Şimdi Ara

İmzalara yazılan telefon markaları,araba markaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "iPhone 900GB vs vs"

Arkadaşlar bunların bir anlamı var mıdır? Yani amaç nedir? Bir fikri olan, şu işe yarıyor kolay yoldan falan diyen var mı? Benim şunum var bunum var demek için mi? Eğer öyleyse gayrimenkuller niçin yazılmıyor :P Gerçekten makul bir gerekçe duymak istiyorum içten içe..

• Örnek olarak benim imzamda Citroen C3 yazıyor , profilimde telefonumun markası yazıyor.

Bunu görenler aracım hakkımda beya telefonum ile ilgili sorular sorup benden bilgi alabiliyor.

Hava atmak için yazanlarda vardır ama asıl amaç budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Örnek olarak benim imzamda Citroen C3 yazıyor , profilimde telefonumun markası yazıyor.

Bunu görenler aracım hakkımda beya telefonum ile ilgili sorular sorup benden bilgi alabiliyor.

aynen. eskiden sistem paneli vs. olmadığı için insanlar sistemini imzasına yazardı. soru soran olduğunda imzasından sistemini görüyorlardı. yada cihaz hakkında sorusu olan pm ile soru sorardı.
  • DH'de bilgisayar donanım listesini imzaya yazma geleneği vardı eskiden. İnsanlar o donanımlar hakkında bilgi paylaşımı yapıyorlardı falan(belki halen böyledir) site büyüyüp farklı bölümler açılınca insanlar otomobilinin marka modelini, telefonunun markasını falan yazar oldu tabi.
    Gösteriş için yapan da vardır mutlaka ama asıl çıkış amacı buydu.
  • tek mal varlıkları 1 adet orta sınıf otomobil ve sözleşmeyle alınan telefon olduğundan olabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Örnek olarak benim imzamda Citroen C3 yazıyor , profilimde telefonumun markası yazıyor.

evet bu şekilde yazan arkadaşlar var o yüzden ben kötü düşünmüyorum ha görgüsüzlük içinde yazanlar var ama ayırt etmek kendi taktirinizde
  • İçinde hava atmak için yazanlarda vardır tabi ama çoğunluk bilgi paylaşımı için yazıyor.Bana da çok soranlar oldu imzamdaki bir ürünü ya da benim de sorduğum çok kişi oldu.Güzel bir sistem.
  • Benim imzamda da yazıyor. Amacım kullandığım şeyler hakkında bilgi almak isteyen arkadaşları aydınlatmak. Çok sayıda PM de geliyor şunu kullandığınızı gördüm memnunmusunuz gibi.
  • genel olarak takıldıgımız ve bılgı paylasımı yaptıgımız bolumlerdeki bu konuda bıze aıt olan seylere ımzamıza ekleyerek bu urunden dusunen kısıler bılgı alısverısı yapabılsın dıyerek yazılıyor yanı ben o amacla yazıyorum cok faydasınıda gordum ımzaları sayesınde cok kullanıcıdan bılgı sahıbı oldum kendımde bu sayede gelen sorulara yardımcı olmaya calıstım bence cok guzel bır sıstem...

yoksa ortalama bı arac ve bı tarafı catlak bı laptopla ne havası atılacak....

hava atmak ıcın yazanda varsa kendı bılecegı iş .....

(bu arada laptopum degıstı ama ımzaya gırıp degıstırmek cok zor gelıyor...)

• Araba: Yok
    Telefon: A1018
    Bilgisayar: Celeron 400
    Tv: Schaub Lorenz(Renkli)
    Oyun Konsolu: Commodore 64

Forumda otomobil bölümü haricinde birçok bölüm var. Bu bölümlerde insanlar aldıkları veya alacakları aletlet hakkında fikir alışverişi yapıyorlar, kullanıcı yorumları doğrultusunda az çok karar vermeye çalışıyorlar. İmzasında bu tip bilgi olanların büyük bir çoğunluğu bu şekilde yardımlaşma içine giren insanlar, ama tabi ki hava attığını sananlar da vardır :)
  • Yapmayın din kardeşiyiz

Eskiden paylaşım için yazılabilir doğrudur ama otomobil genel de imzaların %95'i sahip olduğu aracı vurgulamaktan başka birşe değil.

Ama o mal varlığını yazanlara anlam veremiyorum doğrusu.

Bana gelince ; becerip de bir resim koyamadım ondan imzam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 10 Ağustos 2010; 16:01:08 >
  • Cevap veren herkese teşekkür ediyorum.
  • İnsanlar bir otomobil yada telefon hakkında yorum yaparken imzalarında ona sahip olduklarını gördüğümde inandırıcılığı daha fazla oluyor. Yardımlaşma açısındanda kesinlikle faydalı
  • Ben genelde araba bölümünde olduğum için sadece arabamın markasını imzama yazdım.Bir çok kişi araç hakkında bilgi almak için pm atıyor.Bende cevaplıyorum bu sayede muhabbet arkadaşlık başlıyor.Bu yönden faydalı.Ha bazıları forumda saygınlık falan kazanacağını düşünerek saçma sapan şeyler yazıyor o ayrı
  • benimde imzamda araçlarımın markası var

bugüne bir çok kişi kulllandığım araçlar hakkında benden bilgi aldı.

bende aynı şekilde imzasında gördüğüm araçlar hakkında bilgi aldım.
  • Benim de imzasında yazan yazılardan pm ile bilgi aldığım kişiler var tek tük.

Ama gidip de Focus iyi midir Core 2 Duo sistem alınır mı diye sormadım.Ender bulunanları soruyorum.99-01 Mondeo Ghia Otm. nasıldır gibi.

İmzalarına araçlarını yada sistemlerini (gerçi sistem paneli diye birşey var) yazmaları normal.Ama masaüstü bilgisayarının ekran kartının soğutucusuna kadar, dizüstü bilgisayarının webcam çözünürlüğüne kadar , aracının lastik boyutuna kadar yazanları "Görmemişin ... " olarak nitelendiriyorum...
  • amaç paylaşım. ama ben sadece motorlu taşıtları kullanıyorum ve birşey yazdıysam aracımın ne olduğunu bilinsin diye her mesaja ayrıca yazmamak için. ayrıca pm ile soru soranlar da oluyor.
    bence çok abartılmadıkça sıkıntı yok.
  • Bende iphone 765gb var
    Aracım ise audi a3 2.88 tsi tdi gti
  • Abartanlarda var işte onlar çok komiğime ve garibime gidiyor.

Utanmasa herif içtiği sigaranın markasını ve kutu içinde kaç tane kaldığını yazacak
  • ben de b.k gibi para var bakın neler alabiliyom anlamına da gelebilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.