Şimdi Ara

İnanılmaz F/P Laptopu Lenovo V330 ( i5-8250U, 8G, 1TB+128GB, Radeon 530) ~2300TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
7
Favori
59.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onder.t

hala kocaman yer kaplayan cd romları ne diye ekliyorlar cihazlara..

İşe bakın bende koymayanlara neden koymuyorlar diye sövüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

hala kocaman yer kaplayan cd romları ne diye ekliyorlar cihazlara..

İşe bakın bende koymayanlara neden koymuyorlar diye sövüyorum.

oyle deme, herkesin bu arkadasin belirledigi normlara ihtiyaci var sadece. farkli bir beklentisi, ihtiyaci veya tercihi olamaz kimsenin, aksini hafiften ima etmek bile akil disidir.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:17:58 >
  • Benim gibi yanında taşımak için f/p olarak alınabilecek bir notebook. n11 den 2400 TL ye aldım.
    Ekran çok iyi değil ama bu fiyata da bu kadar.

Visual Studio 2017, SQL Server,Java JDK,Eclipse, Tomcat yazılım ile ilgili kendi kullandığım araçları yükledim. Performans ve yeterlilik başarılı.

Oyun oynamadığım için oyun performansını bilmiyorum.
    Yazılım işi ile ugraşan arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Konumun bildirimleri gelmemiş.

Cihazı bir aydır kullanıyorum. Bende ekstradan batarya çıkmadı. Acaba hangi modellerde vardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: CoolSnow

Konumun bildirimleri gelmemiş.

Cihazı bir aydır kullanıyorum. Bende ekstradan batarya çıkmadı. Acaba hangi modellerde vardı?

Hocam bunda klavye ışıklandırması yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: CoolSnow

Konumun bildirimleri gelmemiş.

Hocam bunda klavye ışıklandırması yok mu?

ip520 den farkı,metal kasa değil,ekran kartı farklı,klavye ışık yok,ekran ips değil..
  • Bugün hepsiburadadan 2498tl ye sahip oldum. Gittigidiyor kredi kartımı kabul etmedi. İşyerimde kullanmak için 8gb SSD li versiyonunu aldım.
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Vay anasını. 20 günde 3000 bandına gelmiş bu cihaz. Bir 20 gün daha beklemeye yürek dayanır mı?
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    CD-rom çıkartıp yedek batarya mı takıyorsun. O nasıl birşey ? Bunda var mı öyle bir olay? :)
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bunda varmı tam anlayamadım. Aynı model ama yedek batarya çıkmıyor galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bfi kullanıcısına yanıt
    19 Martta Dolarr
    USD/TRY 1 ABD DOLARI 3.9362 3.9433 3.9334 3.9492

Bugün ise 3,96856893.... ARada 0.03 fark var. Minimum 2550' ye bulabiliyorsun bugün. O gün 2145 e gelen bugün 2550' ye geliyor. Memleketteki satıcılar da bitmiş... Herkes avantasının peşinde. Nerde fırsat orda Türk insanı... Etikmiş ahlakmış hak getire...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Aynen. Bunda varmı tam anlayamadım. Aynı model ama yedek batarya çıkmıyor galiba

Ben dvdromu çıkarıp batarya takılan bir notebook hiç görmedim. Arama motoruna da sordum ama o da bilmiyor. Yanlış aramış olabilir miyim?
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Pilin ve cdrom resmi (cdromu bilgisayardan çıkartrken çektim)

İnanılmaz F/P Laptopu Lenovo V330 ( i5-8250U, 8G, 1TB+128GB, Radeon 530) ~2300TL

İnanılmaz F/P Laptopu Lenovo V330 ( i5-8250U, 8G, 1TB+128GB, Radeon 530) ~2300TL

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Ben dvdromu çıkarıp batarya takılan bir notebook hiç görmedim. Arama motoruna da sordum ama o da bilmiyor. Yanlış aramış olabilir miyim?

Konuda bir arkadaş rus videosu paylaşmış. Orada gösteriyor dvdrom un nasıl çıktığı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı çöp olması dışında her şey iyi.

Oyun oynayamazsınız bu laptopla.
  • https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v330-15ikb-81ax00dptx-i5-8250u-8gb-1tb128gb-2gb-freedos-P238707782

az önce aldım, 66tl n11 kuponuyla 2233 tlye geldi. maximum kartınız varsa 60 daha iner, bende yoktu.
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Ben de aldim az once hocam insallah memnun kaliriz

• bilalakman kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam

• n11 indirimini yazmaya geldim ki yazılmış. bende kaptım bir tane...
    sanırım bu fiyat bandında özellik olarak en iyi cihazı aldık..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.