Şimdi Ara

İlk İzlenim: Call of Duty: Modern Warfare 3 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
55.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar dandik bir oyun oynamadım ben daha. Grafik World at War ile aynı. Hatta herşey aynı desem yeridir. Rezil ötesi silahlar, hele o silah gibi gözüken şeylerden çıkan sesler ne öyle ya yuh yani! Sanki zımba tabancasından çıkıyor o sesler. Bu kadar kötü ses hiçbir oyunda görmedim.

Yapay zeka yerlerde sürünüyor resmen. Oyunu zorda oynadım ilk olarak ama hiç alakası yok! Adamların karşısında duruyorum da ateş bile etmiyorlar bu kadar dandik beklemiyordum yani.! Zaten bana yeni bir oyun gibi değil de eski oyunların yaması gibi geldi hiçbir fark göremedim ben.

Ayrıca Battlefield 3'e laf söyleyen liseli ergenler otursunlar Serious Sam oynasınlar, sonra da sütünü içip yatsınlar.

Kısa keseceğim;

MW3:
    Grafik: 40/100
    Ses: 10/100
    Oynanabilirlik 50/100
    Genel: 35/100

Aslında bu bile çok ama isminin hatrına verdim bu puanı.!

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bu kadar dandik bir oyun oynamadım ben daha. Grafik World at War ile aynı. Hatta herşey aynı desem yeridir. Rezil ötesi silahlar, hele o silah gibi gözüken şeylerden çıkan sesler ne öyle ya yuh yani! Sanki zımba tabancasından çıkıyor o sesler. Bu kadar kötü ses hiçbir oyunda görmedim.

Yapay zeka yerlerde sürünüyor resmen. Oyunu zorda oynadım ilk olarak ama hiç alakası yok! Adamların karşısında duruyorum da ateş bile etmiyorlar bu kadar dandik beklemiyordum yani.! Zaten bana yeni bir oyun gibi değil de eski oyunların yaması gibi geldi hiçbir fark göremedim ben.

Ayrıca Battlefield 3'e laf söyleyen liseli ergenler otursunlar Serious Sam oynasınlar, sonra da sütünü içip yatsınlar.

Kısa keseceğim;

MW3:
    Oynanabilirlik 50/100

BF3 fanlığın her halinden belli tamam bf3 oyununu seviyorsan git o oyunu oyna sonuçta senin veya benim verdiğim puanlar kimsenin umrunda değil onun için böyle şahsi puanlama olaylarına girmeyelim,olaya senin dediğin yönden bakarsak valla silah sesleri o kadarda önemli değil önemli olan oyundan alınan zevktir, bf3 ve mw3 oyununun single playerlarınıda bitirdim fazla bir fark göremedim ikisininde single player'ı çok güzel. Gelelim multiplayer moda, bence hiç gelmeyelim tek kelime ile MW3 multi modda BF3 oyununa oynanış ve zevk açısından 10 basar

Bide şu ergen ve trol muhabbetini bi bırakalım son dönemlerde moda olmaya başladı forumda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyler999 -- 11 Kasım 2011; 0:23:53 >

• Erdinç fena eglenmişsindir valla eyv güzel anlattın
    Künyeyle multiplayer'da silahların tek tek gelişmesi baya iyi olmuş
  • İnceleme de kaplamalar kötü yıkılma efekti yok denecek kadar az ve grafik motoru çok eski demişsiniz ama bir konsol ve orta seviye bir laptop kullanıcısı olarak MW3 ü kesinlikle çok daha fazla sevdim bf3 den.Multiplayera bakmadığım için bilmiyorum ama single playerda seneryo yönünden ve aksiyon yönünden MW3 gerçekten rakipsiz şuana kadar oynadığım en güzel fps diyebilirim BF3 ünde single sini oynadım bukadar vasat bir oyun ve seneryo olamaz gerçekten.İnceleme de bf3 crysis 2 gibi oyunlar daha iyi grafik sunuyor demişsiniz ama konsolda BF3 ünmü daha iyi grafik sunduğu yoksa MW3 ünmü daha iyi grafik sunduğu apaçık ortada sırf pc ye özel bir oyun gibi gözüksün diye ps3 e iğrenç bir optimasyon yaptılar aynı zamanda gt425m li ekran kartlı pcmdede oynadım oyunu low da belki laptopun donanımı düşük olduğu için böyle geliyor ama rezalet denecek kadar kötü bir grafik optimasyon sıfır onun için kesinlikle mw3 tercihimdir

