Şimdi Ara

İmamoğlu İstanbul'lular İçin İstedi Ama Reddedildi... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
36.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olabilirsin ama şu anda öyle değilsin.
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Şimdi burada kurnazlık var. Bunu şakşakçıların yer ama herkes yemez.

Bakın ben dedim yapmadılar. Benim suçum yok hep onların suçu. Dimi?

Haklısın , 3.Köprü ve Avrasya Tünelinde indirim olsa beki 1. ve 2.köprü trafiğini azaltabilir. Güzel teklifini yapmışsın.

Peki Ulaştırma Bakanlığı'da sana metro,hafif raylı sistem , tramway , metrobüs, iett ücretlerinde hatrı sayılır indirim yap diye teklif getirsin mi ?

Onun için sen üstüne düşeni yap. Ondan sonra diğer kısımlardan destek iste. O zaman onlar da bir gelişme göstermezseler o zaman millet der bu haklı.
    delikkanli atkadas getirsin tabi ulastirma bakanligi anca biz yapariz diyene kadar onlarda sunsun bi teklif VATANDASİN HAYRİNA da gorelim sekerpare biyikli dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Bence de saçma bu söylem. Tamam enflasyona göre düzeltme yapılıyordu belki ama bu bariz zam. Evelemeye gevelemeye gerek yok. Lakin teröristlere arkadaş diyen zihniyete laf etmeyenlerin bunu ağızlarına sakız yapması da manidar. CHP el değiştirdi ve gençlerin aklıyla oynuyor. Uyan artık gerçek CHP ruhu, olmadı çok bencilce olacak belki ama Atam sen uyan....

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Ak Partili belediyeleri mumla arayacaklar insanlar.

Neden mi, bakınız 89 seçimleri chp belediyeciliği.

Biz anlattık olmadı, şimdi herkes yaşayarak görecek.

Burada hiçbir saldırı yok, bak ne r kadar güzel saygılı şekilde eleştirdim.

İnsanları 15 yıl geriye başörtüsü tartışmalarına döndürdünüz 1 haftada.

Sen öyle olmasını istiyorsun. Böyle olmadığı göreceksin.

Senin derdin halk, millet değil akp. Hemen bir şeyler olsun, krizler çıksın diye dua ediyorsun.

İnsanlar akpye muhtaç olmadığını görünce sizin korku algılarınız çökecek diye mi bütün mesele?
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Güldürmeyin, ülke batacaksa batsın yeter ki Tayyip gitsin diyen zihniyet mi halkı düşünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

allah akıl fikir versin..

Alıntıları Göster
    Hocam soylediklerinin bazilari suan yasaniyor zaten farkinda degil. Faiz %20den fazla, imf degil baska yerlerden para aliyoruz.

Cem yilmazin akli yok fikri var muhabeti geldi.

Yok ülke batarsa batsın yeterki Tayyip ve diğerleri koltuklarından olmasın diyen zihniyet düşünüyor.

Dediğim gibi biraz teşkilatlara ara ver. Takım tutar gibi parti tutuyorsunuz, babanızı böyle savunmazsınız.

Ya da böyle nefret ve düşmanlıkla devam edin. Senin gibiler akpye iyi zarar veriyor. Sayenizde büyük farkla İstanbulu kaybettiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 3 Temmuz 2019; 20:43:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Sen öyle olmasını istiyorsun. Böyle olmadığı göreceksin.

Senin derdin halk, millet değil akp. Hemen bir şeyler olsun, krizler çıksın diye dua ediyorsun.

İnsanlar akpye muhtaç olmadığını görünce sizin korku algılarınız çökecek diye mi bütün mesele?
    İnşallah dediğin gibi olur. İstanbul gibi bir dünya cennetinin solmasın kimse istemez. Umarım akp döneminde yapılmayan yenilikler yapılır. Trafik sorunu biter. İnsanlar daha fazla yeşil alana ve huzura gark olur. Ve inşallah bunları da batının sevdiği başkanımız yapar. Veri kopyalama ve türlü yalanları ile bizdeki olumsuz itibarını düzeltir. Tüm temennimiz bu.

• kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Yeter ki objektif olun. Akp yapınca ses çıkarmadığınız hatta desteklediğiniz şeyler olursa laf etmeyin. Ya da olmamış şeyler oluyormuş gibi algı yapmayın.

Ayrıca akpnin verdiği zararları toparlamanın o kadar kolay olmadığını da bilin. Mesela akp yeşil alanları betonla doldurduğu için artık kimse o avmleri, siteleri yıkamaz. Ya da insanların İstanbula göç etmelerini sağlayıp, üstüne suriyelilerle doldurup kalabalık, trafiği sorunlu bir şehir olmasının başlıca suçlusu olan akpdir mesela, şimdi belediye olarak bu insanları kimse yollayamaz.

Rte ve akpnin 17 yıldaki yalanları, iftiraları falan sizde olumsuz etki bırakmamışsa başkaları da bırakmaz. Biraz samimi olun ve yalana karşıysanız herkese aynı lafı edin. Bak üsteki üye bunu yapamıyor, belki sen yaparsın.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bilmukabele. Bunca iş yapılırken ve bir ülke ayaklarının üzerinde doğrulmaya çalışırken bizi arkamızdan vuranlara, ülke sıkıntılarla karşılaştığında tef çalıp oynayanlara, faydalı hiçbir icraatı görmezden zararlı şeyleri abartanlara ve kendi partisi çıkarlarını ön planda tutup ülke çıkarlarını hiçe sayanlara karşı da ben de sizi sağ duyulu davranmaya çağırıyorum.

