Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
189
Favori
1.751.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cfergul
    STRAUMANN SLACTIVE TANITIM VİDEOSU :http://www.youtube.com/watch?v=ZkumyMA-x14&feature=youtu.be

3:00 dan itibaren ses anormalleşiyor, anlaşılmıyor.......
  • Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 25 Aralık 2012; 18:57:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4FEE439E4

quote:

Orijinalden alıntı: cfergul
    STRAUMANN SLACTIVE TANITIM VİDEOSU :http://www.youtube.com/watch?v=ZkumyMA-x14&feature=youtu.be

3:00 dan itibaren ses anormalleşiyor, anlaşılmıyor.......

Alıntıları Göster
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 25 Aralık 2012; 18:56:56 >

• Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 25 Aralık 2012; 18:56:40 >
  • özgür düşünen ve rahatça konuşan bir toplum olmak istiyorsak ürünlerin herşeyinden bahsetmişken fiyatından bahsetmemek olmaz....
    doğru ve adilane bir karşılaştırma için biz tüketicilerin burada tanıtımı yapılan ürünlerin fiyatlarını da bilmemiz gerekir....

ürün tanıtımı ve reklamda bu kadar cesur olan firmalar neden fiyat bilgisini saklarlar ve o konuda ürkek davranırlar onu da anlayamıyorum....
    artık piyasada herşeyin fiyatı özgür olarak konuşuluyor ve tartışılıyor... çok daha pahallı olan gayri menkul ve otomobil fiyatlarının yanı sıra, televizyon, bilgisayar ve cep telefonu gibi daha bir çok üründe fiyat gizli saklı bir bilgi olmaktan çıkalı çok uzun seneler oldu....

ama anlamsız bir şekilde diş implant fiyatları saklanıyor... demekki bu işin öğrenilmesi satıcı veya doktorlar için iyi olmayacak diye düşünüyoruz, saklı fiyat bana yüksek kâr marjını çağrıştırıyor nedense.... ve yine çok büyük bir ihtimal ile implant fiyatlarının bilinmesi ve tartışılması bu işin ticaretini yapanların aleyhine ancak tüketicilerin lehine bir durum olmalı yoksa saklamanın hiç bir anlamı yok...

saygıdeğer impant üreticisi ve satıcılarını ürün tanıtımlarının yanı sıra onun ayrılmaz bir parçası olan fiyat bilgisini de vermeye davet ediyorum...
    bilinçli bir tüketici için fiyat, ürün özelliklerinin ve tercih nedenlerinin ayrılmaz bir parçasıdır....

hodri meydan diyorum....

• Burada reklama karşı çıkıldığı yok fakat art arda aynı videodan defalarca eklemek forumu genel amacından saptırmaktadır.. Foruma üye olan 10'larca kişidende benzer yönde eleştiriler gelmiştir.. Bilgilendirmeden uzak forumun salt ürün tanıtım standı gibi olması implant tedavisini yeterince anlatmaz.. Yerinde ve kararında reklama, Bilinçlendirici uygulamalara kimse birşey söylemez.. Fakat Sla Aktif yüzey özelliği olan bir implantı yada kemik seviyesi diş eti seviyesi bunun gibi diş hekimlerini ilgilendiren teknik konuları bir hastaya anlatmanın bir faydası olur mu burası tartışılır.. Diş hekimlerini bilgilendirmeniz daha doğru olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

özgür düşünen ve rahatça konuşan bir toplum olmak istiyorsak ürünlerin herşeyinden bahsetmişken fiyatından bahsetmemek olmaz....
    doğru ve adilane bir karşılaştırma için biz tüketicilerin burada tanıtımı yapılan ürünlerin fiyatlarını da bilmemiz gerekir....

