Şimdi Ara

ilk 10 ranked maç hakkında [carry jungler?]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 10 maçımı evelynn ve xin ile yapmayı düşünüyorum, sizce taşıyabilmek için uygun şampiyonlar mı? daha iyi alternatifler önerir misiniz?

bir de evelynn için taşımalık build önerir misiniz? sonuçta ne olacağı belli olmaz ilk 10 maçta, taşımak bana düşer büyük ihtimal :(

şimdiden teşekkürler

• Tank kas 3 de sadece laneler ittirdiyse orman temizle öteki türlü full gank ilk levellerda pembe toteme para yetmiyeceği için ilk levellerdaki gank önemli not:bronz tavsiyesi dinlemeyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodBrother1

Tank kas 3 de sadece laneler ittirdiyse orman temizle öteki türlü full gank ilk levellerda pembe toteme para yetmiyeceği için ilk levellerdaki gank önemli not:bronz tavsiyesi dinlemeyebilirsin

normal oyunlarıma hep plat ve üstü geliyor onlar bile pink ward atmıyor xd gerçi derecelide farklı oynuyorlardır belki
  • 30 olup hero denemek dışında ranked girmemek çok saçma özellikle bronz olup yani sanki daha altı var bu ligin kaybedicek neyin var ki

• quote:

Orijinalden alıntı: blattodea

quote:

Tank kas 3 de sadece laneler ittirdiyse orman temizle öteki türlü full gank ilk levellerda pembe toteme para yetmiyeceği için ilk levellerdaki gank önemli not:bronz tavsiyesi dinlemeyebilirsin

normal oyunlarıma hep plat ve üstü geliyor onlar bile pink ward atmıyor xd gerçi derecelide farklı oynuyorlardır belki

Dostum normal oyunda çoğu trolluyor,derecelide herkes daha ciddi oynuyor başarılar ve bol sabır dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carlosz

quote:

quote:

Dostum normal oyunda çoğu trolluyor,derecelide herkes daha ciddi oynuyor başarılar ve bol sabır dilerim.

teşekkürler :) aynen blitz jung falan filan oluyor genelde, sup ezreal falan

• Evelynn purosunu buraya cagiriyorum ve bende tavsiye almak icin kenara cekiliyorum ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bugün ilk 10 maç sadece annie oynadım 2 el trol bir elde karşıya plat düştü 10da 7 yapıp gümüş 1e çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackumbrella

ben bugün ilk 10 maç sadece annie oynadım 2 el trol bir elde karşıya plat düştü 10da 7 yapıp gümüş 1e çıktım

unraked san karşıya plat düşmesi imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody.Marry

quote:

ben bugün ilk 10 maç sadece annie oynadım 2 el trol bir elde karşıya plat düştü 10da 7 yapıp gümüş 1e çıktım

çilingir bile çok fazla geliyor :O ss alıp atayım :d hatta daha takıma hiç gümüş gelmedi altın çok nadir geliyor :/ win lost ile ilgili galiba
  • quote:

quote:

quote:

çilingir bile çok fazla geliyor :O ss alıp atayım :d hatta daha takıma hiç gümüş gelmedi altın çok nadir geliyor :/ win lost ile ilgili galiba

Sanırsam öyle galibiyet oranı arttıkça daha yüksek liglerdeki rakipler geliyor

• quote:

quote:

https://store.donanimhaber.com/90/09/af/9009AFD9FD36E4633E68662D6BABAB50.png

• Carry Jung istiyorsan uzaklarda aramana gerek yok, Master Yi...
  • quote:

quote:

30 olmadan önceki bir maçım eski sayılır biraz

• ilk 10 maç için kesinlikle evely kullanma.zaten totem koymuyorlar.gank atınca oralı olmuyorlar bile sizin takımdakiler. evely yerine daha çok hasar verebilen daha tank herolar kullanmamak için hiç bir sebep yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

ilk 10 maç için kesinlikle evely kullanma.zaten totem koymuyorlar.gank atınca oralı olmuyorlar bile sizin takımdakiler. evely yerine daha çok hasar verebilen daha tank herolar kullanmamak için hiç bir sebep yok

korktuğum konulardan biri de bu, evelynn pasifini bilmeyen adamlar gelebilir takıma, ben çalıdan çıktığım an atak yapıp rakibi kaçırabilir (abarttığımı düşünmüyorum çünkü totem iteminden haberi olmayan sup gelmişti bir tanıdığın ilk 10 maçına)
  • quote:

quote:

quote:

30 olmadan önceki bir maçım eski sayılır biraz

normal game de düşer tabiikide rankedda nasıl düştü ben olmuyo biliyorum .

• İlk 10 maçın 3 ünü oynadım 2 si evelynn ile 2 side win 1 tane arkla duo gırmıstık bot pre yaptık kaybettım
     ilk 10 ranked maç hakkında [carry jungler?] ilk 10 ranked maç hakkında [carry jungler?]

• quote:

Orijinalden alıntı: classnick

İlk 10 maçın 3 ünü oynadım 2 si evelynn ile 2 side win 1 tane arkla duo gırmıstık bot pre yaptık kaybettım
     ilk 10 ranked maç hakkında [carry jungler?] ilk 10 ranked maç hakkında [carry jungler?]

tank kasmak pek mantıklı gelmiyor, hatta hakettiğim lige gelene kadar tank pek güvenli gelmiyor, adc bilmeyen adama 20 kill aldırsak da o adam pozisyon alamaz ve taşıyamaz gibi geliyor, tank olunca dmg az olduğu için takıma bağlı hissediyorum kendimi :(

• blattodea B kullanıcısına yanıt
    kısmen doğru orda ekledıgım 2. maç 14/4 gittiğim dk 20 de oyun 14 e 0 dı ve 14 kıllın hepsı bendeydı (5-6 tanesi dısında ısteyerek almadım) tankda kasmayacaktım ama oyundakı leblanc ve jaxı gözlemledim az çok oyundan anlıyorlardı bende kıll bırakmaya baslayıp tanklastım tanklasmasam dk 38 e kadar uzamıs o oyunu kaybederdık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.