Kendini sorunlarını hep başkasına atanlara, hiçbir olumsuzlukta sorumluluk almayanlara, kendini devlet olarak görenlere de sağduyu çağrısı yapmak lazım.
  • quote:

Kendini sorunlarını hep başkasına atanlara, hiçbir olumsuzlukta sorumluluk almayanlara, kendini devlet olarak görenlere de sağduyu çağrısı yapmak lazım.
    Bunu AKP'yi kastederek yazdın biliyorum. Lakin bu tanıma CHP daha çok uyuyor. Eğer chp'den maddi kazanç sağlamıyorsan, yani bir bağın yoksa sakin kafayla olanları bir gözden geçirmeyi düşün bence. Farklı şeyler görebileceğin düşünüyorum.

Sen akpden maddi kazanç sağlamıyorsan, chp nefretini ve düşmanlığını da bir kenara koyabilirsen benim gördüklerimi sen de görebilirsin. Yoksa dediğim gibi ak teşikalatlar senin gibiler ile dolu.

Artık zarar veriyorsunuz partinize bu da muhalefetin işine geliyor tabi. Devam edin böyle.
    Bahsettiğim manipülasyon yönetimini tekrar etmişsin. Neden %10, %20 değil de, %70? İmamoğlu rakam mı verdi? Çünkü negatif örnek verirken ne kadar abartırsam o kadar inandırıcı olurum diye düşünüyorsun. Klasik manipülasyon tekniği. Halkın talebine goygoy demişsin. Bu bile senin nasıl bir ideolojik saplantıya bulaştığını gösteriyor. AKP size devlet ne demek unutturdu tabii ki. Ulaştırma bakanlığına AKP, İBB'ye CHP diye bakıyorsun fakat ikisi de devletin kurumu. Gerektiğinde birlikte çalışmaları gerekir. Buna goy goy deme hakkınız yok. İmamoğlu burada gayet makul bir istekte bulunuyor. Diyor ki, zaten fahiş fiyatları yüzünden halkın kullanmaktan çekindiği ve halihazırda hazine garantili yolları ucuzlatarak daha tercih edilebilir hale getirin ki trafik rahatlasın. Bunu durup dururken değil, köprü çalışmaları nedeniyle trafik berbat hale geldiği için söyledi. Bakanlığın bütçesini bu kadar dert ettin de, gecikmelerden, sinir stresten, motivasyon düşüşünden oluşacak iş kayıplarını niye dert etmedin?

Biz hükümet İBB'yi çalıştırmamak için elinden geleni yapacak derken bir takım yerlerimizden uydurmuyoruz. Reisiniz seçilse bile vitrin süsü olacak, ilçeler bizde, meclis bizde demedi mi? O zaman çıkıp da biriniz tepki gösterdi mi? Ama biz çalıştırmayacaklar deyince vay efendim nasıl böyle dersiniz. Canlı yayınlanan il meclisi toplantılarında da AKP'li üyelerin tutumlarını görerek bunu teyit etmiş olduk.

İmamoğlu iyi şeyler yapınca görmezden gelecek, kulp bulacak hatta kötüleyecekseniz. Açık bulduğunuzu sandığınız zaman da abartarak saldıracaksınız, tıpkı seçim öncesi olduğu gibi. Çünkü sizler için hizmet önemli değil, parti önemli. Hepiniz ortamlarda demokrat ayağına yatıyorsunuz ama içinizde çok azınız demokrat. Onların da bir kısmı Ekrem'e oy verdi zaten. Hepinizin içini iyi bilirim. Kayyum atanmasını isteyenleriniz, Erdoğan'dan çalıştırmamasını isteyenleriniz, millete nankör diyenleriniz var. Bunların başabaş olduğunuz ortamlarda duydum ve okudum. Kendinize adeta bir ekosistem kurmuş durumdasınız. Bu ekosistem düşmanlıkla besleniyor, dışında olanlar kötü, içinde olanlar iyidir. Siz de bu ekosistemden besleniyorsunuz ve adeta yaşamınızı buna borçlusunuz. İmamoğlu'nun başarılı olmasını istemiyorsunuz. Çünkü başarılı olurca CHP aleyhine oluşturduğunuz algıların yıkılacağı korkusu yaşıyorsunuz. Ağır yara alan ekosisteminizin yok olacağından korkuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 3 Temmuz 2019; 21:25:14 >

• quote:

Sen akpden maddi kazanç sağlamıyorsan, chp nefretini ve düşmanlığını da bir kenara koyabilirsen benim gördüklerimi sen de görebilirsin. Yoksa dediğim gibi ak teşikalatlar senin gibiler ile dolu.

Artık zarar veriyorsunuz partinize bu da muhalefetin işine geliyor tabi. Devam edin böyle.
    Chp'nin şu anki çizgisine düşmanlık duymamak ve nefret beslememek Atatürkçülüğe, milliyetciliğe ve vatana ihanettir. Eğer AKP kadroları gerçekten benim gibilerle doluysa, rahat uyu ileri medeniyetleri geçmemize az kalmış demektir. Hem de çağdaş görünen yobazlara rağmen.

Atatürkçülük yüzünden olsaydı akpye kat ve kat laf etmen lazımdı ama senin tek derdin chp. Bu kadar büyük bir düşmanlık ve nefretin asıl kaynağını söyle? Yetiştirilme tarzın mı yoksa birilerinin lafına mı inandın?
  • mantıklı bir teklif ama kabul edilmediyse B planını koysun devreye Sayın İmamoğlu.
    Metro, metrobüsler bedava olsun bu zaman zarfında...
  • Yönetimi köşeye sıkıştırmak için daha ne yöntemler denenecek bakın görün
    Ben dedim ama yapmadılar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.