ürün tanıtımı ve reklamda bu kadar cesur olan firmalar neden fiyat bilgisini saklarlar ve o konuda ürkek davranırlar onu da anlayamıyorum....
    artık piyasada herşeyin fiyatı özgür olarak konuşuluyor ve tartışılıyor... çok daha pahallı olan gayri menkul ve otomobil fiyatlarının yanı sıra, televizyon, bilgisayar ve cep telefonu gibi daha bir çok üründe fiyat gizli saklı bir bilgi olmaktan çıkalı çok uzun seneler oldu....

ama anlamsız bir şekilde diş implant fiyatları saklanıyor... demekki bu işin öğrenilmesi satıcı veya doktorlar için iyi olmayacak diye düşünüyoruz, saklı fiyat bana yüksek kâr marjını çağrıştırıyor nedense.... ve yine çok büyük bir ihtimal ile implant fiyatlarının bilinmesi ve tartışılması bu işin ticaretini yapanların aleyhine ancak tüketicilerin lehine bir durum olmalı yoksa saklamanın hiç bir anlamı yok...

saygıdeğer impant üreticisi ve satıcılarını ürün tanıtımlarının yanı sıra onun ayrılmaz bir parçası olan fiyat bilgisini de vermeye davet ediyorum...
    bilinçli bir tüketici için fiyat, ürün özelliklerinin ve tercih nedenlerinin ayrılmaz bir parçasıdır....

hodri meydan diyorum....

İmplant fiyatları inanın diş hekimlerinden bile saklanıyor.. Bİr firmayı arayıp adet fiyatını sorduğumda telefonda bilgi vermeyelim gelip tanıtım yapalım sayı ve adede göre size fiyat veririz denebiliyor.. Çünkü diş hekimlerine bile standart fiyattan satılmıyor.. telefonda alınan bilgi belki başka bir hekime verilen fiyattan daha düşük yada yüksek olabiliyor.. Ayrıca implant konusunda yada diğer tüm diş tedavileri konusunda maliyeti bilmek hastalara ödeme konusunda bir fikir vermez . İmplantın fiyatı farzedelim ki 1 TL o zaman implantan 1000 TL isteyen bir hekime siz bunu 1 tl ye aldınız 1000 tl istemeye hakkınız yok diyebilir misiniz? Diş hekimleri diş yada implant satmazlar Yaptıkları hizmetin, emeğin bedelini talep ederler.. Toplumun gözünde diş hekimliği bilim ve sanatı malesef maliyete göre değerlendirilen bir duruma getirilmiş.. Diş hekimlerininde bunda payı olduğunu düşünüyorum.. Aynı implantı,aynı dolguyu, aynı ölçü malzemesi vb. kullananan 2 diş hekiminin tedavi fiyatları arasında uçurum olabilir.. burada her firma maliyeti yazsın Son kullanıcı olan diş hekimi özgür iradesiyle fiyatı değiştirmedikçe maliyet hesabı yapmanın kimseye bir faydası olmayacağını düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanturki
    İmplant fiyatları inanın diş hekimlerinden bile saklanıyor.. Bİr firmayı arayıp adet fiyatını sorduğumda telefonda bilgi vermeyelim gelip tanıtım yapalım sayı ve adede göre size fiyat veririz denebiliyor.. Çünkü diş hekimlerine bile standart fiyattan satılmıyor.. telefonda alınan bilgi belki başka bir hekime verilen fiyattan daha düşük yada yüksek olabiliyor.. Ayrıca implant konusunda yada diğer tüm diş tedavileri konusunda maliyeti bilmek hastalara ödeme konusunda bir fikir vermez . İmplantın fiyatı farzedelim ki 1 TL o zaman implantan 1000 TL isteyen bir hekime siz bunu 1 tl ye aldınız 1000 tl istemeye hakkınız yok diyebilir misiniz? Diş hekimleri diş yada implant satmazlar Yaptıkları hizmetin, emeğin bedelini talep ederler.. Toplumun gözünde diş hekimliği bilim ve sanatı malesef maliyete göre değerlendirilen bir duruma getirilmiş.. Diş hekimlerininde bunda payı olduğunu düşünüyorum.. Aynı implantı,aynı dolguyu, aynı ölçü malzemesi vb. kullananan 2 diş hekiminin tedavi fiyatları arasında uçurum olabilir.. burada her firma maliyeti yazsın Son kullanıcı olan diş hekimi özgür iradesiyle fiyatı değiştirmedikçe maliyet hesabı yapmanın kimseye bir faydası olmayacağını düşünüyorum..

implant fiyatlarının bilinmesinin hastaya bir faydası olmayacak düşüncenize maalesef katılmıyorum.....