• Adamlar aşmış yaw yok böyle bir hikaye

Nasıl yapıyorlar aklım almıyor o anı hissettırıyorlar bir şekilde
  • bu arada oyunun single player moduna çok az yer verdiniz sadece genel olarak anlatıp geçtiniz ileride detaylı bir inceleme olması dileyi ile...
  • Bazı arkadaşlar o kadar çok cod ve bf fan'ı olmuş ki gerçekten yolda birbirlerini görseler herhalde birbirlerini yaralar duruma gelirler. Arkadaşlar oyun bu biraz fazla abartıyorsunuz! İki oyun da emeği geçtiği kadar en iyisini yapmaya çalışmış, ikisini aynı tasaya koymak ne fayda edecek? Derdiniz nedir anlamıyorum. Tamam Call of Duty'de güzel Battlefield'da. Şimdi lütfen forum silinsin.
  • @sniper83us söylediğin herşeye katılıyorum BF3'te hem korkuyu hemde hırsı yaşayabiliyorsun ama COD'ta böyle değil geç bir binanın arkasına ordaa bekle adam veya tank gelip geçsin.BF3'e başladığım zaman daha ilk bölümde taranin içine girdiğimde afalladım hemen solumda bulunan reklamlı panonun arkasına geçtim ve sonuç adam orayı yıktı ve beni öldürdü.Kastettiğimiz şey bu işte asıl savaş budur kısa olsun öz olsun !
  • ARKADAŞLAR GRAFİK AYARI MEVCUT HALİYLE BULANIK VE KÖTÜ GİBİ AMA players2>config.cfg>Config_mp ve Config dosyasının içindeki seta r_imageQuality 0 yapınca hem multi hemde single düzeliyor. Netleşecektir. Reloaded Sürümü harici kurmayın, çoğu hataları dandik versionları indirdiğiniz için alıosunuz. Only Reloaded :D .BF3le kıyaslayanları anlayamıyorum aynı oyunu bende oynadım heyecansız vasat berbat bi oyun :D
  • MegaWolt38
    Alıp oynamayaydin sanki sana cod al dediler codun senin gibi oyunculara ihtiyaci mi var saniyorsun.Sen git fanboylugunu yaptigin BF3'ü oyna milletide yanlis yönlendirme.

Ayrica seneryo 10/10 luk Herkez takmış grafiğe eskiden grafiğin g'sine bakilmazdi .Neyse karakterlerin yüzlerindeki detay arttırılmıs güzel olmus.Sesleride begendim açikçasi mesela kapalı bir mekanda düsmanin duvarlarda yankilanan sesi güzel olmus sonra seslendirenlerin sesleri karakterlere oturmuş.Silah sesleride bir önceki oyuna göre daha iyi olmuş kesinlikle.Alıp oynayın aldıgınız gün bitirmemeniz imkansız sonuna kdr bir oturuşta oynuyorsunuz oyun dediğin oyuncuyu kendine böyle baglamali. :)

