Şimdi Ara

İkiz Uygulama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung s20 fe kullanıyorum. Örneğin Twitter'a girip bir tweet atacağım, ancak başka bir tweete bakmam gerekti ve bakmam için yazdıklarımı silip geri gelmem lazım. Bunun için ekranı ikiye böldüm ancak aynı uygulamayı açamıyorum sistem izin vermiyor. Xiaomide ikiz uygulama var ve her uygulamayı klonlayabiliyorsun ancak samsungda sadece dual messenger var yani mesajlaşma uygulamaları dışında klonlama yok.

Ekranı ikiye bölüp üstte twitter mesaj kutuma bakıcam altta ise tweet yazmaya devam edebileceğim bir çözüm arıyorum. Ekranı bölünce aynı uygulamayı kaldığım yerden devam ediyormuş gibi değil de baştan açmış gibi kullanmak istiyorum. Klonlamak olur başka bir şey olur yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölünmüş ekran destekleyen (chrome, samsung tarayıcı) bir tarayıcı uygulamasını açıp twitter uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ayrıca Twitter Lite uygulaması var, işinize yarayabilir. Bölünmüş ekran destekliyor mu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalpağan -- 6 Mart 2023; 11:55:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güvenli klasöre kurulum yapabilirsin. 2. Oturum gibi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.