söz konusu tedavi bir diş çekimi, bir dolgu veya bir kanal tedavisi gibi maliyetinin çoğunluğunun veya tamamının diş hekimi veya çene cerahının bilgi, tecrübe ve emeğine bağlı olduğu bir konu değildir.... diş implantından maliyetin büyük bir çoğunluğunu implantın kendisi ve/veya "malzeme" oluşturmaktadır....

ben burada diş hekimin bilgi, tecrübe ve emeğinin karşılığı talep ettiği ücreti tartışalım demiyorum... inanıyorum aklı başında kimse burada bunu tartışmak istemez ve tartışılmasını önermez.... ancak madalyonun öbür yüzüne bakarsak; sadece diş hekimi değil genelde doktor aleminde bilgi, tecrübe ve emeğin karşılığı talep edilen ücretler çok adilane ve mantıklı değildir ve aslında bu noktada tartışılacak çok şey vardır, belki bunu tartışmaya kalksak apayrı bir konu olur ve kesin çok yüksek bir HIT alır... Türkiye'deki en önemli sorunlardan biridir ve bu apayrı bir konudur.... benim bahsettiğim bu değil...

tekrar edeyim ki, benim gibi daha bir çok insan tedavi maliyetinin çok büyük bir bölümünü oluşturan implant fiyatını bilmek istiyor.... bunun saklanıyor olması akla bunu saklayanların iyi niyetli olmadığı düşüncesini getiriyor....

sonuçta, eğer insanlar dürüst ve mert ise herşey ortaya konulur ve tartışılabilir, tam tersinden şüphelenmek gerekir....
    derler ya YİĞİDİN MALI MEYDANDADIR

benim merakım, aramızda sözde değil, GERÇEKTEN ne kadar yiğit olduğudur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 14 Aralık 2012; 16:36:57 >

• O zaman diş hekimlerinin alışveriş yaptığı diş depolarını ya da internet sitelerini gezerek dolgudan, ölçüye, kanal tedavisinden implanta kadar istediğiniz ürünün maliyetini öğreniniz.. Daha öncede burada fakültede uygulanan implant fiyatları paylaşıldı 200-400 usd arası değişken fiyatlar verildi.. Fiyatı en yüksek olan en iyisi en düşük olanda en kalitesiz olan gibi bir algının oluşması yanlıştır..Tedavi maliyetinin gizlenmesinde nasıl bir art niyet olabilir.. Fiyatını öğrenince alıp evde kendi kendine uygulanacak birşey midir implant? Bir kalça protezi, Kalp stenti yada diğer bir tıbbi medikal malzemesinin ameliyat olurken fiyatını doktordan istiyor musunuz? Eğer implant tedavisinin ücretini maliyet oluştursaydı burada bu kadar tartışma konusu yaratılmazdı.. hastalar ellerinde implantları alır gelir hekimlerde üzerine bir diş çekim yada protez ücreti ekler implant hastayla diş deposu arasındaki bir ara ürün olurdu.. Belki yıllar sonra implantları bugünkü koşullardan çok daha uygun fiyata alacağız fakat tedavi ücretleri oransal olarak çok fazla bir değişiklik göstermeyecektir..

• quote:

O zaman diş hekimlerinin alışveriş yaptığı diş depolarını ya da internet sitelerini gezerek dolgudan, ölçüye, kanal tedavisinden implanta kadar istediğiniz ürünün maliyetini öğreniniz.. Daha öncede burada fakültede uygulanan implant fiyatları paylaşıldı 200-400 usd arası değişken fiyatlar verildi.. Fiyatı en yüksek olan en iyisi en düşük olanda en kalitesiz olan gibi bir algının oluşması yanlıştır..Tedavi maliyetinin gizlenmesinde nasıl bir art niyet olabilir.. Fiyatını öğrenince alıp evde kendi kendine uygulanacak birşey midir implant? Bir kalça protezi, Kalp stenti yada diğer bir tıbbi medikal malzemesinin ameliyat olurken fiyatını doktordan istiyor musunuz? Eğer implant tedavisinin ücretini maliyet oluştursaydı burada bu kadar tartışma konusu yaratılmazdı.. hastalar ellerinde implantları alır gelir hekimlerde üzerine bir diş çekim yada protez ücreti ekler implant hastayla diş deposu arasındaki bir ara ürün olurdu.. Belki yıllar sonra implantları bugünkü koşullardan çok daha uygun fiyata alacağız fakat tedavi ücretleri oransal olarak çok fazla bir değişiklik göstermeyecektir..

