Şimdi Ara

İki monitör arasında kaldım. Grafik tasarım için kullanılacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Grafik tasarım için kullanılacak bir monitöre ihtiyacım var. 7 yıldır Dell Ultrasharp serisini kullanıyorum ve oldukça memnundum. Fiyatlarından dolayı üst seviye monitörlere artık bakamadığımızdan dolayı net tercih yapamıyorum. Dell U2719D ve ViewSonic VP2768 monitör modelleri arasında kaldım. Kullanıcılar ve konu hakkında bilgili arkadaşlar önerilerde bulunursanız çok teşekkür ederim.

Dell U2719D
    ViewSonic VP2768

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu iki monitör arasında grafik tasarım için VP2768 daha iyi görünüyor. Fakat gerçek renk gamutları istiyorsanız, grafik tasarımcı ve matbaa/baskı da en doğru renk veren pro seriler mevcut. Misal asusun PROart serileri kalibrasyonlu profesyonel renk yönetim monitörlerine bakabilirsiniz. 27 2K olan PA27AC ve 1080p 24" PA24AC modellerine kesinlikle bakmalısınız.
  • Bence dell ama sen bilirsin birbirine çok yakın iki monitör fazla sorun olmaz hangisini seçersen seç
    https://www.epey.com/monitor/karsilastir/93544-141634/viewsonic-vp2768_dell-u2719dc-ultrasharp/

• ViewSonic VP2768 Daha iyi diye biliyorum ama siz daha iyi bilirsiniz sonuç olarak sizin işinize yarayacak kötü tavsiye vermek istemem

• FoBç kullanıcısına yanıt
    Baktım araştırdım da bu arkadaşın dediği modeller de gayet iyi bi göz atın isterseniz işinize yarar nitelikte

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.