Şimdi Ara

İmamoğlu nasıl bir enkaz devir aldı izleyin.[AKP liler de çıt yok] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
11.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel oyalıyor sizi bu İmamoğlu, yönetimi boyunca sizi böyle oyalayacak işte ama

Özel Kalem Müdürü Yavuz Saltık'ın NED ile,NED'in ise CIA ile bağlantılı,
    Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak atadığı Şeref Can Ayata'nın Canan Kaftancıoğlu'nun kontenjanından olup,Dev-Sol ve pkk ile bağlantılı olduğunu asla bilmeyeceksiniz, çünkü cambazlık bunu gerektirir.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yav volkan ne tatava yaptın şu savunma sanayi ile. Kusura bakma ama şu anda sen Amerika'dan beye Rusya'dan daha ileri teknoloji üretebiliyor musun veya tamamen sana ait Dünya çapında satılan ve yüksek katma değer ürünün var mı, bir kaç ürün dışında üretilen ürünlerin çoğu orta derece etkili şeyler adamlar caydırıcı tehtidde zirve yapıyorlar biz onlara taş falan atacağız zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Zamanında atılım yapsaydınız da, şimdi kendi F-35 imizi üretseydik.

Ha şuna katılırım, yeterli mi, değil. Çok daha ileri teknoloji ve silahları üretebilmemiz gerekir.

Fakat şu an emekleme aşamasında olan savunma sanayii sektörü konularında bile, muhalefetin bu da iyi olmuş dediği bir yorum ve desteği var mı?

Yok.
    Kusura bakma böyle suçu başkalarına atıp ayrıca kimliğimi bile bilmeden beni damgalama ya çalışırsan konuşmaktan öteye gidemezsin ki zaten gidemiyorsun.

Neyse konumuza gelelim daha devletin bile desteklemediği bir kurumun bana ilerleyişini daha doğrusunu ilerleyememesini yüzünüze vurunca suç mu oluyor? Aselsana bile teyzesinin kızının oğlu diye torpil yapmak yerine biraz kafası çalışan kişileri alıp düzgünce ellerine bütçe verseydiniz yazlık saray yapmak yerine zaten bunlar olurdu o yüzden başkalarına suç atacağına git kendi başkanına bir sor danismanlarinizla gaza gelmek nasıl bir şey diye.

Bizim sunduğumuz ürünler ortada. Siz ne sunmuşsunuz beğenmediğin, Aselsan!a bir bak istersen.

Boşa uzatma konuyu. Lafı güzaf yaptığın.
  • 2 saattir kadroya yeni dahil olan troller , ODTÜ yurt konusunda benimle kavga etmekle mesguller.

aynı performansı bu konuda da bekliyoruz beyler .

Akp'nin bıraktığı borçsuz belediye var mı merak ediyorum

eşit: Belediye diyoruz herif ASELSAN diye zıplıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 10 Temmuz 2019; 20:27:46 >
    Cevap veremeyince ne güzel yapıştırıyorsun ama siz yapmadınız biz yaptik. Aynen hatta eskiden akıllı telefon internet falanda yoktu onlarida siz getirdiniz. Harbiden komiksin ha.

Ben önceki mesajında ne dedim siz ne aunmussunuz dersen bir yere varamayiz diye bir oku istersen.

Ben aselsanı beğenmediğimi mı söyledim, ben ne dedim iyi oku aselsanın gelişmesi sizin gibi enayiler ve itibardan tasarruf edilmez diyenler sayesinde belki şu an bir dünya devi sayılı şirketlerden olucagi yerde burada ortalama şeyler üzerinde çalışıyor. Bence kafanı çalıştırma biraz ileriye bak.

Üzerine gelicek bir kıtalar arası nükleer füzeyi s400 mu durduracak biraz düşün yada biz taş ve sopa atarız herhalde.

Kardeşim sana Allah şifa versin, kendi kendine çal oyna.
  • RElS kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar volkan adlı arkadasimiz az önce eror verdi ve bu konudan ayrıldı, demek ki neymiş bazen doğruyu söylememek gerekiyormuş fazla gelebilir.

Hocam çok haklısınız ama ne yapacaksınız işte.

• RElS kullanıcısına yanıt
    İstersen Ak Parti ve Mhp hukukçuları da bölümü takip etsin. Bakalım 1 taneniz konu açabilcek, mesaj yazabilecek mi?

Blok.
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Kopyalamaya izin verilmemesi bu nedenleydi demek ama halkımız böyle istedi yapacak birşey yok üzülmekten başka.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En önde oturan badem bıyıklı arkadaş emri almış belli ki görevi tanımlanmış. Kavga çıkart sataş saldır ne yap et ama hizmetleri aksat işleri yokuşa sür. Tüm gayretleri bu.
  • 2002 den önce AKP olsaydı değil F35 , F4 , F16 bile alınamazdı. Rus yapımı uçaklara talim ederdik. Daha geçmişe gidilirse NATO üyeliği bile söz konusu olmayabilirdi (iyi-kötü tartışılabilir). Açıkcası Türkiye bir Suriye olabilirdi. Uluslarası ilişkilerde Cumhuriyet tarihinin en başarısız partisi olabilir Ak parti. F4 ler özellikle 45 yıldır bu ülkeye hizmet eden emektar uçaklardır. F4 lerin alındığı tarihte kurulan Sivas Üniversitesi ni bile AKP kurmuş. Bilmiyor muydunuz? Biz de yeni öğrendik. Seçimden seçime yeni bilgiler ediniyoruz
    https://www.gazeteduvar.com.tr/gundem/2019/02/08/erdoganin-sivasta-yoktu-dedigi-universite-1974te-kuruldu/

AKP bir Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetmesiyle enkazın boyutu daha net ortaya çıkacaktır. Ülkenin kefen parasına bile ihtiyaç duyuyorsa AKP sözün bittiği yerdeyiz demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 11 Temmuz 2019; 2:54:25 >

• Siz de yiyin, bu saatten sonra bu ülkeden cacık olmaz. Ne de olsa 2023'e gireceğimiz kadro belli... Bir şey değişmeyecek. Battı balık yan gider.
  • Şimdi ağlamak vakti değil.

Şimdi hizmet vakti.

Ekrem bunların hepsini bildiğini, buna rağmen israfı keserek kaynakları çok güzel bir şekilde kullanıp bütün vaatlerini gerçekleştireceğini söyledi.

O halde vakit ağlamak vakti değil.

• 5 yıl boyunca çivi çakmayacaklar onun yerini yapıyorlar yine seçmenini kandıracak şöyle kötü böyle kötü o yüzden yatırım yapamıyoruz, meclis de bizi çalıştırmıyorlar (ak parti tüm vaatlerin takipçisi olacağını söyledi hatta ekrem imamoğlunun vaatlerini tek tek meclise getirecekler) algı operasyonlarına erken başladılar.
  • ispark'ırkın işletmeciliği hdp ye verilmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.