Şimdi Ara

ILK 130 K DA DEGILSENIZ SIZI BEKLEYEN HAYAT MF (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hocam tm ler gözümü korkutuyor onlar olmasa 120-150 arası bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sunset58 S kullanıcısına yanıt
    yani hocam sen de 2010 - 2016 arası bekleyenlerdensin

• jumptoeverest J kullanıcısına yanıt
    Hocam 2010 bize vurmaz sebebinide dedim 2010 cu kel falan bunlar zirve için konusuyor boyuna haksızda değil ama benim biraz kötümser görünme sebebim bu aptal tm cilerin dahil edilmesi yoksa gönlüm 100-130 arası

aynen hocam haklısın artık soruların %50sini doğru yaptığımız halde 140k ya şükredicem o duruma geldim

• 100k dan sonra sıralamalar nolcak ayrı mevzu hemşirelikte ygs ile alım yerine napcsklr bilmiyom

FTR DİYETİSYENLİK HEMŞİRELİK bunlar ygsden MFye geçicek ve ftr ile diyetisyenlik bizim önümüzde olduğu için arkadaki sıralamalarda baya bi kaymalar olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset58

Bana göre ayt nin yarısını götüren adamın 100 k dan sonrasında işi yok en kötü 100 k ama çok dengesizlik var tm lerin mat çözüp sayısaldan sıralama alması gibi bi saçmalık var ortada hukuğa psikolojiye oynayan adamı sadece mat çözdü diye sayısala dahil etmek nedir ya şu aptal dengesizlik olmasa en kötü 100 dicem ama tercihte sanki suni sıralama olcsk gibi 2010 diyenide takma gerçekten gelirse 2010 ilk 20 k ya vurucaktır 80 k dan 100k dan sonra 6 saatta versen çözemez fazlasını
    Matematikten 35 yapıp seni geçen tm neden sayısaldan tercih yapsın ki? Zaten onu yapan adamın fule yakın edebiyatı vardır istediği bölüme gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaranamadim kullanıcısına yanıt
    Zaten asıl sorun mevzuyu pedere anlatmak hocam karın ağrısı bu

• Yoksa suni sıralama olcanı biliyoz 😁

• jumptoeverest J kullanıcısına yanıt
    Valla hevesim bilgisayar mühendisliği hemşirelik saü yü bana bu netlerle yedirmezler o yüzden aydın manisa denizli çanakkale yolları bana göründü

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5DA72FA0

Karabük mezunlarının geneli öyle hocam

Alıntıları Göster
    Aynen düşük sıralama ile yazılabilecek en iyi yer ora bence

• quote:

Orijinalden alıntı: RUHSUZturk

Olum ne guzel yalan soyluyonuz len siz
    Kardesim hayatta hicbir zaman başarılı olamıyacaksın bu sığ düşüncen yüzünden

• Aga tövbe de ya niye beddua ediyosun naptim ben sana

• quote:

Orijinalden alıntı: RUHSUZturk

Aga tövbe de ya niye beddua ediyosun naptim ben sana
    beddua etmiyorum reis burda yapılan yorumları okumadım troll veya degil bu paylaştığın şey üzerinden ufak bi çıkarımda bulundum ilk 130k da değilseniz hayat yok demeni sacma buldum ve kendi gördüğüm seyden örnek verdim ve sen ne güzel yalan söylüyorsunuz tarzında birşey yazmışsın onu görünce umutsuz olman ve hayatta iyi yerlere gelmeyi sadece bu sınava bağlaman yüzünden böyle birsey dedim beddua felan yok yani

O konuda ben biraz taktiksel ilerledim şuan 50k civarı sıralama bekliyorum ama babama hacettepe maliye(83k) geliyor dedim.Adam hacettepeyi duyunca sevindi.Sonuçlar açıklanınca da sıralamamı değil tutan yerleri söyleyeceğim puanı sormaz herhalde

