Şimdi Ara

ikinci sim kart ile internet kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    vodafone hattım var aynı numaraya ikinci bir sim kart alarak bu kartı sadece İnternet erimi için kullanabilir miyim?
    Amacım, bir bağ evim var ve bölgede İnternet yok wifi kamera ile zaman zaman durumunu izlemek istiyorum. Bir tane kullanmadığım generalmobile telefon bu hattı takarak wifi yayını yapmak bu yayın ile kameraya ulaşmak istiyorum, ama asıl hattımın İnternet kotasını kullanmak ikinci bir hat veya İnternet faturası ile uğraşmak istemiyorum.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlar ise sevinirim.

• Vodafone merkezlerine giderek twin/ikiz kart almak istiyorum de. 25 TL ikinci kart fiyatı. Bununla biri açıkken diğeri kapalı oluyor. Ben 1 hafta sonra vodafone geçeceğim. Kartı bir tanıdık vasıtasıyla aldım. Ama hangisi açıkken hangisi kapanıyor bilmiyorum. Deneyince yine yazarım.

ikinci sim kart ile internet kullanımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagri1987 -- 10 Nisan 2018; 20:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam telefon yerine mobil modem al 100 tl birşey ikiz hat al birini mobil modeme tak tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: cagri1987

Vodafone merkezlerine giderek twin/ikiz kart almak istiyorum de. 25 TL ikinci kart fiyatı. Bununla biri açıkken diğeri kapalı oluyor. Ben 1 hafta sonra vodafone geçeceğim. Kartı bir tanıdık vasıtasıyla aldım. Ama hangisi açıkken hangisi kapanıyor bilmiyorum. Deneyince yine yazarım.

tamamdır haber bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oarse

hocam telefon yerine mobil modem al 100 tl birşey ikiz hat al birini mobil modeme tak tamamdır
    ikiz kart mobil modem ile çalıştığında iki kart da çalışıyor mu acaba?
  • Önümüzdeki hafta içinde geçiş yapacağım, iki simkartı da kullanınca cevap yazacağım. Biri açıkken diğeri açılınca mı, yoksa birini kapatıp diğerini mi açmak gerekiyor o zaman yazarım. İyi akşamlar.

• cagri1987 C kullanıcısına yanıt
    Biriyle internete bağlanırsan diğeri de,sanki biriyle konuşuyorsun gibi meşgule düşüyor.
    Biri aktifken,diğeri pasif oluyor,durum bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.