Şimdi Ara

IKEA 6'lı bardak seti hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    "AILE 16-20 Ocak arasında aile kartınızla IKEA Ankaraya gelin, hem 6'lı bardak seti hediyenizi alın, hem de 1000TL üzerine ücretsiz nakliye fırsatından yararlanın"

• İzmir mağazasıyla ilgili mesaj gelen arkadaşlar paylaşırlarmı.?Acaba sadece Ankara mağazasına ait bir kampanyamı?
  • İstanbul içinde geçerli mi?
    orayı yıkarlar
  • Aradım az önce. Sadece cep telefonuna sms gelen müşteriler alabileceklermiş. Ama aile kart ibrazı şartmış.
  • Bende perşembe gidebiliyorum sadece, stokta kalmadı gibi birşey olmaz umarım
  • Daha geçen gün oradaydım. Mesaj bugün geldi. Kim gidecek şimdi ya. Denk gelirse sorarım...
  • Benim ev yakın. Gidip bardaklarimi alayım :)
  • Bardağı müşteri hizmetlerinde IKEA kartı olanlara veriyorlar, stok durumu IKEA kartı olan kişi sayısı yeterince var,
  • İkea, aile kartını 10 dakikada veriyor.Yani İkea'ya gidildiğinde önce kart müracaatı yapıp sonra bardaklar alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

İkea, aile kartını 10 dakikada veriyor.Yani İkea'ya gidildiğinde önce kart müracaatı yapıp sonra bardaklar alınabilir.

gerçekse bravo ikea'ya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

İkea, aile kartını 10 dakikada veriyor.Yani İkea'ya gidildiğinde önce kart müracaatı yapıp sonra bardaklar alınabilir.

Kampanya 12 Ocak 2012 den önce bilgilerini eksiksiz veren Aile Kartlı müşteriler için geçerlidir. Ayrıca Kart 10 dk da degil 2 dk içinde , yogunluk yoksa teslim edilebilir. Kişiye özel olarak İsim soyisim basılı çıkmakda.
    Bilgilerini güncelleyenlerde bu kampanyadan yararlanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.