Şimdi Ara

Ilk kez araba alacagim. Yardimci olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ilk arabamizi almak istiyoruz ancak ne benim ne de partnerim ne motorlar hakkinda ne de genel olarak arabalarin teknik konulari hakkinda bir bilgimiz yok. Tek kriterimiz aracin 35,000 Avustralya Dolar'i asagisinda olmasi. Ford Puma 2020, Mazda 3 2020, Kia Cerato 2020, Hyundai I30 2021 araclarini begendik. Turk insaninin arabalarla icli disli olmasi ve cok bilgili olmasi dolayisiyla forumda konu acmak istedim. Yardimci olursaniz memnum olurum. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mazda 3 bulabilirseniz alın muhteşem araba diğerlerini tokat manyağı yapar sorunsuz+kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 9 Eylül 2020; 12:6:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

mazda 3 bulabilirseniz alın muhteşem araba diğerlerini tokat manyağı yapar sorunsuz+kaliteli

Tesekkurler.

• al bi şahin güzel bi modifiye akşamları alın bi kasa bira partlerinle avusturalya sokaklarında üçyüz beşyüz

• hocam avustralyada hayat nasıl

• Araba almayın kanguruya binin

• Bari araba onerin arkadaslar. Burada hayat iyi, asil orada hayat nasil?

• Ford puma 2020 çok güzel kesinlikle bir deneyin derim. Söylediğiniz araçlar güzel araçlar ancak arasındaki ford ve hyundai parça bulma konusundan tutun ustasına kadar kafanızı rahat ettirecek bir araba. O yüzden ford ve hyundai arasında tercih yapın derim ben.

• Skoda kamiq incele derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.