Şimdi Ara

İlk parçalar alındı. Sizce nasıl ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakartı tanıtıldığı günden beri hayal etmiştim nedense gaming 7 ye bayılıyorum resmen o yüzden başka bi anakart almak istemedim. İşlemci olarak i5 4690k yı seçtim. i7 benim gibi biri için gereksiz bir işlemci. Kasa olarak cm690-ııı ü seçtim çok sağlam bir kasa cidden. Yaklaşık 10 kg. Sıvı soğutma aklımda yoktu ama kasanın içinde gelince iyi oldu ( sıvı soğutmasız da satılıyor kasa). Ramler daha elime ulaşmadı ama bu linkte ki ramleri sipariş verdim. Elimde 550wattlık psu ve 2,5 tb lik harddisk vardı şimdilik onları kullanacağım. Yeni ekran kartı aldığımda yeni bir psu ve ssd alırım.
    İlk parçalar alındı. Sizce nasıl ??İlk parçalar alındı. Sizce nasıl ??İlk parçalar alındı. Sizce nasıl ??
    İlk parçalar alındı. Sizce nasıl ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 12 Ocak 2019; 10:55:26 >

• Cok guzel , kasa ve islemci secimi iyi olmus.http://m.youtube.com/watch?v=06A7G-HSdn4 bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FarFara06

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Cok guzel , kasa ve islemci secimi iyi olmus.http://m.youtube.com/watch?v=06A7G-HSdn4 bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

kurulumu burdan yaparak yaptım zaten çok faydası oldu bu videonun. Ramlerim gelsinde ateşleyeyim pcyi

:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Cok guzel , kasa ve islemci secimi iyi olmus.http://m.youtube.com/watch?v=06A7G-HSdn4 bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

kurulumu burdan yaparak yaptım zaten çok faydası oldu bu videonun. Ramlerim gelsinde ateşleyeyim pcyi

:D

• Çok güzel sistem hayırlı olsun ekran kartı olarak ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkke

Çok güzel sistem hayırlı olsun ekran kartı olarak ne düşünüyorsunuz?

780ti düşünüyorum ama şuanda alamıyorum malesef. Birazcık para biriktirmem gerekiyor. Zaten bundan sonra alacağım şey ekran kartı, psu ve ssd.

Güzel seçim sistem herşeyiyle mükemmel ama ramleri corsair ve gskill alabilirdiniz ama olsun kingstonda kötü değildir.Kasayı çok iyi seçmişsiniz pek bilinen bir kasa değil konuyu görünce kasayı biraz araştırdım gerçekten çok kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkke -- 29 Temmuz 2014; 23:51:50 >
  • Hayırlı olsun hocam, güç kaynağı olarak ne almayı düşünüyorsun?
  • Hayırlı olsun, önceki sisteminiz ne idi?
  • Hayırlı olsun ekran kartı yanında iyi bir SSD hak ediyor sistem.
  • Ramlerin fiyati baya uygun iyi yapmışsınız ah 2 sene once 2x4 rami 100 liraya aliyoduk simdi olsu 200-250 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Yossi Kohler

paranız çok anlaşılan.

Şikayet ettim seni sincap, çok göze batıyorsun birkaç gün dinlen gel.
  • Hayırlı olsun. SSD yi de unutmayın

• ankarta gore islemci dusuk olmus gaming 5 alıp 4790k alsaydın keske neredeyse islemciyle aynı fiyat anakartın
  • güzel parçalar hayırlı olsun
  • Hayırl& olsun.İyi günlerde kullanın&z

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.