Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.387
Cevap
12
Favori
29.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • William Tsamis'in gitar işçiliği inanılmaz..

Saxon 2
    Warlord 1
  • yaptığı müziğe saygım sonsuz ama yaptığı hareket hiç hoş değil... oldu olacak "sieg heil!" diye bağırsaymış sarhoş veya ayık fark etmez,orada eski grup arkadaşın darrell'ı anmak için toplanmışsınız,yaptığı fevri bir davranışla bir cok kişiyi zan altında bırakıyor... bütün dünyada nefret suçu olarak tanımlanan bir şey bu... Pantera'yı lise yıllarımdan beri dinlerim,çok da severim hatta nickime ilham olmuştur down'da yaptığı işleride çok beğenirim ama fikriyatı ortada... Rock ve metal camiasi cevabını verdi zaten bu vatandaşa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CBAC2479 -- 6 Şubat 2016; 17:52:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

yaptığı müziğe saygım sonsuz ama yaptığı hareket hiç hoş değil... oldu olacak "sieg heil!" diye bağırsaymış sarhoş veya ayık fark etmez,orada eski grup arkadaşın darrell'ı anmak için toplanmışsınız,yaptığı fevri bir davranışla bir cok kişiyi zan altında bırakıyor... bütün dünyada nefret suçu olarak tanımlanan bir şey bu... Pantera'yı lise yıllarımdan beri dinlerim,çok da severim hatta nickime ilham olmuştur down'da yaptığı işleride çok beğenirim ama fikriyatı ortada... Rock ve metal camiasi cevabını verdi zaten bu vatandaşa...

Bence biraz abartıldı, adam zaten özür dilemiş şaka olduğunu söylemiş...

• Olay nedir?

Bu araa Birdahaki karsilasmayla beraber oy vermeyr devam edeegm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Olay nedir?

Bu araa Birdahaki karsilasmayla beraber oy vermeyr devam edeegm

• Böyle şeylerin şakasının yapılmaması gerektiği bilincine sahip olması gerekirdi; çok çocukça, hak ettiği tepkiyi görmüş zaten.
  • Gerçekten çok çok çok gereksiz olmuş. Yani yeri gelir (gerçi bunun ne zaman yeri gelir bilmem de) esprisini yaparsın suratında espri olduğunu bildirir şekilde, sonra usulünce "kusura bakmayın, tabii ki ciddi değilim" dersin. Zaten Dünya nefret suçlarıyla kaynıyor, sığınmacı dalgasıyla her yer hop oturup hop kalkıyor, yani bunu bu kadar alakasız bir yerde yapmanın ne lüzumu vardı.

Ha bir de şunu söyleyim, bence en az bu kadar ayıp olan bir hareketi daha var. Sen oraya birisini, hatta kaç yıllık grup arkadaşını anmaya çıkmışsın seyircilerin karşısına, sarhoş olmak nedir? Bu nasıl bir saygısızlıktır?

Eşleşmeyi ise kapatmayı düşünüyorum bu akşam, okulum başlamadan koymuş olayım yenisini.
  • Saxon 3
    Warlord 1
  • Arkadaşlar, elinde olan Ozzy Osbourne'un Diary of a Madman albümünü yükleyebilirse ya da herkes edinebilirse sevinirim, bir sonraki eşleşmede o olacak.

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

Stormwitch - Tales of Terror (1985)

vs

Iron Maiden - Killers (1981)

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

• Arkadaşlar sanıyorum ki oylamada zorlanıyorlar, ben başlatmış olayım bu zorlu mücadeleyi (!)

Iron Maiden 1
    Stormwitch 0
  • Iron Maiden 2
    Stormwitch 0

Oyum Killers'a çünkü diğerini öldürdü.
  • Iron Maiden: 3
    Stormwitch: 0
  • Oylamada aslinda zorlandiklari bir nokta olabilir bobafett, benim de eger Iron Maiden'in dandik oldugunu dusundugum bir albumu olsaydi zorlanacagim kisim su olacakti ki, Iron Maiden'dan sonra cok iyi Iron Maiden albumu yapmis Stormwitch Dinledikce anladim ki, Iron Maiden'in kendine has bir yolla cizdigi o New Wave of British Metal "normal" metale gore daha soslu bir tarz gibi bence ve bu sosu da Stormwitch guzel bir sekilde uygulamis. Peki neden oy vermedim, yolu acan albumlerden biri varken yolundan giden (esinlenen) bir albume vermek istemedim. Ama sunu soyleyim, bu album karsisina guzel bulmadigim bir Iron Maiden albumu gelse kesinlikle oyum Stormwitch'edir.

Iron Maiden:4
    Stormwitch:0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ben de aynen öyle düşündüm; Maiden'ın zayıf bir albümü olsa Stormwitch alırdı oyumu. İnkar edilemez Maiden etkilenimi hissediliyor Almanlarda.

Bu arada herkese sormak istediğim birkaç sorum var Iron Maiden ile ilgili;

1. Paul di Anno'lu ilk 2 Maiden albümüne bakışlarınız nedir ?
    2. Paul di Anno'yu mu yoksa Bruce'yi mi tercih edersiniz ? (sebepleriyle..)
    3. Iron Maiden Bruce'suz var olabilir miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Evet ben de aynen öyle düşündüm; Maiden'ın zayıf bir albümü olsa Stormwitch alırdı oyumu. İnkar edilemez Maiden etkilenimi hissediliyor Almanlarda.

1)Güzel albümler, telefonumda diğer albümleri gibi bu albümleri de var
    2)Bruce'u tercih ederim çünkü kendine has bir sesi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca konser enerjisi muazzam.
    3)Olabilirdi neden olmasın ama bu kadar başarılı olabilir miydi grup bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Evet ben de aynen öyle düşündüm; Maiden'ın zayıf bir albümü olsa Stormwitch alırdı oyumu. İnkar edilemez Maiden etkilenimi hissediliyor Almanlarda.

1) Sevdiğim albümlerdir. Özellikle debut albüme bayılırım. Phantom Of The Opera, Remember Tomorrow gibi müthiş şarkılar var.
    2) Bruce'u tercih ederim. Daha modern bir sound ile Bruce'un sesi Maiden'ın müziğini tamamlıyor. Kusursuz oluyor. Duygusallık ve alışkanlık da bu tercihte etken tabii ki.
    3) Var olabilirdi. Arada Bruce gitti Blaze Bayley geldi, Maiden yine Maiden idi.

• Maiden'i normalde cok severim ama stormwitch in albümü daha cok hosuma gitti. Oyum stormwitch e

Maiden:4
    Stormwitch-1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Accept'e vereceğim galiba kadının adı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Accept'e vereceğim galiba kadının adı nedir?

Amanda Aman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.