Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
9
Favori
106.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

Orijinalden alıntı: detays

quote:

Orijinalden alıntı: poison68

Arkadaşlar bu tablette normal PC'lerde daha doğrusu web browser'larda olduğu gibi yer imleri yapabiliyormuyuz Ben aradım taradım
    bir türlü beceremedim sürekli takip ettiğim sayfaları her seferinde google'da yazıp aratıp siteye girmek
    çok zaman alıyor

Dolphin'de solda "artı" işareti var. Ona basınca yer imlerine ekliyor.
    Firefox'da ise ise sağda "yıldız" işareti var. Onda da ona basınca ekliyor.

++

Bu arada tabletdeki titreşim olayı neye yarar merak ettim. Zira hiç kullanmadım ve kullanacağımı zannetmiyorum.
    Oyunlarda veya bildirimlerde mi sadece bir işe yarıyor. ??

Bir de bu aralar fazlasıyla programı sonlandır hatası almaya başladım. Özellikle ayarlarda uygulamalar'a girince.
    Bu aralar bir çok uygulama yükleyip sildim ondan mı acaba. Sistemi bir süre sonra temizleme, optimizasyon yapmak istesek hangi programları kullanmalıyız.
    (Clean Master yükledim bu arada sadece bu iş için. :))

Titreşim ???

:D :D
    Ya ayarlarda sanki titreşim görmüştüm gibi geldi ilk aldığında. :S Lakin siz "what the f.cuk man" moduna girince bir kez daha baktım bulamadım bu sefer. :D

+

Benim bildiğim kadarı ile bu tarz aletlerde şarj ede de ve alet deşarj ola ola bir süre sonra batarya b.oku yiyor. :D
    Pek tabii tabletlerde kullanılan teknoloji ne durumda bilemem.
    Ama ileride öyle bir sorun olmaz herhalde.
    Mesela 6-7 sat şarj edip 1-2 saat kullanma süresi gibi ki öyle olsa bile zaten batartayı değiştirme imkanı yok. :)

Not: Bu arada aletiin şarjı ortalama 4 saat gidiyor yoğun kullanımda. Kesin sonuç bu. Aslında iyi bir rakam. Pek tabii ipad ve Samsung'lardaki rakamıda merak etmiyor değilim ama kafam kadar batartayası olan laptoplarda bile 15 saat ortalama olduğunu düşünürsek iyi bir rakam bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detays -- 26 Mart 2013; 0:59:43 >

• Dün akşam hepsiburada dan aldım bugün gelir heralde bakalım nasılmış. vaktim olursa yeni ipad ile karşılaştırırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerr2

Dün akşam hepsiburada dan aldım bugün gelir heralde bakalım nasılmış. vaktim olursa yeni ipad ile karşılaştırırım.

Güle güle kullanın ...Konuya cihaz hakkında tecrübeleriniz paylaşırsanız sevinirim ..
  • s.a. arkadaşlar.
    inca asrto tablet kullanıcısı olarak bi problemle karşılaştım. cihaz 13.03.2013 tarihinde alındı yani alınalı 10 gün geçmeden tabletin beyaz çerçevesinde açılmalar oluştu. servisi aradım durumu izah ettim ilk defa böyle birşey duyuyoruz darbe almadan öyle birşey olması söz konusu değil gibi bir açıklama yapıldı cihazda kesinlikle darbe vs söz konusu olmadığını iletmeme rağmen cihazı gönderin inceleyip değerlendirmeye alalım diyorlar ve gönderi ücretinin benim karşılamam gerektiğini söylüyorlar. Sıfır cihazı açıp toplayıp kullanıcı hatası diyip geri göndericekler büyük ihtimalle. ben boyle birşeyi kabul edemem ne yapmamı önerirsiniz ?

