Şimdi Ara

İlk İzlenim - Infamous: Second Son (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok iyi acaba daha sonra ps3 çıkarmı bilgisi olan var mı yoksa ps4 mü alıcaz.......... :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu gördükten sonra ilk defa Playstation 4 almalı mıyım diye düşünmeye başladım.

• PS4 oynadığımı hissettiğim ilk oyun.
  • Grafikler muazzam, konu yeterli, oynanış eski serilere sadık... Daha ne olsun. Canım fena çekti...
  • Of of yeni nesil işte budur yeni nesio red dead ,unc ve gow u iple çekiyorum hele red dead

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony farkını yine konuşturmuş, sırada the order 1886 ve uncharted 4 var.

• oyun çok güzel, grafikler, çeviriler çok güzel ancak benim kayıtlarım sürekli siliniyor. Başka bu yönde sorun yaşayan var mı?

• oha grafiğe bak,
  • gayet başarılı ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

Oyun çok iyi acaba daha sonra ps3 çıkarmı bilgisi olan var mı yoksa ps4 mü alıcaz.......... :)

Malesef oyun sadece Ps4'e özel olarak piyasaya çıktı. Ps3'e artık bu tip özel oyunların gelmeyeceğini söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok sevindiğim durum oynayışın oyun öncesi videolarda olduğundan daha zor olması. Aşırı kolay safi grafik balonu bir oyun olacağından korkuyordum ve böyle olsaydı almayacaktım ama görünen o ki işi rengi değişmiş. Gökhan bey gibi deneyimli bir oyuncu bile üst üste ölebiliyor. Şimdi oyuna daha bir ısındım.
  • ben alıcam ps 4 de para mı var şu sınıfı bi geçem aldırıcam beyler bence sizde aldırın yani
  • En çok sevindiğim durum oynayışın oyun öncesi videolarda olduğundan daha zor olması. Aşırı kolay safi grafik balonu bir oyun olacağından korkuyordum ve böyle olsaydı almayacaktım ama görünen o ki işi rengi değişmiş. Gökhan bey gibi deneyimli bir oyuncu bile üst üste ölebiliyor. Şimdi oyuna daha bir ısındım.
  • açık dünyada böyle grafikler ps4 aşmış
  • sevmedim gerçek çi deil ya bir müddet sonra sıkar
  • Grafikler çok iyi olacagina emindim ama türkçe dublaj'in bu kadar iyi olabilecegini tahmin etmemistim, helal olsun Sony..

• Arkadaşlar ve BSC ekibi oyunu psn den aldım full 25 gb olarak indirdim ancak oyunun menüsünde Türkçe dil seçeneği yok.Optionsda da yok psn den ayrı bir dil seçeneği olarak indirme menüsü de yok Dijital sürümde Türkçe dil seçeneği yok mu acaba Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar ve BSC ekibi oyunu psn den aldım full 25 gb olarak indirdim ancak oyunun menüsünde Türkçe dil seçeneği yok.Optionsda da yok psn den ayrı bir dil seçeneği olarak indirme menüsü de yok Dijital sürümde Türkçe dil seçeneği yok mu acaba Saygılar

TR PSN'den indirmediysen Türkçe olmayabilir. Ben TR'den indirmiştim, hiçbir ayar yapmadan kendisi dublajlı bir şekilde başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar ve BSC ekibi oyunu psn den aldım full 25 gb olarak indirdim ancak oyunun menüsünde Türkçe dil seçeneği yok.Optionsda da yok psn den ayrı bir dil seçeneği olarak indirme menüsü de yok Dijital sürümde Türkçe dil seçeneği yok mu acaba Saygılar

Oyunun Menusunde otomatik yerel dil secimini ac.Konsolun dilini Turkce yap,oyun direk konsol da secili olan dil ile aciliyor.Turkce yaparsan Turkce,Ing yaparsan Ing veya hangi dilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: vanbasten10<br><br>Oyun çok iyi acaba daha sonra ps3 çıkarmı bilgisi olan var mı yoksa ps4 mü alıcaz.......... :)<br></blockquote><br> Malesef oyun sadece Ps4'e özel olarak piyasaya çıktı. Ps3'e artık bu tip özel oyunların gelmeyeceğini söyleyebilirim.

zaten ps3 kaldırmaz bunu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.