Şimdi Ara

İnanılmaz F/P Laptopu Lenovo V330 ( i5-8250U, 8G, 1TB+128GB, Radeon 530) ~2300TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
59.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Laptop'u aldım. gayet güzel. Anlamadıgım bi nokta var. parmak izi sensörünü nasıl kullanıyoruz. sürücüleri yükledim ama onu nasıl aktif edecegimi bilemiyorum.
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. bende almıştım ama kutu içerisinden fabrikasyon üretim hatasıyla birlikte çıktı. geri iade etmek zorunda kaldım. o yüzden kurulum da yapamadım. yoksa yardımcı olmak isterdim. paranın iade edilmesini bekliyorum. gittigidiyorda indirim olursa tekrar almaya çalışacağım. sizde kusur falan çıkmadı değilmi üründe ? Ürün kutudan fotoğraflarda göründüğü gibi çıktı. tip c portunda fazla lehim var gibi sanki. o yüzden kapak yerine oturmadı biraz denesemde. Siz kullanıyorsunuz memnunmusunuz peki. benim çalıştırma fırsatım olmadı. tavsiye ediyormusunuz ?

İnanılmaz F/P Laptopu Lenovo V330 ( i5-8250U, 8G, 1TB+128GB, Radeon 530) ~2300TL
    İnanılmaz F/P Laptopu Lenovo V330 ( i5-8250U, 8G, 1TB+128GB, Radeon 530) ~2300TL

• quote:

Orijinalden alıntı: bfi

hayırlı olsun. bende almıştım ama kutu içerisinden fabrikasyon üretim hatasıyla birlikte çıktı. geri iade etmek zorunda kaldım. o yüzden kurulum da yapamadım. yoksa yardımcı olmak isterdim. paranın iade edilmesini bekliyorum. gittigidiyorda indirim olursa tekrar almaya çalışacağım. sizde kusur falan çıkmadı değilmi üründe ? Ürün kutudan fotoğraflarda göründüğü gibi çıktı. tip c portunda fazla lehim var gibi sanki. o yüzden kapak yerine oturmadı biraz denesemde. Siz kullanıyorsunuz memnunmusunuz peki. benim çalıştırma fırsatım olmadı. tavsiye ediyormusunuz ?

Hocam geçmiş olsun. Elektronik işi biraz şans işi size üretim hatalı gelmiş bendekinde herhangi bir hata yok şuan kullanıyorum hız konusunda çok iyi 5-6 saniye de açılıyor. Fan sesi normal yani rahatsız etmiyor. 1tb lık hdd bazen tıkırtı yapıyor ama her mekanik diskte olduğu gibi. Oyun performansını ölçmedim çünkü oyun oynamayan birisi değilim o yüzden fazlasıyla yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 25 Mart 2018; 13:54:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ben de bu bilgisayarda indirim kolluyorum. en son 2161'e düşmüştü, tam alacağım gün fiyatlar arttı. bu bilgisayarın tek kusuru ips olmaması, ips ekranda birşeyler izlemek harika bir olay. oyunlardan yana bir sıkıntısı yok, her oyunu açıyor, en zorlayıcı oyunlarda bile 20-30 fps ile oynayabiliyorsun. ekranı ips olsaydı ekran kartı daha az ısınırdı ama yine de 1-2 saat oyun oynatır.
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. Aynen elektronik biraz şans işi. Bakalım artık indirime girerse tekrar bende alacağım. Her mekanik hdd ses çıkartıyor zaten önemli olan ssd'nin de bu model içerisinde olması. Bende oyun oynayan biri değilim hiç oynamam. Hızlı olsun yeter.. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prf23

ben de bu bilgisayarda indirim kolluyorum. en son 2161'e düşmüştü, tam alacağım gün fiyatlar arttı. bu bilgisayarın tek kusuru ips olmaması, ips ekranda birşeyler izlemek harika bir olay. oyunlardan yana bir sıkıntısı yok, her oyunu açıyor, en zorlayıcı oyunlarda bile 20-30 fps ile oynayabiliyorsun. ekranı ips olsaydı ekran kartı daha az ısınırdı ama yine de 1-2 saat oyun oynatır.

birdaha o fiyatları zor görür hocam,memlekette para pul..
  • 3000 altına 1050ti lı laptoplar varken bu nasıl inanılmaz f/p ürünü oluyor anlamak güç gerçekten.
  • n11'de satılanların bazılarında AMD R17M-M1-70 kodlu grafik işlemci oldugu yazmış. Bilmediğimden soruyorum bu Radeon 530'la aynı kart mı hocam? Bende ona göre 530'lu olandan bir tane almak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla çok çeşit konfigürasyon var. Kiminde rami azaltmış fiyatı düşürmüşler kiminde ssd yi kimiside i3 işlemcili. Bazılarında ise AMD R17M-M1-70 vga kartlı oldugu yazmış. Sadece bu kafamı karıştırdı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canok

3000 altına 1050ti lı laptoplar varken bu nasıl inanılmaz f/p ürünü oluyor anlamak güç gerçekten.

