Şimdi Ara

iki sorum var arkadaşlar :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam lewelim 80 oldu 1_ fakat 80görevini nasıl yapıcam ayrıntılı izah ederseniz 2_int --str--dex statlarımı nasıl sıfırlayabilirim adı sanı nedir sanırım benim statlar cok kötü olmuş str180 dex 110 gerisi int warrior --musa
    teşekür ederim kolay gelsin herkese iyi oyunlar

• daha 80 lv olmadım gorewı bılmıyorum ama statlar icin affpill (afflictionpill ) bole bısı olması lazım sen oyunda wtb aff pill yaz pm atarlar saten sana 200 ila 300m arası 250 e de bulabılırsın statlarınıda eger kı bow wea spear degılsen kı fark etmes str 180 dex 40 gerısını int e yatırırsan hem rahat kasarsın hem cabuk kesersın saygılar....
  • warriorum axe kulanıyorum statlarımı dediğin gibimi yapayım fakat dex ten aldığım zamanda defans diye bişi kalmıyor ama 80 leweldeki nooplar sikil defansımız artıkca vuruşları düşüyorsa haklısınız ve axe kulanan warriro--musa olanın statdağılımı tam olarak ne olmazı o zaman teşekür ederim kolay gelsin
  • o görev için gold sand gerekio yanılmıosam onunda fiyatı 2--2.5 bil arası
  • arkadasım guzel warrior musa olmak super ama bak sole bısıde war 75+ dan sonra moblar skıll wurmaya baslıo o yuzden ben sana derım kı str dex int sırasıyla 180 40 ----- kac yaparsan ınt e asıl ıste gerısını ama eger defansımda ıyı olsun dıyorsan 150 50/100 gerısı ınt ama eger kı 180 40 gerısını ınt e asılırsan gıyecegın armorlar full def olması lazım ben ole yapıorum...

sunuda eklemek ısterım kı kardesım gold sand suanda soyledıgın gıbı ama su sıralar 2,5 bil den asagı ınmıyor bırde psl almak gerekıyor yanlıs hatırlamıyorsam sona sana bı armor falan werıcek o armoru gıyıceksın ( zamanlı ) Drac... denılen sılahlar war onlardan dusurmeye calısıcaksın eger kı şanslıysan duser ne dusecegı bellı olmaz 1 lv de gıyılıo we denılene gore +5 vio/tox tan daha ıyıymıs + basa bılıyorsun bırde dusun +5 drac oldugu zaman elınde onunde kımse duramaz ama eger kı + basıcaksan tavsıyem basıcagın sılahtan 2 tane dusur :) ( yanabılır )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shidaiko -- 10 Ağustos 2008; 18:27:49 >

• hocam gold sang ne nerde satılıyor ve bil demekle ne kadar miktar deöek istedin 2 milyarmı --2 yüzmilyonmu anlayamadım teşekürler
  • 1 M = 1 MİLYON
    2.5 bil = 2.5 MİLYAR
    GOLDEN BASİN DEN DÜŞÜO OLMASI GEREK VE ÇOK AMA ÇOK NADİR DÜŞER

verdiği giysi THUNDER LORD die bişe galiba ve 5000 dakika giyilio== yanlış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3Z4RC1 -- 10 Ağustos 2008; 23:12:42 >

• bu gold sang olayı hayal oldu bana benim daha 250milyonu bir araya getiremedimki 2,5 milyarı nasıl getireyim ve 80 lewelde golden basin de kasabilirmiyim şuan tam hatırlayamadım ama sanırım bu görev olayı yatacak yapamam gibi görünüyor ve tam olarak nasıl yapılıyor onuda anlamış değilim oyun içinde bazılarına sordum 90 lewelden once yapamazsın felan dediler belkide bırakırım oyunu bilemiyorum ama yardım ve bilgileriniz için cok teşekür ederim ve oyun içindeki türk arkadaşlarda cok soğuk bişi soruyoruz aldırış eden yok 80 lewel olmama rağmen clan dahi bulamadım belkide bende bişi vardır cözemedim olayı :(herkese teşekürler
  • hocam bu golden basine baktım az önce ama anlayamadığım bir durumla karşılaştım golden basindeki nooplara atak yapamıyorum ve onlarda bana yapamıyor doğal olarak acaba neden teşekürler lewelim 80 olmasına rağmen acaba 80 deki ringlerden ve amuletlerdenmi kulanmam lazım
  • kardeş ordaki nooblardan deil haritanın ortasındaki ada gibi yerde madenler war onlara vuracan maden skılliyle öle düşer
  • kardeş bak o gold sand ı hızlı dusurmek ıstıyorsan eger kı maden skıll ( lv 50 de jop degısımınde gelen mine skill ) onu 12 yapıcan bıde maden yukseltıcı war 20-30m arası suanda ondan alıp onu kullanıpta gırısıceksın madene anca ole dusurursun ole de en fazla duserse eger 2 saat ugrasırsın su clan bulamadım dalgasını gordum eger kı ( SHAO ) san her zaman 70+ lara clanımız acıktır.. shaosan eger kı oyunda hero msn ye ekle benı aldırırım bn senı clana ımzam olarak yazıyor sati oyun nickım ama sana sunu solıım o gorew ıcın sadece GoLd SanD gerekmıceksek senden PSL de ıstıcek tam acılımını bılmıyorum.. PSL lerde 650 700 m arası suanda 250 m ı bırıktıremıorum demıssın ben sana bısı solıım kolay we serı kesebıldıgın mobları gıt kes durmadan sonun hax ıtem dusurebılırsın we dahıma kolay we serı kesebıldıgın moblardan ıtem daha cok dusurursun sole +4 falan dustugunde hax bısı pek ıyı degılse dırek npc ye sat cm de satmaya kalkma gıtmıs bende war +7 butterfly mask def 1 aydır ugrasıyorum satmaya 2 gun once anca satabıldım sımdıde +5 i war

sunuda eklemek ısterım kı eger kı dedıgım gıbı kolay we serı kesebıldıgın moblara dalıcaksan para kasmak ıcın moblar senın lvlınden pek fazla dusuk olmasın yanı gıbıp 50 lv lerı kesme :) 70 lvlerı falan kes..

• teşekür ederim bilgileriniz için arkadaşlar clan için de cok teşekürler akat shao değilim :(
  • hm... oke we onemlı degıl
  • selam gene ben:) bu madene ben ulaşamıyorum haritanın ortasına gecmek istediğimde burası yasak bölge gibi bişiler diyor ama maden sikilim şuan 11 de onu 12 yapınca bu sorun aşılıyormu vede 80 de acılan havada ucan sikilimde acık değil acaba ondanmı anlayamadım sebebini bieln birisi paylaşırsa sevinirim teşekürler herkese iyi oyunlar
  • orayı golden basin savaşını kazanan ırk 6 saat kullanıo sen shao ların saatinde gitmişsin
  • eywallah kardeş cok sağol
  • la olum gülmicem gülmicem dedim ama egerki gbyi bilmiosan sadece sana yuuuuuuuuhhhh
  • cemceminay sana 2 sorum war
    1.hax item ne demek
    2.Da statı ne werir

eger bunları bilmiosan sana gene yuh kardeşim bile bilio daha 49level viosu war 5dsi war we o levelda 250myi bi araya getirememek imkansız sv tepede hiçmi kasmadım abe kuzum abe gülüm sen yan çar aç 60a kadar kas sonra bm bossu kes item düşür tmmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.