Şimdi Ara

ikinci el yeni kasa civic hb aranıyor...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar satılık civic hb arıyorum satmak isteyen olursa yada satılıga cıkarılmıs bir civic hb bilenler varsa lütfen haber versinler simdiden tesekkurler...

• bu forumda chatınceviz adlı kullanıcı satılıga cıkardıgını yazmıstı msj atmama ragmen cevap alamadım
    bir hafta içinde satılık bulabilirsem alacagım kısmetse olmazsa baska marka bir arac alacagım sıfır sipariş etmememin nedeni aralık ayı yılbasına dogru ancak teslim edebiliriz demelerindendir
  • Kaça kadar arıyorsun? renk farkedermi ? i-shiftmi veya düz vitesmi?

Bence bunlarıda detaylı yazarsan iyi olur
  • fiyatta anlasırız detaylı yazmadım cunku cok az var bu arabalardan ne cıkarsa bahtımıza diyecegiz ama genede düz vites renk olarakta galaksi yada cosmıc tercihim fakat i shift yada diger renk bir arac olsada almayı dusunuyorum
  • joyar nerede olduğunu bilmiyorum ama ben dün izmitteki bayi ile görüştüm ellerinde siyah hb varmış ve sahibide yokmuş sıfır almak istersen düşünebilirsin
  • ben ist dayım ama varsa izmit de gider alırım okey saolsın arıyorum simdi bayiyi
  • evet siyah i shift miş teşhirden kalmıs 4 aydır plazada olmasına ragmen 51450 den dusmuyorlar biraz daha bekleyecegım ikinci el olur umarım sıfır olacaksa düz vites tercihim aralıkta teslim ediyorlar
    üç dört gün içinde ikinci el bulamazsam sıfır sipariş edip aralık ayını bekliycem
    ikinci el için düz yada i shift veya renk olarak hic farketmez
  • Satan olsa bile 50.000 den aşağı vermez diye tahmin ediyorum
  • yok daha neler alım satımıyla zaten sıfır fiyatına gelir hocam ne yaptın sen ist da yok bu araba sakarya da izmit de ankarada bursa da ve diger bircok ilde i shift sanzıman dururken ikinci ele kım en az 50000 isteyebilir ayrıca aldıgım bir istihbarata göre yılbasından sonra fiyatlar dusmeye baslayacakmıs
  • 45 den yukarı alma aşağı kaçırma..
  • istihbaratın yalnış en azından hb için yalnış çünkü ben 5 yıldır honda kullanıyorum ve alıp sattın alıp sattım ama hiç bir zaman honda ingiltereden gelen hb için indirim yapmadı 300 - 500 bayii indirimi hariç.

quote:

Orjinalden alıntı: joyar

yok daha neler alım satımıyla zaten sıfır fiyatına gelir hocam ne yaptın sen ist da yok bu araba sakarya da izmit de ankarada bursa da ve diger bircok ilde i shift sanzıman dururken ikinci ele kım en az 50000 isteyebilir ayrıca aldıgım bir istihbarata göre yılbasından sonra fiyatlar dusmeye baslayacakmıs
  • fiyatların artması kurla alakalı kurda buyuk degisiklikler olmazsa fiyatlarda dusecektir yılbasından sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinGEagLE

45 den yukarı alma aşağı kaçırma..

oluru da budur
    45 46 arası
  • 2. el civic hb 15 bn km de, eskişehir, 46 bin ytl
    http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=778368
  • bence güzelmiş fiyatı.ama nie bu kadar erken satıyor alırken iyice bir bakmak lazım sorunlu arabaya denk gelme sonra
  • tabi bu kadar para verirken baktırmamak olmaz herhangi bir sorun olabilir
    satma nedeni olarak yeni type r alacagımdan dedi
    type r turkıyeye ne zaman gelicek ki
  • bulamadım hala
  • Ne anlıyosun o yumurta gibi arabadan git passat al
  • Erkan satması bi yana bence çok km yapmış araç 15bin km az deil ben aracımı temmuz ortasında aldım daha yeni 3bine geldi...
  • http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=779215

bu ilanda bir gariplik var sanırım.45 mılyarlık aracın satıs fıyatı 31 mılyar gozukuyor.bence bir araştırın eger sorun yoksa kaçırmayın,artık 15 mılyar kar ederseniz bir çay ısmarlarsınız
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.