Şimdi Ara

ildeegelen armalarda sadece sürükle ac cıkıyo?yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaş zırt pırt konu actığım için kusura bakmayın ama öbürtürlü sorunuma care bulamıyorum
    evet cağrı geldiği zaman sürükle ac diyooo ama kapama seceneği cıkmıyo ama tel kilitliii değil ken yani tuş kildi aktif değilken cıkıyo reddet kabul et cıkıyo napabilirim varmmıdır bi ayarı hayır kardeşim zırtpırt bana cağrı yapar ben kapatır onu ararım ama malesef kapatamadığımdan 1saniyede olsa cocuğun kontürü gidiyo
    hadi meşgulum arayan varrr kapatim dicem önce ac sona suratına kapaaa sinir oldummm fenaaa şekildee
    yardım yardım:(

• Valla kardeşim bir şey anlamadım ama ben sana birşeyler söylemek istiyorum.

1)telefonun tuş kilidindeyken bir şahıs seni aradığında SÜRÜKLE AÇ der meşgül tonu göndermek için tepedeki açma kapama düğmesine 2 kere arka arkaya bas.

2)telefonun tuş kilidinde değilse CEVAPLA REDDET der.
    innaşllah yardımcı olmuşumdur kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enıac -- 21 Mayıs 2008; 0:03:15 >
  • Üstteki on/of butonuna bir kez basarsan sessize alır iki kez basarsan meşgule alır.
    Kulaklıkta ise, mp3 veya video'yu pause'lemek için Mikrofona bir kez basın.Diğer mp3 için 2 kez basın.
    Gelen çağrıya cevap için bir kez basınız.Red için 2-3 saniye kadar basılı tutun.Konuşmayı sonlandırmak için 1 kez basın.Başka çağrı geldiğinde yine 1 kez basın ve sonra önceki konuşmaya dönmek için tekrar bir kez basın.Konuşmayı bitirip,ilk gelen çağrıya dönmek için 2-3 saniye kadar basılı tutun.
  • olmaz olamaz son teknoloji aletde ben meşgule vermek için yukardaki o sert tuşa 2kere bascam başka önerisi olan varsaaa yazssın bi zahmet genede teşekekürler arkadaşım
  • Kardeşim başka çaren yok.ha bi sorunun varsa steve jobs'a söylersi ok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enıac

Kardeşim başka çaren yok.ha bi sorunun varsa steve jobs'a söylersi ok.

• quote:

Orjinalden alıntı: Enıac

Kardeşim başka çaren yok.ha bi sorunun varsa steve jobs'a söylersi ok.

oldu kardeeşim söylerim iphonun cöker inşalah bundan büyükde bedduaa yok bakkk:):)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.