Şimdi Ara

İlk sparring'ime çıkacağım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın ilk sparring'ime çıkacam ben 2 aydır boks yapıyorum Karşımdaki 1.2 yıldır yapıyor.Benim boyum 178 Kilom 96 Rakibim 195 105 Kolları çok uzun yumruklarıyla beni yanına yaklaştırmıyor,Teknik olarak üstün benden.

• Sparringe çıkıyorsun reis maça çıkmıyorsun ben ilk 1 ayımda çıkmaya başlamıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltunBey

Sparringe çıkıyorsun reis maça çıkmıyorsun ben ilk 1 ayımda çıkmaya başlamıştım

Buda maçtaki kuvvet teknik ve kondisyonumuzla yapıcakmışız.

• Bugün Başımdan geçen bir olayı anlatayım;195 Olan çocukla yaptık sakin ve terbiyeli şekilde sarıldık birbirimize.Ben hep yavaş vuruyorum insanlara öylede olmak zorunda hocada öyle diyor.Hoca başka bir çocuk daha verdi karşıma çocuk hoca 1.Bölge(Gücümüzün 30u)Dediği halde son gücüyle vurmaya başladı ve çocuk gözümü ve dudağımı morattı.Bende sonda çocuğa artık 2 tane yumruk attım son gücümle girmeye başladım çocuk kaskını yere çıkarıp üstüme yürüdü ve bağırdı niye 3.bölge vuruyorsun diye.Ben çocuktan özür diledim 2 defa nede olsa arkadaşız olur böyle şeyler diye.Sonra hoca toplantı yaptı ve beni birdaha istemediğini söyledi.

Centilmenlik yapmaya çalıştım ama takımın huzurunu bozuyormuşum.Halbuki ben gidip şikayet etmedim gözüm morardı vs boks yapıyorum olur böyle şeyler diye hevesimi kırmamamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanimcraft -- 26 Ekim 2020; 13:8:56 >

• Donanimcraft D kullanıcısına yanıt
    Gittiğin salon neresi böyle birşey olmaması lazım birşey olduğunda karşındakini uyar aynı salonda idman yapıyorsunuz geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Gittiğin salon neresi böyle birşey olmaması lazım birşey olduğunda karşındakini uyar aynı salonda idman yapıyorsunuz geçmiş olsun

Sağolun,Karşımdakini uyardım sert vuruyorsun diye ama hoca araya girerek yavaş vuruyor dedi.

• quote:

Salon değil bizimkisi bir kişinin açtığı kurs gibi birşey bende arkadaş tavsiye ile gitmiştim,Birdaha gitmeyceğim.Eski ayrıldığım salona tekrar geri dönücem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.