Şimdi Ara

In Win'den yenilikçi tasarıma sahip H-Frame açık PC kasası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O kadar para buna verene kadar aynısını kendim yaparım. Kaç kilo acaba?

• Valla ne diyim bole bi kasa ve sinirli sayida olmasi bence fiyatinin neden 500 $ OLDUGUNU ACIKLIYOR TURKIYEYE 2013 un temmuzun da gelirse alirim ;) tabi kalirsa bencede bu tarz kasalari. Fuar gosteri filan icin alirlar ayrica kasanin aliminyum ve radyoror gorevvi gormesi shem sagutmayi hemde daha iyiu hava sirkulasyonunu sagliyor bence fakat bazi durumlarda sistem cok guc cekerken psu isininca sicaklik kasa da yayilabilir oyuzden ne kadar fan takiliyorsa takin derim ;) kisacasi cok hosuma gitti kasa insallah bana da kalir ;)

• Çok başarılıymış. Alternatif renkleri çok daha güzel olacaktır.

• Güzel ama 500 dolar abartı olmuş uğraşılsa benzerini yaptırabilirsin yada yaparsın.kötü tarafı standart kasalardan çok farklı inşatı tamamlanmamış bina gibi duruyor anakart vs bileşenleri takınca kötü duracaktır.

• Toz kapmasını engelleyecek hiç bir aparat yok, ses yalıtımı da 0 doğal olarak. ama güzel tasarımı var. kasadan çok sanat eseri gibi durur evde.

• Görüntüsü teneke parçasını andırıyor. Nerede o eski pc kasalarının asil ruhu ?
  • Çok hoş olmuş.

• 350 tane üretilip 500 $ olması uygun sonucta koleksiyonluk bir kasa

• kasa siyah ortadaki çizgilerde kırmızı olsaydı. tam Asus Rog tasarımı olurdu

• Tasarım biraz ilginç olmuş ama server kasası olarak süper bir görünüm sağlayabilir.
  • Böyle yaparak bence göz boyamaya çalışıyorlar. İlginç ya.
  • Açıkçası beğendim, hoş olmuş.
  • Kasa süper su sogutmalı bir kasa yapıcaksan bunu alıcaksın tüm bileşenleri sergiliceksin fiyatı fena deyil ultra luks bir kasa için normal fiyat ilgi göreceğine inanıyorum....

• şu ana kadar gördüğüm en sıradışı ve güzel kasa
  • çok güzel olmuş

• Devamlı donanım değiştirenler ve oc ile uğraşanlar için şahane bir kasa
  • In Win'den yenilikçi tasarıma sahip H-Frame açık PC kasasıIn Win'den yenilikçi tasarıma sahip H-Frame açık PC kasası
    In Win'den yenilikçi tasarıma sahip H-Frame açık PC kasasıIn Win'den yenilikçi tasarıma sahip H-Frame açık PC kasası

• düşünce olarak çok hoşuma gitti.. ama bunu alana ya da yapana kadar normal basit bir uzay sistem yapılabilir..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.