Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

İkinci el garantisiz cihaz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    50-100 fazla ver temiz sağlam arkadaşlardan cihaz alırsın kötülemek istemiyorum ama hiç bir esnaf temiz cihazı 750 tl den satmaz kim ne derse desin
    700 civarına 4s satıyor esnaflar kaldıki tamir görmemiş temiz 5 i forumda bile normal arkadaşlar satmıyor
    Bence dikkatli ol parana emeyine yazık etme
    Sonra gene buraya gelip konu açarsın mağazadan aldım şusu var busu var ne yapmam gerekli diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalıntıdır
  • O semte yakın olanlar gidip inceleyebilir aslında dükkanda canlı görüp incelemek lazım.
  • Hemen - basmışsınız
    Yazdıklarımda varmı bir ard niyet nerde işine gelmeyen varsa hoşuna gitmedi galiba doğruları yazmam çareyi ekside buluyorlar
    Bu millet çok çekti telefonculsrdan
    Ha hepsimi hayır ama birçoğu çakal üçkağıtçı

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    bende oraya yakınım ama garantisiz diye tereddütlüyüm cihazın sıkıntılı olduğunu sanmıyorum incelemeden almam zaten ama mesela anakart birden giderse falan diye düşünüyorum
  • Magazadan cihaz alınmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğubank mı? Yakınından geçmeyin.

Edit: adres güngören ama mail adresi doğubank, muhtemelen ordan aldı satıyor cihazları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 2 Mart 2015; 21:15:18 >
  • Telefoncudan almayın ama bence forumdan da almayın. Forumda da artık çalak kaynıyor. Malum siteden sahibinden cihazlar alabilirsiniz.

• Birakiniz yapsinlar birakiniz alsinlar,sonradan keske dediklerinde elde telefon bakar dururlar,iyilikde yaramiyor lan hemen adama eksiyi basmislar,tuslu telefon almiyosun heralde.

• Tamir görmedi mademde neden bunlarıb rengi birbirini tutmuyo kasaların biri lacivert biri siyah falan

• Garantisi bitmemiş faturalı telefon satın almaya bakın.

• 3-5 fazla ver daha sağlam yerden al
  • Geçende kardeşime bi telefoncudan 800'e ip5 aldım sorunsuz kullanıyor. Ama herzaman derim, elektronik şans işidir. Forumda Apple store'dan son model alıp 3 defa geri gönderen arkadaşlar da var.

Riski en aza indirmek istiyorsan garantisi bitmeye yakın bir cihaz al ama linkteki telefon için 750 de kötü bi fiyat değil yani. 700'e bırakır onu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.