Şimdi Ara

İkinci El Iphone 6 Alıyorum Nelereine Bakmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nelerine dikkat etmeliyim arkadaşlar? Aklımdakiler:

İmei
    Parmak izi
    Ses
    Titreşim

• Sen sen ol, cihazı alacağın kişi ile birlikte yetkili servise götür bir kontrol ettir. Senin göremeyeceğin şeyleri onlar görür. Hem baktırması da ücretsiz. Son birkaç cihaz alımında hep böyle yapıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphonubulun kapalı olmasına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Sen sen ol, cihazı alacağın kişi ile birlikte yetkili servise götür bir kontrol ettir. Senin göremeyeceğin şeyleri onlar görür. Hem baktırması da ücretsiz. Son birkaç cihaz alımında hep böyle yapıyorum.

Hangi yetkili servise hocam ?
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Genpa, telpa, başarı gibi yetkili servislere git. Baktırmak ücretsiz. Kafan ağrımaz.

• quote:

Genpa, telpa, başarı gibi yetkili servislere git. Baktırmak ücretsiz. Kafan ağrımaz.

Hocam gidip ne diyeceğim ki cihazın garantisi yok

• Telefonu sana verirken fabrika ayarlarına sıfırlamasına dikkat et sıfırlamadan alma

Bir de neden iphone 6? O cihaz miyadını doldurdu bence tabi ki.
    6s ile 6 yı birbirine karıştıran yada isimden dolayı aralarında fark olmadığını zanneden çok kişi var. Bütçen elveriyorsa 6s'i tercih etmeni öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eco67 -- 27 Eylül 2017; 9:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco67

Telefonu sana verirken fabrika ayarlarına sıfırlamasına dikkat et sıfırlamadan alma

Bir de neden iphone 6? O cihaz miyadını doldurdu bence tabi ki.
    6s ile 6 yı birbirine karıştıran yada isimden dolayı aralarında fark olmadığını zanneden çok kişi var. Bütçen elveriyorsa 6s'i tercih etmeni öneririm.

Hocam bende z5 var üstüne para vermeden 6 ile takas edicem

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    6s al...6 almaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Durumu anlatacaksın. "Elimde şöyle bir cihaz var. Bir sıkıntısı var mı diye baktırmak istiyorum" diyeceksin. Onlar da alıp teste sokuyorlar. Cihazın sıkıntısı varsa sana böyle böyle diye derler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Durumu anlatacaksın. "Elimde şöyle bir cihaz var. Bir sıkıntısı var mı diye baktırmak istiyorum" diyeceksin. Onlar da alıp teste sokuyorlar. Cihazın sıkıntısı varsa sana böyle böyle diye derler.

Anladım hocam siz hangi serviste yaptırmıştınız
  • Servise gerek yok. Herhangi bir telefoncuya git ikinci el satan telefondan anlayan bizim böyle bi işlemimiz var ben anlamıyorum fazla yardımcı olur musun de illa biri yardımcı olur.
  • Kesinlikle İphonenumu bul un kapalı olması. Bunun yüzünden satın aldığım iphone kilitli kaldı , alcağım kişinin yanında sıfırladık satan kişi pek anlamıyor apple id ve şifreyi unutmuş Allah’tan faturalıydı açtırdık fatura olmasa cihaz kitli kalcaktı buna kesinlikle dikkat edin.

• Teşşekür ederim arkadaşlar
  • 6S den önce ki modeller alınmaz artık bu saatten sonra.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.