Şimdi Ara

İKİNCİ EL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ARACI (YARDIM LÜTFEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 gün önce 2004 model beyaz 1.6 motor megane 2 araç satın aldım. Sigorta yaptırırken aracın 2013 yılına kadar emniyet müdürlüğünde kullanıldığını öğrendim araç çok temiz motor aksamı güzel hasar kaydı yok aracı aracın emniyette çalışmış olması satarken bana olumsuz bir sonuç verir mi?

• neden versin ki normal araba işte
  • Eğer çok hor kullanilmamışsa sahibinden alacağınız çoğu 2.el araçtan daha iyidir. Ben 2013'e kadar Mit'e hizmet etmiş 98 model araç kullanıyorum. Bu araçtan bu temizlikte Türkiye'de başka 98 model olduğunu sanmıyorum çünkü bu devlet araçları tam zamanında sokuluyor bakıma, en ufak sorunda servise göturülüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakımları kontrolleri hep zamanında yapılmıştır muhtemelen ama kaç kişi kullandı nasıl kullandı orası tartışılır
  • 280bin km ye kadar binilmiş yakıt olarak benzinle kullanmışlar bu yüzden motor diri olduğunu söylüyorlar
  • Araç dediğiniz gibi bakımlı ve diri ise makam aracı olarak kullanılmıştır, piyasadaki çoğu muadili araca göre daha iyi durumdadır.
  • Aynen memnunum zaten araçtan ama hilebaz galericiler aracın km siyle oynamış tek sıkıntılı durum o :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.