Şimdi Ara

İmamoğlu İstanbul'lular İçin İstedi Ama Reddedildi... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
36.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhalif13

Teklif saçma ortada sözleşme var. Devlette devamlılık esas.

İşçi sayısı arttırılır 24 saat vardiya ile daha kısa sürer. Bu kadar uzun olması da ayrı bir soru işareti.
    o yüzden mi her ay ve yıl düzenli vergi verenler görmezden gelinirken, vergi borcu olanlara af getiriliyor.

o yüzden mi adam gibi projesini çizen, iznini alan ve imarını gerçekleştirenlerin karşısına, "bir daha uzatılmayacak bak haaa" diye 3 kere uzatılan imar barışı getiriliyor, ne idüğü belirsiz, çökmek üzere olan binalar bile!!! imar barışıyla hukukileştiriliyor.

ve saymadığımız yüzlerce değişiklik bu devamlılık sebebiyle mi yapılıyor...

Devlet halkı için çalışır. Sağlık, Eğitim ve Toplu Taşıma gibi konularda gerekirse zarar eder, sosyal toplum faydası gözeterek. Burada da 15 milyonu ilgilendiren bir sorun söz konusu geçici çözüm için nasıl asfalta para veriyorsa köprüyü de sübvanse edebilir.

Devlet halkı için vardır.....

• Trafik için çözüm arıyorsan . Bunu imkanlarınla yap mesela bir ay boyunca toplu taşımaları üçretsiz yaparak insanları toplu taşıma olayına yöneltebilirsin . Ben şunu hükümetten istedim onlar kabul etmedi onu için trafik var demek çok basit bir numara amaç belli😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplu taşıma köprülerin alternatifi değildir, yani imamoğlu'nun talebi gayet yerinde, ulaştırma bakanlığı'nın da kabul etmemesi çok doğal, ülkenin yollarının köprülerinin tünellerinin sömürge düzeni şeklinde devlet kontrolü dışında bırakılmasından dolayı polis araçları ve ambulansların bile bu yolları kullandığında yaşadığı problemleri biliyoruz

zaten imamoğlu bu hamlesiyle hala beyni yerinde bulaşık süngeri olanların biraz o süngeri çalıştırıp da köprülerin aslında devletine vergi ödeyen bu vatandaşların değil de birilerinin şahsi mülkü olduğunu göstermeye çalışmış
  • 2.ci köprünün, 3.cü köprünün, marmarayın yapımını engellemeye çalışan gezi zekalılar şimdi çıkmış bakım faaliyetlerinden doğan aksaklığı sebep gösterip hükümlete laf atmaya insanları kışkırtmaya çalışıyor.
    Dünyanın çivisini çıkarttınız be.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan666

2.ci köprünün, 3.cü köprünün, marmarayın yapımını engellemeye çalışan gezi zekalılar şimdi çıkmış bakım faaliyetlerinden doğan aksaklığı sebep gösterip hükümlete laf atmaya insanları kışkırtmaya çalışıyor.
    Dünyanın çivisini çıkarttınız be.
    yap-işlet-devret tiyatrosunu başımıza siz sardınız.
  • Evet 3.cü köprü olmasaydı, 2.ci köprü olmasaydı marmaraydı altgeçitti olmasaydı o zaman çok mutlu olacaktık. İlk köprüye de itiraz edilmiş ama dinletememişler, keşke ilk köprü de olmasaydı bakım da gerekmezdi ne güzel sorun da olmazdı. Hata icraat yapan larda zaten, senin neyine gerek köprü.
    Hem bu topraklar ingilizlerin değil mi? Tek vazifemiz bu toprakları bakir tutmak.

• AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    söyleyecek laf olmadı mı, kapasite yetmedi mi böyle gereksiz yorumlara başlıyorsunuz.

gün sizin, bu millet bir kez daha chp nin gerçek yüzünü görünceye kadar sürün keyfinizi.

şimdiden işten çıkarılan 30 000 işçi mağdur oldu, bunların aileleri akrabaları komşuları da yavaş yavaş ayıkacak.
    böylece ilk aylarınızda yaklaşık 300 000 lik bir kitle aleyhinize dönecek.

bakalım chp hdp ip saadet arasında ihaleleri nasıl paylaştıracaksınız.
    asıl kavga o zaman çıkacak benim temiz kalpli vatandaşım.

ha birde araştırır mısınız rica etsem,

mezarlıklar müdürlüğü kadroları kime verildi ?
    lütfen bunu çevrenizde soruşturun, soruşturmakla kalmayıp önümüzdeki süreci dikkatle takip edin.

ne kadar yanıldığını herkes er geç anlayacak.

