Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.309
Cevap
147
Favori
460.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Carmella

Bacanagin ps3 kafesine 35 tane aldik bugun

35 :D

biraz fazla olmuş sanırım :D

• istoçta 1500'e kadar bulma ihtimalim var. direk manisaya gidip alsam acaba 1300'e gelir mi? neyse zaten kafaya koydum alıcam.
  • Gecen hafta 47 inc 9060 modelini hepsiburadadan aldim. Urun guzel eski philips pfl 5405 model tvde arkadasin bahsettigi flas/parlama olayi oluyodu bunda olmuyor. Ayarlarim su sekilde.. dinamik kontrast kapali,enerji tasarrufu kapali,gurultu azaltma maximum,kontrast 63 ,parlaklik ,28 keskinlik 11 ve renk 26... ten rengi eksi 3 , arka isik yuksek ayarlari kendim yaptim servisin yaptigi ayarla tv yi iade etmeyi dusunmustum ama simdi vazgectim... smart ozelligini kullanmiyorum keske olmasaydi neden derseniz evde ekrani bozuk 1 gb ramli 1.2 ghz islemcili tabletim var bu tablete bi tane air mouse alinca en kral smart tv olur hem hertur siteyi sorunsuz acarim hem filmleri... hatta bu tarz mini android cihazlar var hdmi dan bagliyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun dts sesleri çözermi umuduyla servise yeni yazılım attırdım yeni versiyon 2.2.4 oldu önceden 2.1.9 şeklindeydi. 3d ayarlarına derinlik seçme geldi oyun için ayrı seçenek geldi ama dts konusunda değişen birşey olmadı.vestele mail attım sisde atarsanız arkadaşlar belki işe yarayabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

bugun dts sesleri çözermi umuduyla servise yeni yazılım attırdım yeni versiyon 2.2.4 oldu önceden 2.1.9 şeklindeydi. 3d ayarlarına derinlik seçme geldi oyun için ayrı seçenek geldi ama dts konusunda değişen birşey olmadı.vestele mail attım sisde atarsanız arkadaşlar belki işe yarayabilir...

tv yi servis göturdumu yoksa evdemı yazılım attı?
  • eve gelip usb bellekle attılar. bugun attığım mail sonrası vestel müşteri hizmetlerinden bir bayan dönüş yaptı vestel dts seslerin lisansını almadı için desdeklemiyormuş. ama yinede ustlerine ileteceğini bildirdi sizde mail atarsanız işe yarayabilir diye düşünüyorum....
  • hepsiburada.com da 1.699,00 liradan satışa sunulmuş..
  • quote:

eve gelip usb bellekle attılar. bugun attığım mail sonrası vestel müşteri hizmetlerinden bir bayan dönüş yaptı vestel dts seslerin lisansını almadı için desdeklemiyormuş. ama yinede ustlerine ileteceğini bildirdi sizde mail atarsanız işe yarayabilir diye düşünüyorum....

benım tv yı atölyeye göturmeye kalktı manyaklar izin vermedim :)
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
  • quote:

Ne oldu kardeş...kafayı niye vuruyorsun???Daha öncede vestelim vardı,cihaza yazılım atarken bozmuşlardı serviste.Kutusunda yenisi gelmişti...Daha iyi cihaz yenilenmiş diyeceksiniz de...zaten cihaz bir haftalıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 7 Eylül 2013; 15:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

quote:

Ne oldu kardeş...kafayı niye vuruyorsun???Daha öncede vestelim vardı,cihaza yazılım atarken bozmuşlardı serviste.Kutusunda yenisi gelmişti...Daha iyi cihaz yenilenmiş diyeceksiniz de...zaten cihaz bir haftalıktı

KEŞEKE BENIMKINI BOZSALARDA YENISI GELSE KENDINI GUNCELLEMIYOR BU TV

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

KEŞEKE BENIMKINI BOZSALARDA YENISI GELSE KENDINI GUNCELLEMIYOR BU TV

Daha internete vermemiş olabilirler.Sormak lazım aslında.

• Birşey soracağım...Benim tv'nin panelinin sağ altında ışık sızması var.Karanlık görüntülerde ve kanal değiştirirken geçiş anında ki siyah ekranda anlaşılıyor.Garantiye girermi bu acaba.Değişim istesem ne olur ki...
  • quote:

Birşey soracağım...Benim tv'nin panelinin sağ altında ışık sızması var.Karanlık görüntülerde ve kanal değiştirirken geçiş anında ki siyah ekranda anlaşılıyor.Garantiye girermi bu acaba.Değişim istesem ne olur ki...

ışık sızması ve ölü piksel her marka yetkili servisin sıkıntı çıkarttığı konulardan biri teknik servisi çağırıp bilgi alırsanız daha kesin olur
  • vestel tv lerde turkcell tv uygulaması varmıdır? turkcell tv nin sayfasında olduğu yazıyor ama vestelin sayfasında uygulamalar listesinde yok

eğer yoksa LG alcam yani
  • quote:

eve gelip usb bellekle attılar. bugun attığım mail sonrası vestel müşteri hizmetlerinden bir bayan dönüş yaptı vestel dts seslerin lisansını almadı için desdeklemiyormuş. ama yinede ustlerine ileteceğini bildirdi sizde mail atarsanız işe yarayabilir diye düşünüyorum....

Nerden attin maili link at bizde atalim mail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

quote:

Aşağıdaki link'ten, iletişim forumunu doldurabilirsiniz. Vestel müşteri hizmetleri mesai saatlerinin arasında sizi telefon ile arayıp, bilgi vereceklerdir:

http://www.vestel.com.tr/destek-bize-yazin

• quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

quote:

Aşağıdaki link'ten, iletişim forumunu doldurabilirsiniz. Vestel müşteri hizmetleri mesai saatlerinin arasında sizi telefon ile arayıp, bilgi vereceklerdir:

http://www.vestel.com.tr/destek-bize-yazin

• Mail attım...Dönüş yaptılar.DTS için bir bilgisi yoktu arayan bayanın.Güncelleme istiyorum yazmıştım.Servisi yönlendirdi.Yarın gelip yapacaklar.Bakalım evde halledebilecekler mi?
  • formu okuyanlar sıkıntımı bilirler en sonunda servis cağırdım yeni yazılım attırdım yeni versiyon 2.2.4 oldu önceden 2.1.9 şeklindeydi. 3d ayarlarına derinlik seçme geldi oyun için ayrı seçenek geldi birde Tele dünya pozitek cihazını'da söktüm biberli conax modül aldım orjinal (120 tl ) şimdilik bütün sorunlar düzeldi birde şu TV yeni yazılım attırmak icin Vestelin internet üzerinden veya usb bellek üzerinden bizim gibi kullanıcılarının atmasına izin vermesi lazım yoksa zırt pırt servisin eve gelmesi zor oluyor şimdilik yeni sezona tv hazır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 9 Eylül 2013; 15:38:33 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.