"Bir kalça protezi, Kalp stenti yada diğer bir tıbbi medikal malzemesinin ameliyat olurken fiyatını doktordan istiyor musunuz?" dediniz üstüne bastınız.... ELBETTE.... yakın bir geçmişte akrabamız kalça protezi ameliyatı oldu ve 3 parçadan oluşan kalça protezinin ne olacağını ve fiyatını konuştuk ve pazarlığını dahi yaptık.... protez ayrı ameliyat ayrı hastane ve hatta fizik tedavi ücretleri bile ayrı ayrı konuşuldu ve gerekli olanlarda pazarlık yapıldı...

sizin çevrenizi bilemem... ama benim yakın çevremde protez kullanılan tüm ameliyatlarda ailen ve akrabalarım ve dahi arkadaşlarımın ailelerinin protezleri özellikleri ve fiyatları konusunda inceleyip aralarından bir seçim yaptıklarını ve bunun devamında pazarlığının yapıldığını biliyorum, yaşadım....

aynı olay diş protezi sayılabilecek implant için rahatlıkla söz konusu olabilir.... zaten olmaması bir garip ve bunun savunulması daha garip...

• quote:

quote:

O zaman diş hekimlerinin alışveriş yaptığı diş depolarını ya da internet sitelerini gezerek dolgudan, ölçüye, kanal tedavisinden implanta kadar istediğiniz ürünün maliyetini öğreniniz.. Daha öncede burada fakültede uygulanan implant fiyatları paylaşıldı 200-400 usd arası değişken fiyatlar verildi.. Fiyatı en yüksek olan en iyisi en düşük olanda en kalitesiz olan gibi bir algının oluşması yanlıştır..Tedavi maliyetinin gizlenmesinde nasıl bir art niyet olabilir.. Fiyatını öğrenince alıp evde kendi kendine uygulanacak birşey midir implant? Bir kalça protezi, Kalp stenti yada diğer bir tıbbi medikal malzemesinin ameliyat olurken fiyatını doktordan istiyor musunuz? Eğer implant tedavisinin ücretini maliyet oluştursaydı burada bu kadar tartışma konusu yaratılmazdı.. hastalar ellerinde implantları alır gelir hekimlerde üzerine bir diş çekim yada protez ücreti ekler implant hastayla diş deposu arasındaki bir ara ürün olurdu.. Belki yıllar sonra implantları bugünkü koşullardan çok daha uygun fiyata alacağız fakat tedavi ücretleri oransal olarak çok fazla bir değişiklik göstermeyecektir..

"Bir kalça protezi, Kalp stenti yada diğer bir tıbbi medikal malzemesinin ameliyat olurken fiyatını doktordan istiyor musunuz?" dediniz üstüne bastınız.... ELBETTE.... yakın bir geçmişte akrabamız kalça protezi ameliyatı oldu ve 3 parçadan oluşan kalça protezinin ne olacağını ve fiyatını konuştuk ve pazarlığını dahi yaptık.... protez ayrı ameliyat ayrı hastane ve hatta fizik tedavi ücretleri bile ayrı ayrı konuşuldu ve gerekli olanlarda pazarlık yapıldı...

sizin çevrenizi bilemem... ama benim yakın çevremde protez kullanılan tüm ameliyatlarda ailen ve akrabalarım ve dahi arkadaşlarımın ailelerinin protezleri özellikleri ve fiyatları konusunda inceleyip aralarından bir seçim yaptıklarını ve bunun devamında pazarlığının yapıldığını biliyorum, yaşadım....

aynı olay diş protezi sayılabilecek implant için rahatlıkla söz konusu olabilir.... zaten olmaması bir garip ve bunun savunulması daha garip...

