Şimdi Ara

İki Kişi Tek PSN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bununla ilgili bir başıl bulamadım, ben kızarkadaşımın ps3ünden aldığım save dosyalarını kendi ps3ümde, onun email adresi ve şifresi ile girerek kullanmaya çalıştım, onun alamadığı trophyleri almak vs adına ancak oyuna girince (LBP) devam edersem herhangi bir trophy açılmayacağını söylüyor ve save dosyası kullanılmıyor, hangi işlemi nasıl yapmam gerekir böyle birşeyin mümkün olduğunu sanıyorum, aydınlatırsınız sevinirim .

• Kullandığın İD ile alakalı

senın psn adın ıle onun psn adı uyusmadıgından save dosyasını kullanabılırsın fakat trophyler goruntulenmez yanı bır yolu yok anlayacagın
  • save dosyasına copy engeli yoksa save i taşıyıp istedigin ps3te load yapabilirsin, ama trophy lere kaldıgı yerden başka bir ps3te devam etmek mümkün degil...
  • Peki ben yeni bir PSN alsam ve ikimizde oyunları o PSN'den oynasak ? Böyle bir şey yapılabilir mi trophy vs sorun olmadan, gerçi aynı kapıya çıkıyor değil mi xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

save dosyasına copy engeli yoksa save i taşıyıp istedigin ps3te load yapabilirsin, ama trophy lere kaldıgı yerden başka bir ps3te devam etmek mümkün degil...

Tamamdır anladım, yani ben şey duymuştum, kimi trophy avcıları aynı hesaptan oynayıp deli kasıyorlar falan diye duymuştum, demek ki aynı makinadan oynuyorlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.