemıyorum çünkü benden sonra alan arkadaşlar yanılmıyorsam sonraki getirilen cihazlardan aldılar ve geneli sorunlu çıktı ... şarj sürsi bende 5 saat falan gidiyor ...6-7 saate kadarda şarj oluyor ... asphalt7 dışında oyun performansında sorun yok ..fifa 12 pes 12 vs ... ( videoları izleyin ) ofis uygulamalarında sorun yok ... gta oynamdım bilgim yok... Genel olarak benim düşüncem iyi bir cihaz ..Ama dediğim gibi sizi yanıltmak istemıyorum konuyu incelersneiz memnun olan azınlıkda kalıyor ...

• Cevap için teşekkürler pek fark yok ama onun bataryası sanırım 7000 mah ve ıpsı daha düşük bulutooth yok fazla alan yok ınca tableti kullanan çok yani daha yaygın benim hoşuma gitti ama çoğu arkadaş memnun olmamış wifi sorunu ürünün kullanılmış olması heralde hepsiburadadan almışlar kazıkçı bi siteymiş ozuk malları yolluyormuş.Inca astro 16 gb tablet gold da var orası daha güvenilir eğer şimdiki aklın olsa hangi tableti alırdın benim kafam çok karışık hangi tableti beğensem bir sürü sorun çıkıyor.
  • Crooban kardeşim bu arada root dediğiniz şey ne galiba ınca astroda yokmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı merak ettiğim için aldım .. ayrıca 2 farklı cihaz daha var ...Alırken bir amacım yoktu ..Cihazdan memnunum...Root işletim sistemine müdahele edebilme yetkisi diyebilirim kısaca ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Crooban kardeşim bu tabletler hakkında seni baya ilgili gördüm bende tablet almayı düşünüyorum sende ınca astro varmış herhangi bir sorun oldumu ben bu tableti çok beğendim şarjı ne kadar gidior.Ofis uygulamalarını açabiliyormu gta gibi oyunları çalıştırıyormu birde herhangi bir sorunla karşılaştınmı genellikle wifi kalitesinden şikayet etmişler wifi kötümü ben golddan almayı düşünüyorum ürünü 16gb ürün yeni güncellemesi çıktımı.Bide codegen qbix r106 tablet var ben fazla anlamıyorum bu tablet iyimidir türk alman malı olduğunu söylüyorlar bi internetten baksan aralarında ne farklar var vereceğin cevap için teşekkürler.

çok teşekkür ederm alıcam büyük ihtimalle pek olumsuz yorumla karşılaşmadım zaten . ben oyundan ziyade internet için bide android programlar ı kullanmak için alıcam yeterli olur bana

• quote:

quote:

Crooban kardeşim bu tabletler hakkında seni baya ilgili gördüm bende tablet almayı düşünüyorum sende ınca astro varmış herhangi bir sorun oldumu ben bu tableti çok beğendim şarjı ne kadar gidior.Ofis uygulamalarını açabiliyormu gta gibi oyunları çalıştırıyormu birde herhangi bir sorunla karşılaştınmı genellikle wifi kalitesinden şikayet etmişler wifi kötümü ben golddan almayı düşünüyorum ürünü 16gb ürün yeni güncellemesi çıktımı.Bide codegen qbix r106 tablet var ben fazla anlamıyorum bu tablet iyimidir türk alman malı olduğunu söylüyorlar bi internetten baksan aralarında ne farklar var vereceğin cevap için teşekkürler.

çok teşekkür ederm alıcam büyük ihtimalle pek olumsuz yorumla karşılaşmadım zaten . ben oyundan ziyade internet için bide android programlar ı kullanmak için alıcam yeterli olur bana

Yeterlidir ..Aldıgın zaman cihaz hakkında konuya tecrübelerini paylaşırsan sevinirim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

quote:

Yeterlidir ..Aldıgın zaman cihaz hakkında konuya tecrübelerini paylaşırsan sevinirim ...

tamam yorumlarımı yazarımm

• LEVEL Dergisinin arkasında gördüm ve sizin konunuzu inceledikten sonra almaya karar verdim Teşekkürler Hocam tek korkum wifi nin iyi çekmesi ve temple run gibi oyunların kasmadan oynaması bu özellikler rahat varmıdır hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertootrem -- 5 Nisan 2013; 22:57:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertootrem

LEVEL Dergisinin arkasında gördüm ve sizin konunuzu inceledikten sonra almaya karar verdim Teşekkürler Hocam

Lütfen aldıkdan sonra konuya tecrübelerinizi paylaşın ...
  • quote:

quote:

LEVEL Dergisinin arkasında gördüm ve sizin konunuzu inceledikten sonra almaya karar verdim Teşekkürler Hocam

Hocam tek korkum wifi nin iyi çekmesi ve temple run gibi oyunların kasmadan oynaması bu özellikler rahat varmıdır hocam ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam tek korkum wifi nin iyi çekmesi ve temple run gibi oyunların kasmadan oynaması bu özellikler rahat varmıdır hocam ?

temple run 2 yi rahat rahat oynuyorum ...üzerindeki gpu bütün oyunlara rahatca yeter ...Wifi konusuna gelince konuda bir çok kez bahsettim bende sıkıntı yok acces point ile 2 katta sıkıntısız bağlanıyorum ...Fakat modem sinyali bu konuda önemli ..Yani iyi bir sinyal olmadan sıkıntı yaşamanız...

• neden artes hocam? marka olarak eski ve güvenilir bir marka mıdır ya da siz kullandınız mı?
    quote:

quote:

Kullanıcı sayısı yok denecek kadar az Hocam ... Cihazlar yeni sayılır ...Benzer fiyatlara artesin ürünlerinide inceleybilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: desailles

neden artes hocam? marka olarak eski ve güvenilir bir marka mıdır ya da siz kullandınız mı?
    quote:

quote:

Kullandım servis konusunda çok iyiler ..d821 modeli hala elimde var ... d821 ile ilgili diğer markalar bölümünde konuda var ...fiyatıda hemen hemen aynı ..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.