Şimdi Ara

Rusya Sibiryada Üniversite +WAT ile AMERİKA(SS)(23.12.2017 GÜNCELLENDİ) YENİ VİDEO(SSS ve Cevapları,gel içeri) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
18
Favori
17.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +++++++++++++++++++++++
  • 2017-2018 SENESİ KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR, RUSYA DÜŞÜNENLER MAİL İLE DETAYLI BİLGİ ALABİLİR yakupcvkn@gmail.com
  • +++++++++++++++++++++++++
  • Kayıtlar devam ediyor, Tomska gelmek isteyenleri beklerim :)
  • günceldir.
  • Arkadaşlar 20 Haziranda 2 gün sürecek olan Tomsk - Samara tren yolculuğu yapacağım, Samara'da 1 gün kalıp uçakla İstanbula geçeceğim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerjack14 -- 4 Haziran 2017; 21:17:41 >
  • Özel mesaj attım hocam, cevaplarsanız süper olur.
  • up
  • Bende bu arkadaş ile biraz muhabbet edeceğim bakalım, aklıma yatarsa gidecek gibiyim. Moskova da sevgilim var anlattığına göre pahalı gibi. Normalde Moskova düşünüyordum ama Tomsk daha hesaplı gibi duruyor. Maddi durumumda çok iyi olmadığı için Tomsk her halükarda güzel. İnternetten araştırmalarım sonucu öğrenci şehri gibi duruyor :) hadi Allah şimdiden yardımcımız olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradigin cevaplar ilk mesajda :)

• powerjack14 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Güncel

• Demek ki üniversiteye giderken iyi araştırmak lazım, yoksa bu adam gibi okumaya gidip danışman olur çıkarız.
  • Naber Patron kullanıcısına yanıt
    Ben 2. Sınıfı bitirdim 3. Sınıfa geçtim, 2 sene sonra mühendisim, sen nesin? şirketlere tonlarca para saçmak yerine o şehirde okuyan bir öğrenci ile gitmek daha mantıklı. Senin gibi konuşanları çok gördüm gittiği hiçbir yerde başarılı olamayan, ona buna bok atan tipler.bi bitmediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerjack14 -- 30 Haziran 2017; 20:47:46 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

İtalyada okumak isteyen arkadaşlar, devlet üniversitelerinde burslu okuma imkanınız var. Eğer bana özelden mesaj atarsanız detaylı bilgi verebilirm veya bu konu üzerinde adıma cevap yazabilirsiniz. Ufak bir dip not, İtalyada okulların sizi kabul etmesi için ingilizce seviyenizin iyi ve YGS'yi en az 180 baraj puanıyla geçmeniz yeterlidir.

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz.

Herkese bol şans.

Can Özyağmurlu
  • Arkadaşlar lys lerde bittiğine göre tercihler kesinleşmeye başlamıştır,kayıtlar devam ediyor, hazırlık 110 bin ruble yani şu anki kurs ile 1700-1800 dolar arası, ekime kadar düşeceğini tahmin edediyorum detaylı bilgi için özel mesaj veya Facebook Yakup Çıvkın yazabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, ben de Yakup arkadaşımız ile konuştum ve anlaştık, işlemlerin neredeyse bir çoğunu hallettik :)

Şu anda davetiye bekliyoruz, Allah(c.c) izin verirde bir sorun çıkmaz ise 1 Ekim'de okula başlıyoruz.

Kendisi çok ilgili, mesajlara sürekli olarak cevap veren birisi. Sağ olsun hiç sıkılmadan cevap veriyor her türlü soruma :)

Aracı şirketlerin istediği binlerce dolara karşılık kendisi çok düşük bir meblağ istiyor. Kendisine teşekkür ederim, bu sene beraber okumak dileği ile :)

• Kayıtlar devam ediyor, güncel hazırlık fiyatı 110 bin ruble (güncel kur ile 1850 dolar ekime doğru 1700 lere düşmesini bekliyorum ) , 2 öğrenci daha gelirse fiyat 105 bine düşecek.

• Mesajım silinmiş

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.