• herkes kendi bütçesine bakacak.

ibb kalkıp ulaştırma bakanlığına goy goy yapma hakkına sahip değil.

şimdi kalkıp ulaştırma bakanlığı dese ki kardeşim ulaşım ücretleri çok pahalı, %70 indirim yap.
    ibb diyecek ki bu ciddi bir bütçe kaybına yol açar, destek verirseniz yapalım.

aradaki ilişkiyi anlarsınız inşallah. ekrem bu, izleyin görün.
    yapamadığı herşeyin suçunu hükümete yıkmaya çalışacak.
    siz de hazır kıta bekliyorsunuz zaten.

• Paralı troller doluşmuş konuya ne oldu sizin maaşlar Konya belediyesine mi devredildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

herkes kendi bütçesine bakacak.

ibb kalkıp ulaştırma bakanlığına goy goy yapma hakkına sahip değil.

şimdi kalkıp ulaştırma bakanlığı dese ki kardeşim ulaşım ücretleri çok pahalı, %70 indirim yap.
    ibb diyecek ki bu ciddi bir bütçe kaybına yol açar, destek verirseniz yapalım.

aradaki ilişkiyi anlarsınız inşallah. ekrem bu, izleyin görün.
    yapamadığı herşeyin suçunu hükümete yıkmaya çalışacak.
    siz de hazır kıta bekliyorsunuz zaten.
    Ağzına sağlık.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Hala İstanbul'u kaybetmeyi sindirememişsin galiba. Yavaş yavaş olacak tabi.
  • Bu çalışmalar yapılmamış mıydı?
    Hani vatandaş sesini çıkarınca karayolları genel müdürü dahiyane fikri "tatile gitsin İstanbullular" den sonra görevden alınmıştı. Baya bi şerit kapatılmış çalışma yapılmıştı o zaman olmamış mı!

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    sindirmek için sizi eleştirmemek mi lazım.

olacakları söylüyorum, kurulan mantığa söyleyecek lafınız varsa buyrun.

goygoy yapıp durmayın.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Eleştirmek olur ama saldırmak sindirememe işaretidir. Sonuçta sen ölsen akpye laf edemeyeceksin o yüzden neyin eleştirisini yapacaksın ki? Eleştirinin samimi olması için kişilerden bağımsız yapman lazım. Sen yapamıyorsun.

Düşmanlıkla olmaz zaten bu işler. Biraz teşkilatlara ara vermen lazım. Gene oralardan gaza gelip atıp tutuyorsun.

İnsanlar akpnin ne olduğunu yavaş yavaş anlıyor işte. Daha bu başlangıç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 3 Temmuz 2019; 19:22:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Hala İstanbul'u kaybetmeyi sindirememişsin galiba. Yavaş yavaş olacak tabi.
    Sona şeytan eklemene gerek yoktu. Zaten gayet şeytanca şeyler söylemişsin.

• kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Şeytanca derken? Sen de mi teşkilattansın?
    AKP ile zerre ilişiği yok. Ben sadece vicdanı olan bir vatandaşım. Onca köprü, alt geçit yapılmasın diye elinden geleni ardına koymayan zihniyetin yeni parlattığı malum şahsın, şimdi sanki insanları çok düşünürmüşcesine "ucuzlatma istedik kabul etmediler" söylemine ve bu söylemin CHP tabanı tarafından benimsenmesine isyan ediyorum. Hepsi bu.

• kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Kesin öyledir, alıyorum. Anti-chplisin yani. Saçma şekilde saldırman, yalan söylemen falan o yüzden. Kolay gelsin.

Bu düşmanlık ve nefretle ak teşikalatlar seni havada kapar. Şansını dene derim.
    Türk öğün, çalış, güven. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum. Azimle milletim devletim için çalışıyorum. Ve lidere güveniyorum, gösterilen yolda tereddütsüz ilerliyorum.

Devletini, milletini seven ve aynı zamanda hükümlerini destekleyen sıradan bir vatandaş olamaz mıyım? Yok mu böyle bir hakkım?

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Zam değil güncelleme diyen zihniyete karşı yapılacak bu eylem israf değil bilgilendirme olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.