Şimdi Ara

İki mumla elektrik üretmek !!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    FAKE
  • Denemeyin boşverin allahın salosu sokup duruyo masanın altına elini

İki mumla elektrik üretmek !!!!
  • Ben şu an izleyemiyorum tekrar da.Mumlar yerinden oynuyo mu hiç acaba?
  • Yeryüzünde ne boş beleş adamlar varmış ya
  • benim izlediğim bi videoda adam kartviziti uçuruyordu. Cd nin üstüne 2 tane pil koydu, pillerin üstüne kart vs vs izleyin bi uzun hikaye. Ben denedim olmadı, eski cep telefonu lazımmış.

http://www.metacafe.com/watch/448034/secret_science_anti_gravity_revealed_homemade/

bir izleyin gerçekten ilginç. yukarda ip var desem, sağ elin oynattığı açıyla nasıl koordine edicek..
  • ben su telefonla olan hikayeyi duymuştum ama benim duydugum şoyledi 2 cep telefonu birbirini arıyor 2sinde hoperlörü acıyorr we bi teyp ile kayıt yapılor diye duymuştum ama deneme şansım olmadı.

ama şu pilli ve telefonlu şey ilginc de dogrumudur bilmiyorum bu işin ustatları acıklayacagını inanıyorum
  • belki mumun içinde pil vardır ama ben deniyecem (çarpılmayız inşallah) eğer olursa ben telefonu bununla şarj ederim

• ya kardeşim nasıl inanırsınız böle saçmalıklara yaa resmen düzmece bu yaa !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: dex_cooler

benim izlediğim bi videoda adam kartviziti uçuruyordu. Cd nin üstüne 2 tane pil koydu, pillerin üstüne kart vs vs izleyin bi uzun hikaye. Ben denedim olmadı, eski cep telefonu lazımmış.

http://www.metacafe.com/watch/448034/secret_science_anti_gravity_revealed_homemade/

bir izleyin gerçekten ilginç. yukarda ip var desem, sağ elin oynattığı açıyla nasıl koordine edicek..

üstünde para olan kartı pillerin üzerine koyduktan sonra el kol hareketi yapıyo ya birsürü... tam orda montaj var. kamera aynı pozisyondayken misina bağlanmış kartı koyuyo sonra montajlıyo görüntileri. dikkatleri de el kol hareketlerine çekiyo. montaj anında görüntüdeki oynamayı farkedersiniz zaten. bu arada misinalar yandaki cd kulesinin üzerine bağlanmış. olaydaki yegane teknoloji zaten basit makina olarak cd kulesinden vinç oluşturulması :) çekim için öylesine kıyı köşe bir yerin kullanılması ışığın tersten gelmesi hep misina gözükmesin diye. görüntü kalitesi de baya kötü... ama adam metacafe^den 599 doları almış tabi, o ayrı konu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzg -- 3 Ağustos 2007; 13:46:55 >

• montaj hangi saniyede belli oluyor baktım ama anlamadım
  • KABLOLARA BAKMAYA GEREK YOK ADAM MUMUN ARKASINDA +/- YAPIYOR.. YANİ CİVİLERE VERİYOR ELEKTİRİGİ TABİKİ MOTORDA BÖYLE CALIŞIYOR. MUMUN ARKASINDA HİLE COK ARAMAYIN. SAYGILAR...
  • Fake Nöbetçiler atın bunu dışarı
  • Elemanın elleri hiç rahat durmuyor. Mumu yakarken ve söndürürken devamlı eli masanın altına kaçıyor.
  • Bence masanın üstünd iki tane yuvarlak metal var.Mumun tabanında metal var ve yukarı doğru çubk şeklinde çıkıyor.Çivileri de iyice saplayıp metallere deydiriyor.Fake oğlu fake biz yer miyiz? Bi de iki mum da özdeş neden motor sağa dönüyor da sola dönmüyor? Neden biri + biri -
  • yok arkadaşlar gerçek hepsi gerçek adam bunlardan bina büyüklügünde yapıp ayedaşa elektrik üretiyorum diye satacakherkes fake demiş çok güldüm yaa saolun sölemeseniz anlamayacaktıkvee not gerçekten fakee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TANER 82 -- 5 Ağustos 2007; 5:15:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

yok arkadaşlar gerçek hepsi gerçek adam bunlardan bina büyüklügünde yapıp ayedaşa elektrik üretiyorum diye satacakherkes fake demiş çok güldüm yaa saolun sölemeseniz anlamayacaktıkvee not gerçekten fakee

Bu arada fark ettinmi bilmiyorum ama fake, haberin olsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.