Şimdi Ara

İkinci hat için ucuz telefon ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100-150 ytl arasında online alışveriş yapabileceğim bir sayfadan, ikinci hattım için bir telefon önerirseniz sevinirim. Şarjı uzun gitsin, ucuz olsun, özelliğe gerek yok.

Teşekkürler...

Benim baktığım model Nokia 1100, alternatif olarak ne önerirsiniz.

• 11 00 GÜZEL VE TAM TARİF ETTİĞİN TEL
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

11 00 GÜZEL VE TAM TARİF ETTİĞİN TEL

Nokia kullanmam artık diyordum ama fiyat olarak çok uygun kullananlardan şikayette yok herhalde. Kafamı 1600,1112 modelleri karıştırıyor. Dediğim gibi uzun yıllardır (2000 yılından beri) nokia kullanmıyorum, önerilerinizi alayım dedim.

Teşekkürler..
  • 1600 olabılır oda guzel annemde var
  • nokia 1600 cok kucuk ve guzel renkli ekran
  • quote:

Orjinalden alıntı: reis.ertugrul

1600 olabılır oda guzel annemde var

quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

nokia 1600 cok kucuk ve guzel renkli ekran

Bekleme ve konuşma süresi ortalama ne kadar? 1100 için çok iddalı konuşuyorlar bir hafta civarı bekleme süresi olduğu konusunda.
  • http://www.nokia.com.tr/id74706.html burdan bak ne lazimsa
  • http://www.nokia.com/phones/comparephones/compare_results.jsp?location=TR&language=TR&pageaction=COMP&phone=1600&phone=1100 burdada 1100 ile 1600 karsilastirmasi var umarim istedeiklerine cevap verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yegoadam -- 26 Temmuz 2006; 11:04:21 >
  • ŞARZ KONUSUNDA RENKLİ EKRANA GİRME EN FAZLA 11 00 ŞARZI GİDER
  • quote:

http://www.nokia.com.tr/id74706.html burdan bak ne lazimsa

quote:

http://www.nokia.com/phones/comparephones/compare_results.jsp?expcol#fg7 burdada 1100 ile 1600 karsilastirmasi var umarim istedeiklerine cevap verir

Benim için önemli olan fabrika çıkış verileri deil, kullanıcı önerileri. Yardımcı olmaya çalıştığın için saol.

• dostum sonucta 1100 ve 1600 dan bahsediyoruz bu tip tellerde fabrika cikis verilweri ile kullanici verileri arsinda ucurum derecesinde farklar olmaz n93 mu alayim n 90 mi deseydin o zaman derdim haklisin diye ama sonucta 11 serisinden bahsediyoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

ŞARZ KONUSUNDA RENKLİ EKRANA GİRME EN FAZLA 11 00 ŞARZI GİDER

Saol önerin için, sipariş verdim. Bakalım nasıl bir telefon, gelince söylenildiği gibi bir ürün mü görürüm artık.

Yardımlarınız için teşekkürler..
  • Motorolanın 1000 kontor hediyeli bir telefonu var, 110 milyon falan fiyatı, ondan al bari.
  • quote:

dostum sonucta 1100 ve 1600 dan bahsediyoruz bu tip tellerde fabrika cikis verilweri ile kullanici verileri arsinda ucurum derecesinde farklar olmaz n93 mu alayim n 90 mi deseydin o zaman derdim haklisin diye ama sonucta 11 serisinden bahsediyoz

Benim için şarj süresi önemli ve fabrika verilerine göre ;

Nokia 1600 => 285-450 saate kadar ( 11 ile 19 gün arasında)
    Nokia 1100 => 100-400 saate kadar ( 4 ile 17 gün arasında)

bekleme süreleri var. 1600 renkli ekran bekleme ve konuşma süreleri siyah-beyaz ekranlı daha sade bir telefondan daha fazla görünüyor. Kafamı karıştırdı ve forumda (yani fikir paylaşımı yapılan bir ortamda) kullanan üyelere sormak istedim. 1100 serisi ucuz bir telefon olduğunun farkındayım ama ikinci hattım için bir tane n90 alıp cebinde iki tane 1,.. milyarlık telefon taşımam.

Yardımcı olduğun için teşekkürler.

• dostum ben n90 ve n93 u ornek olarak yazdim neyse ne alirsan al hayi´rli olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: noxco

Motorolanın 1000 kontor hediyeli bir telefonu var, 110 milyon falan fiyatı, ondan al bari.

1000 kontor hediyesi hangi operatöre veriyor onu bilmiyorum, hatlarım faturalı. Hocam birde motorolanın menüsüne alışamadım gitti. Son modelleri nasıl bilmiyorum basamaklı animasyonlu falan herhalde ama bu zamana kadar motorolayı bir haftadan fazla kullanamadım.

Söylediğin telefon kontor alana yanında hediye herhalde
  • quote:

dostum ben n90 ve n93 u ornek olarak yazdim neyse ne alirsan al hayi´rli olsun

yegoadam ne gergin adamsın sende. Hemen sinirleniyorsun.

Hayırlı olur inş. saol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkolik

quote:

Orjinalden alıntı: noxco

Motorolanın 1000 kontor hediyeli bir telefonu var, 110 milyon falan fiyatı, ondan al bari.

1000 kontor hediyesi hangi operatöre veriyor onu bilmiyorum, hatlarım faturalı. Hocam birde motorolanın menüsüne alışamadım gitti. Son modelleri nasıl bilmiyorum basamaklı animasyonlu falan herhalde ama bu zamana kadar motorolayı bir haftadan fazla kullanamadım.

Söylediğin telefon kontor alana yanında hediye herhalde

TÜRKCELE VERİYOR BAK BAKALIM TELİ İNCELE 1000 KONTÖR HİÇ FENA DEĞİL.GEÇENLERDE BENDE GÖRDÜM YOLDA GİDERKEN TELEFONCUDA

• Evet arkadaşın dediği gibi Türkcell. Valla kontorlu hattım olsa, benim bile almaya gönlüm olmuştu, dediğin gibi kontor alana telefon bedava gibi birşey bu

Ayrıca sana katılıyorum, motorolayı hiç kullanmadım, bi kaç kez kurcalamışlığım var, sevmedim...
  • Motorola C113A''yı diyorsunuz sanırım. 109 ytl fiyatı var ama içinde 1000 değil 100 kontör hediye var.
    Ayrıca Nokia 1100'dansa 1101'i tercih ederim, ekranı beyaz aydınlatmalı daha güzel görünüyor. Bir de linkteki model var, şarj süresinin iyi olduğu belirtiliyor ama hiç denemedim.

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145010537&CS_Category=_PHILIPS299&CS_Catalog=_TELEKOM

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.