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi
     ''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkay_1990 -- 27 Mart 2013; 4:22:48 >

• Ciddi ciddi cihazı almayı düşünüyordum ama son 4-5 sayfa dı olumsuz yorumlar üzerine biraz daha bekleyeyim dedim, iyi ki de öyle yapmışım arkadaşımız 600 tl gibi bir rakam vermiş ve tableti almış cihaz problemli ve dedikleri kargosu sizin tarafınızdan karşılanarak gönderin de bir bakalım. İnternetten çok düşük 5-10 tl gibi bir bedel karşılığı ürün alıyorsunuz beğenmeyip iade edince bile karşı taraf böyle bir talepte bulunmuyor. Koskaca inca firmasına yakışmadı.
  • @turkay_1990

Resimlerden görüldüğü kadarıyla zaten darbe alan bir cihaz bu şekilde heryerden ufak ufak açılmalar yerine darbeyi maruz kalan bölge komple açılır ...Demek istediğim cihaz incelendiği zaman darbe varsa bu zaten belli olur ... Bence siz cihazı servise gönderin Fotoğraflarıda imkanınız varsa pakete ekleyin ...Cihazın sizden nasıl geldiğide bu şekilde belli olacaktır..Servis incelmesini yapsın duruma göre bir yol inceleyin ... Belki düşündüğünüz gibi olmayacaktır ve gereken alaka gösterilecektir.

Durumla ilgili konuya yine yorum bırakrısanız sevinirim .
  • Az önce elime ulaştı ilk izlenimlerim gayet kötü.ekran elime yapışmış gibi ufak bi sürtünme kuvveti oluşturuyor bu yeni olduğu için olabilir ama ipad de böyle bişey olmamıştı. internet rezalet modemin 10 metre ilerisinden %80- %30 arası gidip geliyor. indirme hızı gayet düşük 100 kb civarı. ayrıca şu anda cihaz dondu nasıl reset atacağımı da bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

----

Cihaz 1 saat içinde 3 kez dondu ilk geldiğinde şarjı %72 idi şu anda şarja taktım(%8-9). Bu yavru geri gidecek. iade prosedürü hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerr2 -- 27 Mart 2013; 13:12:42 >
  • okudugum kadarıyla iyiki almamışım dedirtiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta bluetooth gamepad deneyceğim cihazda ...2 adet bluetooth gamepad mevcut ...Birisi dungle diğeri ps3 modeli ... Tek sorun daha cihazı rootlayamadım ... Ayrıca yüksek güç istiyorsa muhtemelen çalışmayacaktır .. Bakalım artık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 29 Mart 2013; 9:08:57 >
  • Mesela ınca firması benim gibi bir müşteriyi kaybetti. Inca dan vazgeçip başka bir model ki ınca dan çok daha üstün donanımı var,onu aldım ve hiç bir sorunum yok. İyiki almamışım.

• İnca beni de rasch ile kaybetmisti... artes 1002 almak daha makul gorunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki bu cihazı almak isteyenşere baya bir yardımcı olmuşuz

Kimse memnun değil ...

İncaaa yetkilileri umarım bundan sonra buradaki olumsuzlukları göz ardı etmezsiniz...

Bu arada ben bir sorun yaşamadım hala cihazdan memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 29 Mart 2013; 23:34:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

İnca beni de rasch ile kaybetmisti... artes 1002 almak daha makul gorunuyor.

Biraz daha para katıp 4 çekirdekli bir tablet alırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIHOGDES

quote:

Bende İnca alıcaktım , ama vazgectim bu dediklerinizden sonra...
    Sanirim Vodafone Smart Tab 2 olan Lenowa yi alacagim...

Sanirim daha kusursuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: yuémcé

quote:

quote:

Bende İnca alıcaktım , ama vazgectim bu dediklerinizden sonra...
    Sanirim Vodafone Smart Tab 2 olan Lenowa yi alacagim...

Sanirim daha kusursuz...

