Şimdi Ara

İKTİDAR İSTİFA ETSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
222
Cevap
2
Favori
19.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 147
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rambo34_orijinali (14 mesaj) elvedakonsol (7 mesaj) kerimcem (6 mesaj) hilmi hoca (5 mesaj) DPLALİ (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (89 mesaj) Mobil (66 mesaj) Mini (21 mesaj) Uygulama (46 mesaj)
  • @
Giriş
    2888 Mesaj

düşünsene seçim oluyo kaybediyolar. kazanana kadar tekrarlanıyor seçim 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    chnyldz03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Möntrö

güzel başlık +267262

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1297 Mesaj

İstifa hemde iktidar.. Hemde Türkiye'de.. Güzel hayaller..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyrim -- 8 Ağustos 2020; 23:29:51 >
    |
    |

At gözlüğü takmış muhakefet ne bir vizyonu ne projesi var 2 partiye mahkum ettiler bizi. Ben hep yapana oy verdim yapmayana vermedim bu güne kadar. Takım tutar gibi değil adayın profiline verdim oyumu. Şimdi imamoğluna da verdim diğer aday kötü değildi ama tepki oyu verdim. Geldiğim durum gösteriyor ki chp hiç bir zaman adam olmazzzz.
    Herif hiç bir şey yapmadığı gibi
    Temizlenmesi seneler alan haliç i bir yılda mahvetti
    Gariban adamın bile oturup yemek yiyebildiği belediye tesislerini mahvetti 130 tl tuttu 2 kişilik yemek.

Geldiğinden beri zam yaptı.
    Adamlar pandemi günü şehir hastanesi açtı köstek oldu gitti yolu yapmadı ama milletin parasını ingilizlere peşgeş çekti neymiş bilmemnenin tablosu. Biz salak değili boşuna popüler siyaset kimse yapması eğer adam gibi aday çıkmazsa çatır çatır akp ye vereceğim 7 oy. Sözlerinizi tutmadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1633 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wtersad

At gözlüğü takmış muhakefet ne bir vizyonu ne projesi var 2 partiye mahkum ettiler bizi. Ben hep yapana oy verdim yapmayana vermedim bu güne kadar. Takım tutar gibi değil adayın profiline verdim oyumu. Şimdi imamoğluna da verdim diğer aday kötü değildi ama tepki oyu verdim. Geldiğim durum gösteriyor ki chp hiç bir zaman adam olmazzzz.
    Gariban adamın bile oturup yemek yiyebildiği belediye tesislerini mahvetti 130 tl tuttu 2 kişilik yemek.

Adamlar pandemi günü şehir hastanesi açtı köstek oldu gitti yolu yapmadı ama milletin parasını ingilizlere peşgeş çekti neymiş bilmemnenin tablosu. Biz salak değili boşuna popüler siyaset kimse yapması eğer adam gibi aday çıkmazsa çatır çatır akp ye vereceğim 7 oy. Sözlerinizi tutmadınız

Doğru diyorsun. İmamoğlu geldi felaketler başladı. Kıyamet yakındır. Oy verenler hesabını öteki tarafta verecek !!!! :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1251 Mesaj

doğru diyorsun, millet salgınla boğuşurken, peşkeş usulü yayılan, şehrin ansını belleyecek "kanal istanbul" yapanlar senin adamın. imamoğlu'na oy verdim diye yalan söyleme bari. milleti aptal, kendini akıllı sanan akpliler, millet yemiyor sizin bu şark kurnazlıklarınızı artık. cuma günü cami kapısında bekleyin bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo34_orijinali -- 9 Ağustos 2020; 0:50:46 >
    |
    |
    wtersad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15461 Mesaj

AKP Surrealism i :)

|
    |

Birseyde tarafsan dogrulara, tarafsizsan gerceklere bakarsin
    https://terrapower.com/
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Türkiye de koltuğunu bırakan oldumu. KK RTE B. Hepsi aynı

|
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj
    CHP bin hiç iktidar hevesi olmadı. Adaylarına bile destek olmadılar. Düşünün bir ana muhalefet var söylemde iktidar adayı eylemde ben muhalefeti seviyorum diyor. İnce yi dinlerseniz anlarsınız. Geçmişe bakarsanız anlarsınız. Tamam AKP kötü ama rakiplerinin de iktidar hevesi yok. İşte böyle bir ülkede yaşıyoruz.

|
    |
  • Yarbay
    3792 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wtersad

Hem İmamoğluna oy verip hem fanatik akpli düşüncelerine sahip olmak büyük çelişki. Zaten bu şekilde imamoğluna laf atıp sonra akpye oy veririm diyorsan zaten oyunu akpye vermeye çoktan karar verdin demektir.

|
    |

• istifa etmeyecekler. kaybettikleri gün iç savaş çıkartacaklar ve ülkeyi çökertecekler.

Orijinalden alıntı: YıldızTeknikMekatronikM.

istifa etmeyecekler. kaybettikleri gün iç savaş çıkartacaklar ve ülkeyi çökertecekler.

kesinlikle sonuna kadar katılıyorum.

|
    |

AKP'liler taş koymasa yapacak.

AKP'de doğru ve halkın yararına bile olsa olsun öneri CHP'den geldiyse itiraz et kafası var..

Tayyip 1994 yılında büyükşehir belediye başkanı olduğunda o zamanki iktidar tarafından kendisine yapılmayan şeyleri şimdiki muhalif büyükşehir belediyesi başkanlarına yapıyor.

|
    |
    AtiMX4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kimse kusura bakmasın bana göre ülkedeki tüm milletvekillerin yuzde 90 ı yiyici hangi partiden olursa olsun hepsni aynı ülkede her 3 kişiden 2 sinin karakteri bozuk nasıl birini dolandırsam peşinde kimse karşılıksız iyilik yapmıyor artık bu ülkeyi kurtaracak iyi insan yok memlekette

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Dolara bir sıfır eklenmez inşallah

|
    |
    RElS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Ağlamayın beyler eviniz olucak nolcak verin kiranızı boşverin zaten evi biryerde kalmıyacak. Dolar çıksın bizene biz türküz dolar mı kullanıyoruz telefon alacağınıza gidin gezin dolaşın araba almana ne gerek var her yere Ray döşedim kullan işte ne saçma insanlar var ya (!!!!!!!!!!!)

|
    |
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

ecnebi gençler neşeyle mutlulukla güne başlarken

ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panzerkampfwaagen VI -- 9 Ağustos 2020; 6:38:11 >
    |
    |

Kemal sunalın koltuk aşkı filmi gibi oturan kalkmaz.
    Mazeret hazır ülkemiz için kalıyoruz
    Bizden son kem gözler ülkeye dadanır.

|
    |
Reklamlar
SEO
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.