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21_vage

beddua etmiyorum reis burda yapılan yorumları okumadım troll veya degil bu paylaştığın şey üzerinden ufak bi çıkarımda bulundum ilk 130k da değilseniz hayat yok demeni sacma buldum ve kendi gördüğüm seyden örnek verdim ve sen ne güzel yalan söylüyorsunuz tarzında birşey yazmışsın onu görünce umutsuz olman ve hayatta iyi yerlere gelmeyi sadece bu sınava bağlaman yüzünden böyle birsey dedim beddua felan yok yani

Ilk 5 k da degilseniz sizi bekleyen hayat diye konu acilmis ona tepki olarak bu konuyu actim bu arada o konuya bu kadar tepki vermediniz len

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kafaya hastayım gerçekten zaten odtü mezunu olsan da iş sana bağlı bu bir gerçekte,mühendis adamın yapması gereken iş bakım müdürlüğü değildir.
    Bir şey üretmektir ama gerçi neyi kime anlatıyoruz kimi kime şikayet ediyoruz neyse...

Ek olarak; forumda sürekli birinin ebesinin babaannesinin hemşiresinin çocuğu kavramı var nedense bu ebesinin babaannesinin hemşiresinin çocukları hep 100bin den kötü sıralama yapıp 0 fizik matematik bilgisiyle 10 15kaağ maaş alırlar ('k' kavramı saçmalığından nefret ediyorum bin deyin geçin)

Şunu da eklemeden geçemeyeceğim üniversitelerin sıralaması tamamen tercih eden öğrencilere bağlıdır eğer ilk 15 bin deki öğreciler Gazi Antep Üniversitesini tercih ederse Gazi Antep Üniversitesi sıralaması 15bin olur.
    Sıralama bir üniversitenin iyiliğini veya kötülüğünü göstermez tabi ki ama hiç bir iyi öğrenci de gidip akraba usulu iş bilmez akademisyenlerin bulunduğu Gazi Antep Üniversitesini tercih etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 16 Temmuz 2018; 18:38:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metufkcr

Şu kafaya hastayım gerçekten zaten odtü mezunu olsan da iş sana bağlı bu bir gerçekte,mühendis adamın yapması gereken iş bakım müdürlüğü değildir.
    Bir şey üretmektir ama gerçi neyi kime anlatıyoruz kimi kime şikayet ediyoruz neyse...

Ek olarak; forumda sürekli birinin ebesinin babaannesinin hemşiresinin çocuğu kavramı var nedense bu ebesinin babaannesinin hemşiresinin çocukları hep 100bin den kötü sıralama yapıp 0 fizik matematik bilgisiyle 10 15kaağ maaş alırlar ('k' kavramı saçmalığından nefret ediyorum bin deyin geçin)

Şunu da eklemeden geçemeyeceğim üniversitelerin sıralaması tamamen tercih eden öğrencilere bağlıdır eğer ilk 15 bin deki öğreciler Gazi Antep Üniversitesini tercih ederse Gazi Antep Üniversitesi sıralaması 15bin olur.
    Sıralama bir üniversitenin iyiliğini veya kötülüğünü göstermez tabi ki ama hiç bir iyi öğrenci de gidip akraba usulu iş bilmez akademisyenlerin bulunduğu Gazi Antep Üniversitesini tercih etmez.
    Gaziantep yazmayı bilmeyen adam bana akıl veriyor, ben sadece örnek verdim senin beynin yetmemiş benim anlatmaya çalıştığım şeye.

• 2000liden de atar yedim ya neyse haklı sonuçta gaziantep

açıkcası takılman gereken konu o değildi ama neyse harbi bu millenium nesli baya çirkefmiş

Sana 'gazi antep' yazmayı bilmeyen olarak değil yaşadığınız dönemi yaşamış ve senden 3 5 fazla bir şey bilen biri olarak akıl veriyorum
    gerçi gaziantepi yazamamak da benim ayıbım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 16 Temmuz 2018; 19:34:3 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.