Şimdi Ara

IMEI numarasiyla kayip telefon bulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklasik 6 ay kadar once Note 3 telefonum calindi ve aninda polise basvurdum. Tahmin ettiginiz gibi poliste bi b*k yapmadi.
    Simdi telefonumu kendi cabalarimla bulmaya calisiyorum.
    Hicbir uygulama yuklenmemis ve hicbir onlem alinmamis telefonu IMEI numarasiyla bulabiliyormuyuz boyle bir uygulama varmi. Kullanan yada kullanani taniyan varmi aranizda lutfen bilginiz varsa paylasin cok ihtiyacim var. Cok onemli bilgilerim vardi telefonda.
    Bilgisi olan paylassin lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende aynı durumdan müzdaribim

• Biz genelde yakalayınca dövüyoruz.Ama senin iş olmaz o telefon çoktan patlamıştır hiçbirsey olmasa parçalari şu anda bir apacinin tezgahını süslüyordur.

• Bunun kilidini kirip yeni IMEI atip kullanilmasi mumkunmu? Ya kullaniyorsa yeni IMEI ile

• quote:

Orijinalden alıntı: puma92

Bunun kilidini kirip yeni IMEI atip kullanilmasi mumkunmu? Ya kullaniyorsa yeni IMEI ile

Çalıntı mal zannetmiyorum.Bildiğime göre imeide atılmıyor.Ya sazanın birine 2.el diye kitlediler ki bu düşük ihtimal hat takıldığı anda illaki yakalanirdi.Geriye kalan tek ihtimal parçalarını söküp bozuk telefon yapımında kullanılıyordur.Kısaca o telefon gitmiş kardeş polisten birşey çıkmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.