Şimdi Ara

İlk global çevrimiçi müzik servisi Deezer, ülkemizde resmi olarak yayına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İnternetin daha kolay erişilebilir olması, klasik müzik araçlarının yerine internet üzerinden müzik dinlemeyi popüler hale getirdi. Bugün internet üzerinden çevrimiçi müzik hizmeti veren pek çok firma var. Bunlar genelde bölgesel olarak yayına başladı ve sonrasında global pazara açılma yolunu tercih etti. Ancak bu konuda hızlı davranarak ilk global çevrimiçi müzik servisi ise Fransız Deezer oldu.

Deezer bir süredir ülkemizde kısıtlı bir katalog ile test yayınını sürdürmekteydi. Firma Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG) ve Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) ile geçtiğimiz günlerde ortak lisans sözleşmelerini karşılıklı olarak imzaladı ve resmi olarak bugün yayına başladı.

Müziğin kalbine hoş geldin, Türkiye sloganını kullanan Deezer, 182 ülkede 10 milyon aktif kullanıcıya sahip ve 25 milyondan fazla şarkı sunuyor.

Deezer'a web üzerinden, mobil platformlardan, akıllı televizyonlardan, otomobil müzik sistemlerinden erişilebiliyor ve üyelik durumuna göre oynatma listelerini komple indirme imkanı da sunuyor. Şarkıların kalitesi ise 320kb/s seviyesinde. 

Deezer üç farklı üyelik tipi sunuyor. Discovery  Üyelik, web üzerinden ilk 4 ay ücretsiz, mobilde ilk 15 gün ücretsiz, ayda 60 saat ile sınırlı, reklamlı müzik dinleme keyfi sunuyor. Premium Üyelik aylık 4.99TL'ye web ve mobil üzerinden reklamsız ve sınırsız erişim sunuyor. Premium + Üyelik ise web ve mobil üzerinden reklamsız ve sınırsız erişim sunuyor ayrıca listeleri indirerek çevrimdışı da dinleme imkanı veriyor.

• Fiyatı fena değil. Spotify nasıl bir şey yapacak acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Fiyatı fena değil. Spotify nasıl bir şey yapacak acaba.

Premium
    Your music is everywhere.

Not yet available in your country.

Yapsa ne olur yapmasa ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Steve Meade

quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! | Fiyatı fena değil. Spotify nasıl bir şey yapacak acaba.
    PremiumYour music is everywhere.Not yet available in your country.Yapsa ne olur yapmasa ne olur

Spotify, Türkiye'ye geliyor canım... Android, iOS ve masaüstü programlarını Türkçeleştirdiler.
    Ayrıca:http://www.webrazzi.com/2013/06/11/spotify-da-turkiye-pazarina-adim-atan-yabanci-girisimler-kervanina-katiliyor/http://www.webrazzi.com/2013/09/16/populer-muzik-platformu-spotifyin-turkiye-ekibi-belli-oldu/

• Çok fazla eksik yerli sanatçı var. Duman'ın dahi tüm parçalarını bulamıyoruz. Keza Mor ve Ötesi'de öyle. Varın ötesini siz düşünün. Ama online müzik dinleme konusunda gerçekten başarılı. Yerli müzik konusunda henüz Fizy daha yeterli bir noktada duruyor.
  • ttnet müzik yada 13 bin parçalık arşivimim

• quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

ttnet müzik yada 13 bin parçalık arşivimim

çok pardon ttnet müzik bi ara bedavaydı ne ara paralı oldu istediğim parçayı dinliyordum üyeliksiz

• ben 10,99 tl vererek ücretli üyeliğe abone oldum. iphone uygulamasını kullanıyorum, çevrim dışı çalışma özelliği gerçekten mükemmel. yerli sanatçılar konusunda %100 olduğu söylenemez ama resmi olarak daha bugün türkiyeye girmiş bir servis için cidden çok başarılı. Spotify gelir daha iyisini yaparsa onu kullanırız, babamızın malı değil sonuçta, bize hangisi daha iyi hizmet ederse ona para veririz.

• Şu ttnetin saçmalığından sonra inşallah işe yarar bir şeydir.

• bakılır :D

• fizy ve youtube varken para verip dinlemek çok saçma bence.dizy nin ücretsiz versiyonu bile çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: aytaccgl

ben 10,99 tl vererek ücretli üyeliğe abone oldum. iphone uygulamasını kullanıyorum, çevrim dışı çalışma özelliği gerçekten mükemmel. yerli sanatçılar konusunda %100 olduğu söylenemez ama resmi olarak daha bugün türkiyeye girmiş bir servis için cidden çok başarılı. Spotify gelir daha iyisini yaparsa onu kullanırız, babamızın malı değil sonuçta, bize hangisi daha iyi hizmet ederse ona para veririz.

aylık mı yıllık mı yoksa tek sefer mi ödedin bu parayı ?
  • şu şarkıyı hiçbir yerde bulamadım la bulan mesaj atsın
    http://www.youtube.com/watch?v=uWgb7WgMd1E
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: aytaccgl ben 10,99 tl vererek ücretli üyeliğe abone oldum. iphone uygulamasını kullanıyorum, çevrim dışı çalışma özelliği gerçekten mükemmel. yerli sanatçılar konusunda %100 olduğu söylenemez ama resmi olarak daha bugün türkiyeye girmiş bir servis için cidden çok başarılı. Spotify gelir daha iyisini yaparsa onu kullanırız, babamızın malı değil sonuçta, bize hangisi daha iyi hizmet ederse ona para veririz.
    aylık mı yıllık mı yoksa tek sefer mi ödedin bu parayı ?

ben iphone uygulaması ile aldım. aylık ödeme bu. ama istersen app store üzerinden 2 sn'de iptal edebiliyorsun.

• Şarkıların kalitesinin 320 kb/sn olması çok iyi. Sanırım albüm kapakları da şarkıyı indirdiğimiz zaman gözüküyor. TTnet Müzikde 128 kb/s ve albüm kapağı inmiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Steve Meade

quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! | Fiyatı fena değil. Spotify nasıl bir şey yapacak acaba.
    PremiumYour music is everywhere.Not yet available in your country.Yapsa ne olur yapmasa ne olur

doktor ben kullanıyorum yıllardır,kullanamayan düşünsün.
    fiyatı tatlı bir şey yapsınlar da,fazla düşündürtmesinler.

• Premium üyelik almayı düşündüm ama istediğim şarkıların bazılarını bulamadı vazgeçtim.Spotify de zaten yakında açılıyormuş onu bekliyorum.

• Fizy artık çöp. Spotify beklemedeyiz, olmazsa Nokia Müzik akar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben grooveshark`ı begenmıstım ama oda yillik 90 dolar istiyor, vazgectim haliyle.. bir kac gun once Deezer`den mail geldi tekrar aktif olduk diye, telefonuma yukledim ama bir turlu internet baglantisi saglanamadi diye uyari geliyor , telefonum blackberry.. Anlayan arkadaslar yardimci olabilir mi acaba? Yillik abone olmak istiyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.99 tl'ye çekmişler ancak indirim kuponu yada herhangibir sitenin deezer kart satışı var mı arkadaşlar ..paypal ile almak istiyorum yada en azından kredi kartı 3 taksit ..vb
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.