Az önce inceledim Vodafone tab 2 yi Inca ile aynı özellikleri var en azından sorun çıkarmaz

• Bugün bimeks te Inca Enjoy u inceledim ekran boyutları aynı ancak bunun çözünürlüğü daha düşük ve bence 1024x600 çok yetersiz, neyse eğer kasa ları aynı ise hiç beğenmedim plastik malzemesi çok kaliteli gelmedi yan kenar plastiklerinde açılma vardı

• quote:

Bugün bimeks te Inca Enjoy u inceledim ekran boyutları aynı ancak bunun çözünürlüğü daha düşük ve bence 1024x600 çok yetersiz, neyse eğer kasa ları aynı ise hiç beğenmedim plastik malzemesi çok kaliteli gelmedi yan kenar plastiklerinde açılma vardı

İncanın astro dışında şu an alınacak performanslı bir cihazı yok ...Enjoy gibi alt katagori cihazlar sadece bir örnek mesela artes karşısında solda sıfır kalır ..Gerek servis gerekse performans .. Hoş bu konudaki kullanıcılara bakılırsa asrto bile artık alınacak bir cihaz değil ...Onca yazıldı çizildi ne firmanın bir yaptırımı var nede cihaza bir güncelleme, düzenleme vs ...
  • quote:

quote:

Bugün bimeks te Inca Enjoy u inceledim ekran boyutları aynı ancak bunun çözünürlüğü daha düşük ve bence 1024x600 çok yetersiz, neyse eğer kasa ları aynı ise hiç beğenmedim plastik malzemesi çok kaliteli gelmedi yan kenar plastiklerinde açılma vardı

İncanın astro dışında şu an alınacak performanslı bir cihazı yok ...Enjoy gibi alt katagori cihazlar sadece bir örnek mesela artes karşısında solda sıfır kalır ..Gerek servis gerekse performans .. Hoş bu konudaki kullanıcılara bakılırsa asrto bile artık alınacak bir cihaz değil ...Onca yazıldı çizildi ne firmanın bir yaptırımı var nede cihaza bir güncelleme, düzenleme vs ...

Merhaba uzun suredir formu takip ediyorum.İnca vero kullanıyorum.Oglum icin almıstım.sony tablet s kullanıcısı olarak cıhazdan memnunum.astro hakkında bılgım yok ancak vero oldukca iyi.Cıhazı root ladım.Wifi oldukca iyi.Takılma yok denecek kadar az.Oglum cıhazı bır kackez yere dusurmesine ragmen hıc bir sorun olmadı.Pil 4 saatten fazla dayanıyor.Almak ısteyenlere onerırım.(Klavyem turkce degıl hatalar icin ozurdilerim)

• quote:

Orijinalden alıntı: bcansu

quote:

quote:

Merhaba uzun suredir formu takip ediyorum.İnca vero kullanıyorum.Oglum icin almıstım.sony tablet s kullanıcısı olarak cıhazdan memnunum.astro hakkında bılgım yok ancak vero oldukca iyi.Cıhazı root ladım.Wifi oldukca iyi.Takılma yok denecek kadar az.Oglum cıhazı bır kackez yere dusurmesine ragmen hıc bir sorun olmadı.Pil 4 saatten fazla dayanıyor.Almak ısteyenlere onerırım.(Klavyem turkce degıl hatalar icin ozurdilerim)

Root nasıl yaptıgınız hakkında konuya bilgi paylaşırmısınız... Bir arkadaş sağolsun baya ilgilendi ama anlam veremediğim birşekilde olmuyor ... Cihazı pda.net ile pc sorunsuz bağlıyorum...android sdk kurulu ve bazı komutları cmd ekranında c:/android/platform-tools satırındayken giriyorum fakat root olmuyor ..

Aşagıdaki sayfada root hakkında bilgi mevcut ...İncelemek isterseniz ..

Siz farklı bir yöntem mi kullandınız biraz birlgi verirseniz bende cihazı rootlamak istiyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_71239730/mpage_10/key_/tm.htm

• unlockROOT PROGRAMI ILE .adb suruculerını yukleyın.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.