Şimdi Ara

İlk imza hesabı ile online iddaa oynanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bizim buradaki bayiler bize iddaa oynatmıyor yaşım 17. ama benim tahminlerim genellikle tutuyor.bende internetten oynamaya karar verdim.

sitelere parayı ptt den havale ile fln yatırıyorum fakat para çekme ye gelince mutlaka bir banka hesabı olması gerekiyormuş diye duydum.. bende iş bankasından ilk imza hesabı açtırmaya karar verdim . açtırıp oynadığım siteye bunu yazsam acaba kazanınca para bu ehsaba yatar mı ? bunlar çakarmı durumu diye sorcaktım size ? bu arada o sitelerede ablamın ismi ile giriyorum onunda izni var yani.onun banka hesabı var ama vermiyor işte ona kızıyor.evet ne diyorsunuz bakalım iş bankasından ilk imza hesabı açtırsam oynadığım siteyede yazsam bunu bi sorun çıkarmı yoksa bunları ben uyuturmuyum param yatarmı hesaba he ?

• gamesliga ilk banka hesabına gerek yok . atm parayı yatıryorsun cep telefon numaran ile parayı cekiyorsun yaas sorunu olmuyor üyelik istersen email adresini yolla referans kodu yollayım.
    Sorun varsa özelden sorabilirsin
  • hmm saolasın aga .fakat ben o siteyi inceledimde zayıf buldum.çok iyi değil. ben bets10 dan oynamayı düşünüyorum.orada oranlar falan diğerlerine göre yüksekmiş
  • Zaten TC numarasın kabul etmez siteler yaş dolayısıyla.(Yasal sitelerden bahsediyorum.)

Düzeltme:Ek yazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuru Altı Pilav -- 17 Aralık 2011; 14:28:06 >
  • ilk adım kartı ile oynamazsız yasın tutmuyor , annenin yada babanın adına ac ben 3 sene önce öyle yapmıstım :) sonra kendi adıma actım yasım tutunca
  • tahminlerin tutuyorsa burdada paylaşta bizde yararlanalım
  • usta mesajda ne demişim bir bakın. sitelere ablamın adı ile üye oluyorum o 20 yaşında . siz soruma cevap verin kendi adıma ilk imza hesabı açsam kazanınca hesaba para yatarmı bu ilk imza hesabı 12-18 yaşları arasındaki insanlar için.adamlar bu hesaba parayı yatırır mı söyleyin bakem
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuuuL78

usta mesajda ne demişim bir bakın. sitelere ablamın adı ile üye oluyorum o 20 yaşında . siz soruma cevap verin kendi adıma ilk imza hesabı açsam kazanınca hesaba para yatarmı bu ilk imza hesabı 12-18 yaşları arasındaki insanlar için.adamlar bu hesaba parayı yatırır mı söyleyin bakem

abicim siteye ablanın üzerine üye olacaksan,banka hesabıda ablanın üzerine olması lazım.
  • Siteler sana para yatırmaz.Çünkü üye olmadan ödeme yapmazlar.Yaşın tutmadığı için ödeme alamazsın,iddaa oynayamazsın.(Yasal siteler için)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.