Şimdi Ara

İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
36
Favori
689.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bir sorum olucak bugün foruma girdiğimde avatarımın hemen altında bir bar dikkatimi çekti barda beş adet kutucuk var ve bunlardan bir tanesi kırmızı yanıyor daha açıklayıcı olması açısından aşağıya resim ekledim.bunun üzerine tıkladığımda imzam için uyarı aldığım yazıyor fakat belirtilen tarihte herhangi bir uyarı mesajı almadım ayrıca bu barın 5 tanesi dolunca ban yiyecekmişim.imza kurallarını bir kez daha gözden geçirdim acaba hatamı yaptım diye fakat ben bir hata göremedim o yüzden burada paylaştım benim gözümden kaçan bir hata mı var diye lütfen cevaplarsanız sevinirim imzam aşağıda göründüğü üzare tek resim 100x100 ve 10kb dır.
     [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)

• @ cemus, imzanız çift resim kullandığınız için silinmiş ve uyarı almışsınız. Bir hata olmuş olabilir, bu yüzden uyarınız düşürüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

@ cemus, imzanız çift resim kullandığınız için silinmiş ve uyarı almışsınız. Bir hata olmuş olabilir, bu yüzden uyarınız düşürüldü.

imzam tek resim ayrıca cevap ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
  • benimki tek resim nesi uygun değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

benimki tek resim nesi uygun değil?

Resim boyutları ile ilgili kuralı okursanız sevinirim.
  • imzadaki resmin nasıl tıklanabilir hale getirileceğide anlatılsaydı... güzel olurdu..
  • siteye resim yükleyemiyorum meil de attım cevap gelmedi yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

siteye resim yükleyemiyorum meil de attım cevap gelmedi yardım lütfen

[simage][/simage]

Bu iki şeyin arasına imageshack'e upload ettiğiniz resmin linkini koyacaksınız.Ne bir boşluk olacak ne de bir boşluk.
  • @musAKka
    Benimki arada kaynamış.
    Problem nedir görebiliyor musunuz?
  • Son 1 haftada neredeyse 1 senedir kullandığım kurallara uygun olan imzam 2 defa kural dışı diye silinmiş.
  • Çok saçma. Resim koymadan önce enini boyunu kilosunu mu ölçücem. 2 satır yazı. 1 tanede resim koydum imzama yine yasak yine yasak...
  • çok güzel bir çalışma olmUŞ

bu da benim imzam :))

uilmaaeikaupühkupeükeaui44346579068

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirdadas -- 5 Eylül 2010; 0:52:24 >
  • İmza kuralları değişirse iyi olur 20 kb kuralı 30 olabilir mesela forumda birçok kişininki geçiyor malesef.
  • Aman Hersey Yasak Zaten :D
  • pardon ama imzamda sadece HAYIR!!! yazıyordu bunun neresi kural dışı bunu açıklarmısınız lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

pardon ama imzamda sadece HAYIR!!! yazıyordu bunun neresi kural dışı bunu açıklarmısınız lütfen?

+1
  • quote:

pardon ama imzamda sadece HAYIR!!! yazıyordu bunun neresi kural dışı bunu açıklarmısınız lütfen?
  • quote:

Arkandayız hocam
  • tesekkurler bılgı ıcın..
    puntomu 0.2.- .0.3 arası yapıyorum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 9 Eylül 2010; 12:03:55 >
  • quote:

quote:

hala açıklamanızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.