Şimdi Ara

İki haftadır internetim yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefon ediyorlar sesiniz gelmedi diye ayak yapıp kapatıyorlar, tekrar aramıyorlar. İptal dilekçesi gönderiyorsun sistemde görünmüyor ayağı yapıyorlar. Yahu siz nasıl bir çukursunuz. Lanet olsun size bulaştığım güne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaydınızla ilgilenen arkadaşım tekrar arama sağlayacak. İptal dilekçesi içinde gönderdiğiniz numara bilgisini ilgili ekibimiz ile paylaştım. Kontrol ederek bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Telefon görüşmesi yaptığım esnada aradı, açamadım. Tekrar aramasını rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, ilgili birimimize tekrar arama yapılması için bildirimde bulundum. Kısa süre içerisinde arama yapılacaktır.
  • Son durum ne oldu? TürkTelekom bağlandı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Son durum ne oldu? TürkTelekom bağlandı mı?
    Türk Telekom'a bugün başvurdum, birkaç gün önce ön başvuru yapabilirsiniz demişlerdi diye başvurmamıştım.
    Hayırlı olsun, port sorunu felan yoktur umarım. Kurulum ne zaman?

• ''Arıza ile ilgili kontroller devam etmektedir. Dilekçeniz ulaşması durumunda tekrardan aranacaksınız. İyi günler.''

Son aldığım mesaja bak. Sanki internet dün kesildi. 10 temmuzdan beri internetim yok.

Faks gönderdikten sonra gönderildi teyidi aldım ona rağmen gelmedi diyorlar.
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Yarın ya da salı olur diye tahmin ediyorum. Telekom'da çalışan arkadaşımdan rica ettim.
    Hayırlı olsun o zaman

• İnternetin yoksa bu konuyu nasıl açtın

• Berkanq4 kullanıcısına yanıt
    Aaaa, ben biliyorum bunu. Bu şey değil mi ya, Allah yoksa bu dağları kim yarattı?
    Merhaba, iptal dilekçeniz 24 saat içerisinde sisteme yüklenerek bilgi verilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, iptal dilekçeniz 24 saat içerisinde sisteme yüklenerek bilgi verilecektir.
    İptal dilekçesi göndereli 72 saat oldu. Kanıtını da gönderdim, lütfen uğraştırmayın artık.
    İptal dilekçeniz sisteme yüklendi. Arkadaşlarım kısa süre içerisinde sözlü onayınızı almak için arayacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.