Şimdi Ara

IMEI ile ilgili?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar daha önce konu açıp belirtmiştim. Telefonumun değişimi sağlandı(GM 5). Ama yeni gelen cihaz eski telefonum İmei'si ile geldi. Benim kafama takılan ise her telefonun kendine has İmei'si olmaz mı? Değişim yerine tamir Edip gönderdiklerini düşünmeye başladım. Yoksa bu işler böyle mı oluyor hep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Imei siz telefona sizin eski Imei nizi kopyalıyorlar mış verdikleri cevap bu bu konuda. OLabilirmi elbette olabilir. tamirmi yeni telefonmu onu anlamak çok zor telefonda bariz bir iz yoksa
  • Yani bana verdikleri telefon imeisiz mı normalde?

• Koca forumda yardım edecek yok mu arkadaşlar?
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    yardımlık bir durum yok. servisin söylediği şey bu elimizde olan Imei siz cihazlara sizin Imeinizi kopyalıyoruz ve yolluyoruz diyor.
  • Peki bi cihazın imeisi olmaması mantıksız değil mi sizce?
    cihazı üreten sensen neden mantıksız olsun? cihazın üreticisisin değişim cihaz lar için getirdiklerine Imei almazssın diğer cihazın Imeini kopyalarsın bunda aklınıza yatmayan şey nedir onu anlamadım
  • İmei bir telefonun kimlik numarası gibidir. Önemlidir yani. 12 günlük telefonu değişim diyorlar ama sıfır kutuda gelmiyor. Ve İmeisi eski telefonunla aynı oluyor. Ben bu telefonun değişim değilde tamir edilmediğini nasıl bileceğim o zaman?
    değişim telefonlar sıfır kutuda gelmez swap cihaz olarak geçer hakkında da pekçok şey söylenir internette bulabilirsiniz
  • Öyle olsa su anki imei sayisinin 2-3 katibdaha fazla piyasada inei olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Öyle olsa su anki imei sayisinin 2-3 katibdaha fazla piyasada inei olurdu

Nasıl dostum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.