Şimdi Ara

İlk araba için yardım arabalardan anlamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkinci el otomatiğe bulaşmayın bence.

Bütçeniz atmosferik düşük torklu benzinli otomatiğe ancak yetiyor. Bu tür araçlar acemi bayanlara gider ve çok yakar. Şanzıman muhtemelen tam masraf öncesi seviyede olacak.

Düşük km li dizel manuel c sınıf araçlara yönelmenizi tavsiye ederim. Alışınca manuel hem keyifli hem maliyetsiz.

İllede otomatik olsun derseniz honda jazz, toyota auris filan bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Hocam aslında zor değilde sizin kafanızda net birşeyler yok. O yüzden seçeneker çok geliyor size. Benim tavsiyem bayileri gezin. Aynı modellerin sw -hb - sedanlarına bakın. MPV'lere bakın. Birkaç bayi gezince aklınızda birşeyler oluşur. Ondan sonra 2. Elde aradığınız aracı çok daha rahat bulacaksınız.

Ve benim tavsiyem hiçbir markaya ön yargılı olmayın. Hepsini sırayla dolaşın. Bütün modellere bakın. Aklınızın ucunda bile olmayan bir modeli çok beğenebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler dikkate alacağım bu ay dediğiniz gibi biraz gezip dolaşayım. Sanki mecbur manuele dönecekmişiz gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESER14

İkinci el otomatiğe bulaşmayın bence.

Bütçeniz atmosferik düşük torklu benzinli otomatiğe ancak yetiyor. Bu tür araçlar acemi bayanlara gider ve çok yakar. Şanzıman muhtemelen tam masraf öncesi seviyede olacak.

Düşük km li dizel manuel c sınıf araçlara yönelmenizi tavsiye ederim. Alışınca manuel hem keyifli hem maliyetsiz.

İllede otomatik olsun derseniz honda jazz, toyota auris filan bakabilirsiniz.
    Teşekkürler önerinizi için. Dediğiniz durumu bu 2-3 haftalık süreçte yaşadık. Gerçekten bütçeye 15-20 bin daha koymak gerekiyor daha iyi bir şey almak için o da şuan mümkün değil. Mecburen manuel dizele yöneliyoruz gibi. C segmenti için tavsiyeniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byc

Teşekkürler dikkate alacağım bu ay dediğiniz gibi biraz gezip dolaşayım. Sanki mecbur manuele dönecekmişiz gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Gezip dolaşmadan kesinlikle karar vermeyin derim. Fotoğrafını beğendiğiniz bir aracı gerçekte beğenmeyebilirsiniz.

Yukarıda biraz ben manuel üzerinden gittim, yorum yapabileceğim kadar uzun süre otomatik bir aracımız olmadı. Sadece 2013 civarı PS'lerin sorunlu olduğunu söyleyebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2013-i30-1.6-gdi-style-benzin-otomatik-hatasiz-60,000-km-633559209/detay

Otomatik olarak bu kasa i30'larda olabilir. Bütçenize uygun ilanlarda var. Bildiğim kadarıyla bu modellerde 6 ileri tork konvertörlü şanzıman var. Yenilerinde ise 7 ileri DCT çift kavrama var. İlandaki araçla aynı özellikte olanı ile birkaç kere seyahat ettim. Çekişi gidişi oldukça güzel. Performans olarak güç lazım olduğunda üzecek gibi gelmedi bana.

Ancak i20'nin otomatiğini önce test edin, i30'un aksine özellikle uzun yolda üzebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.