Alıntıları Göster
    IMPLANT UYGULAMA VİDEOSU. IMPLANT YAPTIRMAKTAN KORMAYIN. HEKİMİZİNE GÜVENİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 17 Aralık 2012; 19:58:44 >

• quote:

Burada reklama karşı çıkıldığı yok fakat art arda aynı videodan defalarca eklemek forumu genel amacından saptırmaktadır.. Foruma üye olan 10'larca kişidende benzer yönde eleştiriler gelmiştir.. Bilgilendirmeden uzak forumun salt ürün tanıtım standı gibi olması implant tedavisini yeterince anlatmaz.. Yerinde ve kararında reklama, Bilinçlendirici uygulamalara kimse birşey söylemez.. Fakat Sla Aktif yüzey özelliği olan bir implantı yada kemik seviyesi diş eti seviyesi bunun gibi diş hekimlerini ilgilendiren teknik konuları bir hastaya anlatmanın bir faydası olur mu burası tartışılır.. Diş hekimlerini bilgilendirmeniz daha doğru olur..
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 25 Aralık 2012; 18:56:11 >
  • arkadaslar bende yaptiriyyorum implant...yalniz greft uygulanmasi lazim.

eger cenemden alamazlarsa kalca kemiginden dediler//

1 .kalca kemiginden alirlarsa yara ve izi buyuk mu olur ya da neye benzer

2.yapay kemik tozu kullansam bir ariza cikar mi deneyen var mi acaba

yazarsaniz sevinirim
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 25 Aralık 2012; 18:55:48 >

• hocaaammm nolur cevp verin...bende kemik grefti yaptiracagim..kalca kemiginden alinan kemik yeri cok mu aciliyor..

yara izi cok kalir mi ? cok zor mu? tam olarak nedir bu islem nolur anlatirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tula

arkadaslar bende yaptiriyyorum implant...yalniz greft uygulanmasi lazim.

eger cenemden alamazlarsa kalca kemiginden dediler//

1 .kalca kemiginden alirlarsa yara ve izi buyuk mu olur ya da neye benzer

2.yapay kemik tozu kullansam bir ariza cikar mi deneyen var mi acaba

yazarsaniz sevinirim

Kalça kemiğinden greft alınarak kliniğimizde yapılmış her hangi bir cerrahi vakası yok bu konudada bilgili değilim Bu durumlar için ameliyathane koşullarının kullanılması daha uygun olur.. Genellikle otojen(doğal) greftler için alt ve üst çenede kullanılabilecek alanlar vardır.. Bu alanlardan alınan greftlerde yara iyileşmesi sonrası ağız dokusunda hiçbir iz kalmaz fakat Ağız dışından alınan dokularda cerrahi kesinin büyüklüğüne bağlı olarak sikatris dokusu denilen küçük bir iz kalabilir.. Bu iz cerrahın kullandığı dikiş ipliğinin numarasından, Kullandığı sütur tekniğine göre farklılık gösterir.. İliak kemiğin alınacağı yer zaten dışarıdan belli olmayan bir bölgedir..

• son yorumum implants hakkinda.... turkiyeye gitdim on arasdirmalar sirasinda 3 hekim belirledim. ilk ikisi tatmin etmedi 3.hekime alpha bio dis implants yapdirdim alt cene 8 ust cene 8... tanesi 1000lira...mayis ayindada 200 lira tanesi alman porseleni takilacak dis turiziminde israilli hekimlerin uyguladigi alpha bio tercih etdim.nobel implantin alpha bio satin almasininda rolu oldu .. orjinal implants takildgindan da eminim alpha bio ist sorumlusu implantslari gozumun onunde hekime teslim etdi.. bazi hekimlerin cakma dis implants alip hastalarina orjinal olarak takdiklarinida ogrenmis oldum. acikcasi hangi dis hekimine implants takdiracaksaniz mutlaka kulandigi markayi ogrenin o markanin hangi sehirdeyseniz o sehrin sorumlsunu bulun bu isimli hekime bu markayi veriyormusunuz diye teyit etdiriniz. donanim haberden turkiyedeki implants hakinda epeyi bilgi sahibi oldum....http://www.dental-treatment-guide.com/dental-implants/alpha-bio-dental-implant bu webdende yararlandim tercih yaparken... yansitdigim yabanci webden de hz google ceviriyi kullanarak markalar ve ozelikleri hakinda bilgi edinebilirsiniz.. herkese saygi ve sevgilerle yeni yiliniz kutlu olsun evlerinizden saglik huzur eksik olmasin
    ..............oldrooster