Link verir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:18:14 >
  • Merhaba bende aynı muallaktayım. R17 ekran kartını internete yazınca rdeon 530 çıkıyor. Ama anlamadım aynısı mı yoksa kodlar aynı. Gittigidiyor 2399 fiyatı var yoksa aynı kodlu cihazın

• prf23 P kullanıcısına yanıt
    Ekranın ips olmasıyla ekran kartı ısınmamasının ne gibi bir ilgisi var hocam
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocurazz

Merhaba bende aynı muallaktayım. R17 ekran kartını internete yazınca rdeon 530 çıkıyor. Ama anlamadım aynısı mı yoksa kodlar aynı. Gittigidiyor 2399 fiyatı var yoksa aynı kodlu cihazın

evet gittigidiyorda daha uygunmus sonradan gördüm bende. r17 nn radeon 530 la aynı olduğunu yazmışlar yabancı bir forumda. ama teknik detaylara bakınca bildiğin giriş seviyesi kartı gozukuyor bu kart. benim şu an kullandığım 5 senelik lenovo g780 üstünde gt635m var ki bu hızlı orta sınıf laptop grafik kartı olarak geçiyor ki 530 ile karşılaştırmalarında bazı durumlarda daha iyi performans veriyor. buna göre de düşünmekte lazım ben açıkcası oyun cok dusunmememe ragmen bu derece giriş seviyesi ekran kartı da istemezdim. gerçi diğer özellikleri kasası gayet iyi ama 530 beni düşündürüyor. zaten sanırım fiyatta bu yüzden bu seviyede ama madem ekran kartı bunun zayıf noktası daha ucuz alternatifte bulunmaya çalışılabilir

• Daha ucuz alternatiflisi yok. Mx150 kartlı olan lenovo 520 vardı n11de ssdsi yok. Onun fiyatı da 2950 civarında. Asusun bi modeli var o da mx150 li ama onda da full hd ekran yok. Hepsini koyduğunda yine en avantajlı lenovo 330 oluyor. Ben fifa pes cs oynarım onun dışında oynamam. Radeon 530 bunları kasar mı ki.

• quote:

Daha ucuz alternatiflisi yok. Mx150 kartlı olan lenovo 520 vardı n11de ssdsi yok. Onun fiyatı da 2950 civarında. Asusun bi modeli var o da mx150 li ama onda da full hd ekran yok. Hepsini koyduğunda yine en avantajlı lenovo 330 oluyor. Ben fifa pes cs oynarım onun dışında oynamam. Radeon 530 bunları kasar mı ki.

şu adreste fikir verebilir performansı konusunda inceleyin derim;https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-530-GPU-Benchmarks-and-Specs.214534.0.html
    fifa performansı epey iyi gözüküyor cs yazılmamış ama pna yakın team fortress2 var onunda fps değerleri epey iyi ama daha güncel oyunlarda performans epey düşük gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleyk83 -- 25 Mart 2018; 19:53:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Orijinalden alıntı: Canok

3000 altına 1050ti lı laptoplar varken bu nasıl inanılmaz f/p ürünü oluyor anlamak güç gerçekten.

Link verir misiniz ?

https://forum.donanimhaber.com/2980-tl-asus-rog-fx553ve-dm416-i5-7300hq-8gb-1tb-2gb-gtx1050ti-15-6--131885930

şu vardı gözüme çarpan 2 3 gün önce. bir tane daha vardı bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aleyk83

quote:

Daha ucuz alternatiflisi yok. Mx150 kartlı olan lenovo 520 vardı n11de ssdsi yok. Onun fiyatı da 2950 civarında. Asusun bi modeli var o da mx150 li ama onda da full hd ekran yok. Hepsini koyduğunda yine en avantajlı lenovo 330 oluyor. Ben fifa pes cs oynarım onun dışında oynamam. Radeon 530 bunları kasar mı ki.

şu adreste fikir verebilir performansı konusunda inceleyin derim;https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-530-GPU-Benchmarks-and-Specs.214534.0.html
    fifa performansı epey iyi gözüküyor cs yazılmamış ama pna yakın team fortress2 var onunda fps değerleri epey iyi ama daha güncel oyunlarda performans epey düşük gözüküyor

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:18:7 >

• Gt940mx veya 930mx li cihazlar daha performanslı mı olur oyunlarda? 940ın olduğu cihazlarda bu fiyat bandında i5 7200u ile geliyor. Çok kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocurazz -- 25 Mart 2018; 22:4:17 >
  • Çok güzelmiş de param yok :(

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.