Şimdi Ara

'İmzamı yaşatalım' kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gururumuz Şamil SAM'ın "3 hit combo"su imza kurallarına aykırıymış ve benden silmem istendi... Gösterin tepkinizi imzam yaşasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaMKaN -- 14 Şubat 2005, 5:44:51 >

• neden aykırıymış onuda açıklarmısın?

ne alaka...

(no smoke)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErTech

neden aykırıymış onuda açıklarmısın?

ne alaka...

(no smoke)

Boyutu 20 Kb'dan büyükmüş.. Nasıl kural anlamadım, başka forumlarda millet coşturuyor, üyelerin gözleri bayram ediyor, yaratıcılık artıyor, anayasa değil ya bu değişsin bu kural
  • Yaw bide istediğimiz avatar yükleyemiuoruz yaw hep büyük geliyo dio sinir oldum gece gece
    Sabah mı desem
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick

Yaw bide istediğimiz avatar yükleyemiuoruz yaw hep büyük geliyo dio sinir oldum gece gece
    Sabah mı desem

avatar değil mercimek tanesi.. boyuta bak
  • Anayasa bir kere delinmekle bişey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick

Yaw bide istediğimiz avatar yükleyemiuoruz yaw hep büyük geliyo dio sinir oldum gece gece
    Sabah mı desem

İmzan için uyarı gelecek hazırlıklı ol...
  • Evet bende destekliyorum dostlarım sizi. Özgürce koyalım istediğimizi, istediğimiz yere...
    İmza kurallarına aykırı diye buraya image link açmaktan sıkıldım artık.

• bu kadardan bişey olmaz ama

bence bir sınır mutlaka olmalı

Kural oladan millet coşar film yükler imzasına
  • 1 byte bile fazla olsa isterlerse kaldırırlar yoksa her üye bir önceki üyeden bir byte fazla olsun ister sonuçta bir bakmışsın bazı imzalar sınırın 40000 byte üstünde kaldıki seninkide baya semiz bi imza olmuş kaç kilo o
  • 212kb :)
    ama hakikaten süper bir imza yazıyı bırakıp izleyesim geliyor
  • ooff bu macı izlemişştim süperdi ya
    helal kardeşim şamda kayısı sinan
    ya bu adamın maç tarihlerini takip edebilecegim bi site cart curt yokmu acep
    sinan fanatikleri yardım edin bi ba
  • BEnce işi yönetime bırakmadan kendin kaldır onlar uçurunca yanında eşantiyon olarak nickini de uçurabilirler.
  • yawww ben o siteye giriom ama resim arşivlerini bulamıyom beabilen warsa ALLAH aşkına pm atsın bana bea
  • masterlar olma z yohu ne güzel indiriyo şamil ..birakın kalsın...
  • up
  • sana katılıyorum arkadaşım arkandayız imzanin silinmesi saçma olur bence eger silerse uyarı gelirse url olarak koy maksat inat ayrıca 64 64 nerede kalmış avatar devilimi küçültcem diye kastım kaç saat
  • UP
  • up
  • İmzanı değiştirmek için saat 12 ye kadar süren var.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.