10 /9.2 puan rahatlıkla almalı diye düşünüyorum.
  • Bende battilfield serisine pek ısınamayanlardanım. Nedenide sanırım multiplayer oyun oynamadıgımizdandır. MW3 çok göz alıcı gözüküyor.
  • sadece zorluk karşilaştirmasında dahi bf3 önde. MW3ün bu kadar kolay olacagını sanmıyordum, hardened seviyeside catir catir gectim bölümleri. bf3te ise tam gercekliğe yatkın şekilde kafayı cıkardıgın an pat küt düşürüyorlardı. her bölümü5 kere falan oynamısımdır ortalama. yazık olmuş MW3e...
  • COD serisini umarim artik pc'ye çıkarmazlar.
    Hata ala ala BF3 oynamaya devam etsinler.
    Her ne kadar Mw3 ve bf3 multiplayer anlaminda asla karşılaştırılmamalı diye düşünsem de ps3 te ikisinin de sp modunu bitirdim bf3'te hikaye sizi havaya sokamiyor kesinlikle, bitse de işime baksam diye düşünüp durdum. Ama bir MW3 öyle mi adamlar yaşatıyor oyunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun detaylı incelemesini ne zaman yayınlayacaksınız? puanlarınızı merak ediyoruz
  • Hala balık adam olup c4 yerleştiriyoruz
    Hala helikopter düşüyor, karşımızda silah arkadaşımız ölüyor biz kalkıp savaşa devam ediyoruz
    Hala denizaltıya dalıp tarumar ediyoruz
    Hala oyun karakterlerinden birisi ölüm döşeğinden, 1-2 kalp masajıyla kalkıp hemen savaşa dönebiliyor
    Hala aynı konteynırların, binaların arasında görevler yapıyoruz
    Hala rusları alt etmeye uğraşıyoruz (amerikalılar ruslardan çok tırsıyor)
    Hala köpeklerin boynunu yuvarlağa basıp kırıyoruz (köpekler biraz makyajlı)
    Hala sniper ile 3-4 saniyede 5-6 kişiye headshot çekiyoruz
    Hala yerde sürüne sürüne gidip, birilerini kurtarıyoruz (alarm çalmamalı)
    Hala uçakta sağa sola savrulup, kaza anına kadar 8-10 kişi öldürüyoruz (kazadan sağ çıkıp göreve devam etmek şartıyla)
    Hala kapılara breach yapıp, slow motion 3-5 kişiyi harcıyoruz (arada rehine vardır mutlaka, ona ateş etmeyelim)
    Hala ak47 almış militanlarla çatışıyoruz
    Hala ...

Single için bu "hala" kelimesi ile başlayan benzerlikler hiç bitmez, ama burada fanboylar hala senaryo diyorlar..Ne senaryosu Allah aşkına? Sadece isimler değişik, yerler makyajlı..görevlerin hemen hemen hepsi neredeyse aynı..

Grafiklere diyecek birşey yok..Hala kelimesi yeterli..

Multi için tek diyecek şey var, kolay yoldan adam öldürenlerin, bireysel takılan ramboların, killstreak yapıp şov yapayım diyenlerin, olduğu yerden önüne geleni vuranların, quick scope gibi bir saçmalıkla övünenlerin (silahlar sekse amenna), scavenger+granade launcher ikilisi ile sağa sola sallayanların çok seveceği tarzda arcade bir oyun olmuş..(tıpkı mw2 gibi)

Treyarch ise bu söylediklerimin dışında, çünkü cod5 ve black opsta iyi iş çıkardılar..

bf3'ün single'ı kötü mw2'nin iyi diyenler yanılıyor..ikisinin single'ı da birbirine benziyor..
    sadece mw3 daha hareketli o kadar..

multi de ise bf3 çok daha iyi..

(Yılların Cod fanı birisiyim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OuT-oF-CoNTrOL06 -- 11 Kasım 2011; 15:28:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bu kadar dandik bir oyun oynamadım ben daha. Grafik World at War ile aynı. Hatta herşey aynı desem yeridir. Rezil ötesi silahlar, hele o silah gibi gözüken şeylerden çıkan sesler ne öyle ya yuh yani! Sanki zımba tabancasından çıkıyor o sesler. Bu kadar kötü ses hiçbir oyunda görmedim.

Kısa keseceğim;

MW3:
    Oynanabilirlik 50/100

dusun senin bu verdigin rakamlar yuzunden yuzbinlerce kisi oynamayacak bu oyunu cunku herkes senin verdigin oyu cok onemsiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tarafsız gözle bakınca bende Battlefielddan daha çok hoşlandım ama buradaki BF ci arkadaşların COD un grafiklerine her fırsatta laf etmeleri insana BF sadece grafiktemi daha iyi diye sordurtuyor, Arkadaş COD u kötüleyeceksen grafik hariç şeylerden bahset!

heleki BF serisi fan ı olup, Cod fanıymış gibi davranıp bu nasıl grafik niye geliştirmiyorsunuz diyen arkadaşlara sadece gülüyorum.
  • Hep single mw3 multi bf3 diye düşünüyordum ama singlede bf3 multide mw3 daha güzel bence
  • Şuan MW3'ü oynuyorum çok keyifli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 11 Kasım 2011; 19:21:30 >
  • Serious Sam Co-op
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.