• bu siteyi implant yaptırmaya karar verdigim gün buldum uzun süredir takip ediyorum...4 ay önce implant yaptırmaya başladım..tüm dişlerimi çekdirdim..söylenildigi gibi bi zorlugu olmadı hafif agrılarlarla implant yapımı aşamasını atlattım..korkanlar için söylüyorum korkulacak bi şey yok bende korkuyordum ama öle olmadıgını gördüm..çok hafif agrılardı en azından diş agrısının yanında bu agrı inanın hiç gelir..ilk bi kaç gün yüzüm şiş dolaştım sonra onlarda indi buz uygulaması çok önemli tabi...şu an protozler için ölçü alındı..12 tane implant uygulandı.. fiyatı 350 dolardı tanıdık hakkımızı kullandık tanesi 300 dolara yaptırdık..burda o kadar uçuk fiyatlar yazılıyorki anlamıyorum..iyi araştırın uygun fiyatlar varken pahalı markalara o kadar fiyat ödemeyin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: emine42

bu siteyi implant yaptırmaya karar verdigim gün buldum uzun süredir takip ediyorum...4 ay önce implant yaptırmaya başladım..tüm dişlerimi çekdirdim..söylenildigi gibi bi zorlugu olmadı hafif agrılarlarla implant yapımı aşamasını atlattım..korkanlar için söylüyorum korkulacak bi şey yok bende korkuyordum ama öle olmadıgını gördüm..çok hafif agrılardı en azından diş agrısının yanında bu agrı inanın hiç gelir..ilk bi kaç gün yüzüm şiş dolaştım sonra onlarda indi buz uygulaması çok önemli tabi...şu an protozler için ölçü alındı..12 tane implant uygulandı.. fiyatı 350 dolardı tanıdık hakkımızı kullandık tanesi 300 dolara yaptırdık..burda o kadar uçuk fiyatlar yazılıyorki anlamıyorum..iyi araştırın uygun fiyatlar varken pahalı markalara o kadar fiyat ödemeyin....
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 25 Aralık 2012; 18:55:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emine42

bu siteyi implant yaptırmaya karar verdigim gün buldum uzun süredir takip ediyorum...4 ay önce implant yaptırmaya başladım..tüm dişlerimi çekdirdim..söylenildigi gibi bi zorlugu olmadı hafif agrılarlarla implant yapımı aşamasını atlattım..korkanlar için söylüyorum korkulacak bi şey yok bende korkuyordum ama öle olmadıgını gördüm..çok hafif agrılardı en azından diş agrısının yanında bu agrı inanın hiç gelir..ilk bi kaç gün yüzüm şiş dolaştım sonra onlarda indi buz uygulaması çok önemli tabi...şu an protozler için ölçü alındı..12 tane implant uygulandı.. fiyatı 350 dolardı tanıdık hakkımızı kullandık tanesi 300 dolara yaptırdık..burda o kadar uçuk fiyatlar yazılıyorki anlamıyorum..iyi araştırın uygun fiyatlar varken pahalı markalara o kadar fiyat ödemeyin....

Bu fiyata özel klinikte mi Yoksa devlet hastanesinde mi yaptırdınız emine hanım? Sayı olarak fazla implant yapıldığı için belli bir indirim yapılmış olabilir.. Fiyat çok uygun görünüyor.. implant tedavisi yaptırmak isteyen fakat işin maddi kısmını karşılamakta zorlanacak olan hastalara tavsiyeniz faydalı olabilir.. Yapılan implant hakkında firma temsilcilerinin söylediği kaliteli yada kalitesiz gibi yorumlara kulak asmamanızı öneririm.. Yerli malı implant kullanılmış olabilir.. hakkındaki olumsuz tüm yorumları göz ardı etmenizi öneririm.. Herkez kendi ürününü övmek ister.. 12 adet ise sabit protez düşünülüyor herhalde..Sizin gibi tedavi olmuş hastaların yorumlarını diğer yaptırmak isteyen hastalar için çok önemli buluyorum.. O kadar çok hasta implant çene kanseri yapıyormuş, ucuz ise çenede paslanıyormuş daha sonradan çenelerde kemik erimelerine sebep oluyormuş gibi safsatalarla kandırılıyor ki bu algıyı kırmanın gerekli olduğunu düşünüyorum.. Geçmiş olsun..

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.