Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.309
Cevap
147
Favori
460.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki teşekkürler ...
  • Arkadaşlar ben de led tv almak üzeriyim bu hafta belli olacak gönlüm şu iki tv den yana Vestel 42pf 9060 ve SHARP LC39LE752V DVB-S FHD 3D SMART LED
    Vestel servis ağı bakımından ağır basıyor, ve herkes bu tv hakkında olumlu konuşuyor. Yalnız takıldığım nokta yeni 9060 larda uydu alıcı ve usb olmasına rağmen pvr(kayıt özelliğini) kaldırmışlar (mı)?. Yani yenilerde kayıt özelliği yok mu? İNŞALLAH ben yanılıyordurum
  • Sesle komutu deneyen varmi dun geceyarisina kadar komut verdim TV te ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Ben denedim çok güzel ve kullanışlı olmuş ben beğendim yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Ben denedim çok güzel ve kullanışlı olmuş ben beğendim yani :)

Vatana millete hayirli olsun darisi samsunglar gibi otomatik güncelleme sistemine

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinlikle Önce Ahlak

Arkadaşlar ben de led tv almak üzeriyim bu hafta belli olacak gönlüm şu iki tv den yana Vestel 42pf 9060 ve SHARP LC39LE752V DVB-S FHD 3D SMART LED
    Vestel servis ağı bakımından ağır basıyor, ve herkes bu tv hakkında olumlu konuşuyor. Yalnız takıldığım nokta yeni 9060 larda uydu alıcı ve usb olmasına rağmen pvr(kayıt özelliğini) kaldırmışlar (mı)?. Yani yenilerde kayıt özelliği yok mu? İNŞALLAH ben yanılıyordurum

Bazı modellerde aktif değildi özellikler. Önceki sayfalarda paylaşılan güncellemede ile sorun halloldu diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Arkadaşlar ben de led tv almak üzeriyim bu hafta belli olacak gönlüm şu iki tv den yana Vestel 42pf 9060 ve SHARP LC39LE752V DVB-S FHD 3D SMART LED

Bazı modellerde aktif değildi özellikler. Önceki sayfalarda paylaşılan güncellemede ile sorun halloldu diye biliyorum.

Güncellemeden ziyade kayıt özelliğinin tv nin genel özelliklerinde yazması gerekmiyor mu? Vestelin sitesine girdim böyle bir özellik yok yani yazmıyor ama bazı ticari internet sitelerinde var mesala:http://www.bedavacim.com.tr/Vestel-42PF9060-LED-Televizyon_14457.html?ref=akakce&v=0.97.6#0 burdaki sitede olduğu gibi bunun yanında yazmayan sitelerde var açıkcası aklım karıştı

• Kesinlikle Önce Ahlak K kullanıcısına yanıt
    Hayır televizyonda özellik varda güncellemeden dolayı kullanılamıyor telif haklarından dolayı mı ne bir sorundan dolayı vestel yok gibi gösteriyor önceki sayfalarda ki güncelleme dosyasıyla özelliklerden faydalanabiliyoruz . Bizzat kendim denedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Hayır televizyonda özellik varda güncellemeden dolayı kullanılamıyor telif haklarından dolayı mı ne bir sorundan dolayı vestel yok gibi gösteriyor önceki sayfalarda ki güncelleme dosyasıyla özelliklerden faydalanabiliyoruz . Bizzat kendim denedim ben.

Eyvallah, İNŞALLAH ayın 15 inde her şey belli olacak ikisi arasında (sharp 39inç ile vestel 9060) gidip geliyorum hadi bakalım hayırlısı
  • Kesinlikle Önce Ahlak K kullanıcısına yanıt
    15 inde ne oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaş günümü

• Güncellemeyi yükleyin herhangi bir sorunla karşılaşmassınız inşallah o konuda benimde bir girişimim oldu tek başıma ama hiç bişey yapamadım bende merak ediyorum açıkcası hayırlı olsun ...

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Aynen, maaş günü, paralar suyunu çekti. malum geçim zor, kira ve araba belimi büküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

15 inde ne oluyor?

Ayın 15i memurun bayramı her memur özlemle bekler ayın 15 ni
  • quote:

Aynen, maaş günü, paralar suyunu çekti. malum geçim zor, kira ve araba belimi büküyor

Allah kolaylık versin

• arkadaşlar benim tv nin yazılımı 2.2.4f 2.2.4t ye yükseltmemin ne gibi bir artı sı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenoz

arkadaşlar benim tv nin yazılımı 2.2.4f 2.2.4t ye yükseltmemin ne gibi bir artı sı olur

Arkadaşım,2.2.4t'de 3d derinlik ayarımı ne gelmişti.Ancak forumu okursan bu defada 2.2..4t'de pvr ve follow tv özelliği gitmiş,servis peşinde koşmuştu millet.En son yazılım,bir öncekinden mutlaka iyidir.Ama işin içinde vestel var.Servise sor.Eğer pvr ve follow tv özelliği gitmeden (Yeni çıkanı öyle-forumdada var) yüklettir bana kalırsa.Yada bir cesaret forumdan al,kendin yükle.Sorumluluk senin.
  • Ben usb veya hdd ile pvr yapiyodum yeni guncellemeyle bu izellik kalkmismi

• quote:

Orijinalden alıntı: Saigo

Ben usb veya hdd ile pvr yapiyodum yeni guncellemeyle bu izellik kalkmismi

Dostum,bunun testini sen yapabilirsin.İlk çıkan 2.2.4t yazılımında bu özellik yoktu.Sonra koydular ve bu yazılım forumda var.Eğer sende yoksa ya servisten isteyeceksin,veya kendin forumdan alıp yükleyeceksin.
  • Haklisinda tv yanimda degil diger ev de oldygu icun bilenlere sormak istedim

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.