Şimdi Ara

illustrator drop shadow hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir nesneye drop shadow verdikten sonra o nesneyi çevirince drop shadow olduğu gibi kalıyor, gölge de nesneyle beraber dönse daha güzel olacak, bunun bir ayarı var mıdır, cc 2018 kullanıyorum, ayarları talan etmek zor geldi açıkçası bilen varsa bir aydınlatıversin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CF3D9488C -- 14 Aralık 2018; 11:11:20 >

• yukarı
  • Çalışmayı convertleyip denedinizmi?
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    convert / rasterize gibi müdahalelerde bulunmadan, drop shadowla oynanabilir bir şekilde olmasını istiyorum bu bahsettiğim şeyin
  • Drop shadowla birlikte kullanmak istediğin layerları seçip CTRL + G yapıp Shift sağ veya sol yukarı köşesine tıklayıp çevirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aitoolxes

Drop shadowla birlikte kullanmak istediğin layerları seçip CTRL + G yapıp Shift sağ veya sol yukarı köşesine tıklayıp çevirebilirsin.
    hocam illustratorden bahsediyorum, bir yanlış anlaşılma oldu sanırım. Layerlarda drop shadow görünmez appearance'de görünür ve bu ikisini gruplamak diye bir şeyi ilk defa duydum :)

Grafik tasarım ile ilgili şimdiye kadar hiçbir kimseye bir soru sormadım, neyi merak ettiysem ya kendim buldum ya da internetten araştırdım bir şekilde öğrendim. Şimdi bir değişiklik olsun diye sizlere sorayım dedim ama sanırım istediğim şeyin bir çözümü yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.