Şimdi Ara

İLLERE GÖRE LPG İNDİRİM VE ZAMLARI (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.482
Cevap
25
Favori
213.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rykros

23 Kuruşluk zamla uyandık sabaha LPG'ye ÖTV ayarı dolayısıyla, hamdolsun ama deprem olmadan deprem vergisi vermek her ülke vatandaşının harcı değil

Durmak yok yola devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenalgaz Afyon 2 ağustosta 2.29 tl iken 3 ağustosta 2.57 tl.
    Enflasyon sözde 0.15 imiş,yersen.
  • deltoid D kullanıcısına yanıt
    zam olarak yansımadı hocam vergi düzenlemesi yapıldı bakan bey öyle dedi açıklamasında senin yanlışın var
  • Sn Ugur A.,
    Mesajımda zam geldi demedim.Bir mal bugün x fiyatta olsun.Ertesi gün x+y fiyata hangi nedenle çıkarsa çıksın bu artış
    enflasyona etki eder.
    Gerçi enflasyın hesabında pinpon topu,dikenli tel,sönmüş kireç kullanılsa da et yerine pinpon topu yer,dikenli telin acıtan etkisini sönmüş kireç içerek gideririz.!!!!!
  • deltoid D kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anladın sanırsam ben üstü kapalı laf soktum büyük başlara benim cebimden fazla para çıkıyorsa ne olursa olsun zamlanmıştır o ürün yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem kusura bakma tekrardan

• Gebze Lukoil 2,42.
  • Rize Pazar ilçesinde 2.97-3.04 arası.İyi ki burada yaşamıyorum.Ayder yaylasını görmeğe geldim.
  • Class oil de bir kere gaz almak nasip oldu ne durumda halen uygun mu çarşamba günü nasipse istanbul konya yolcuğum var avrupa yakasında oturuyorum. Anadoludan Class oil sonrası kaynaşlı ve Ankara gölbaşından lpg alacağım kaynaşlı ve gölbaşı için lpg tavsiyesi verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deltoid

Rize Pazar ilçesinde 2.97-3.04 arası.İyi ki burada yaşamıyorum.Ayder yaylasını görmeğe geldim.

Kucuk yerlerde genelde fiyatlar o civarda. sanirim anlasmalari kolay oluyor. cevredekiler dizele yoneliyordur muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen hafta gökçeada PO 3.17 den aldım.

Çanakkale- Bilecik arası 2.99-2.42 arasında dalgalanıyor.
  • Kastamonu Hanönünden 3.11 tl den,Kastamonuda milangaz dan2.66 tl den aldım. Trabzon-Ardeşen arası ve sinop-Ayancık arası 2.94-3.08 arası değişiyor. Yarın Çankırı-Amasra yolunu kullanacağım.akalım orada nasıl?
  • Karabük içinde GO'dan 2.77 den aldım.100 m.ilerisinde 2.71 varmış..Daha sonrasında hep 2.84-3.11 arasında Amasra'ya kadar
    hep böyle..İyi ki fullemişim.Dönüşte de Karabük'e kadar yeteceğini sanıyorum..
  • Adana

Po:2.56

Bp:2.56

Opet:2.75 ssli persembe 2.58

Total:2.53

Shell:2.75

• 12 13kurus civari gene zam gelmis.

Karabuk 2.90 2.95 arasi. En dusuk carrefour ilerisi milangaz 2.84

Karabuk ankara yolunda otoyoldan giderseniz geredeye 10 km kala hurgaz 2.75

Eski yoldan giderseniz kizilcahamam da 2.48

Ankarada 2.52 altini gormedim. 2.62 ve uzeri idi fiyatlar
  • eylül zammıyla seviye 2017 yılbaşına geri döndü,

aydın merkez lpg fiyatları,

1.bp:2,61
    2.milangaz:2,69
    3.iprgaz 2,64
    4.po:2,72
    5.shell.2,72
    6.opet:2,72-2,77

aydın
    denizli yolu umurlu tp içinde güvenal gaz 2,59
  • Canakkale 2.81-3.05

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlar nereye gidiyor böyle.Lpg'nınde amuğağodular.Cazıplığı kalmamaya başladı.Her hafta 3'şer 5'şer kuruş zam yapıyorlar. Mtv geri dönünce buraya abanıyolar galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpond

Bu fiyatlar nereye gidiyor böyle.Lpg'nınde amuğağodular.Cazıplığı kalmamaya başladı.Her hafta 3'şer 5'şer kuruş zam yapıyorlar. Mtv geri dönünce buraya abanıyolar galiba...

Bu kış3.5 tl yi rahat görür.

Benzinle oynaamıyorlar 5.4 tl zaten mazotu şişirdiler 4.8 tl oldu benzine kafa atacak yakında. Mazottanda birşey kalmadı.

Eeee geriye ne kaldı? Gaz...

Ha gazida çok şişirmezler bir yere kadar, çünkü oy verilenlerin büyük çoğunluğu gazla çalışıyor :)

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    27 Ekim'de Benzin'e kallavi bir zam geliyor. Bekleyip görelim. Umarım yanılırım.
  • Çanakkale opet 3.32...ha gayret ..dizele ramak kaldı

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.