Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.388
Cevap
12
Favori
29.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Deluge 10 üstünden 10 vereceğim sayılı heavy albümlerindendir, Accept'in Breaker'ı ise çok daha sıradan bir albüm, sıradaki albümü asıl patlama yaratacak Accept albümüdür bana göre;

Manilla Road 1
    Accept 0
  • İlk oyu biz verelim Oyum Accept'a Alamanya'nın köklü heavy metal gruplarından biri olan Accept'i severiz,sayarız,UDO Dirkschneider'li dönemi süperdir Bu Solingen'li abiler Power Metal ve Heavy Metal'e önemli katkılar yapmışlardır.Albümde son of a bitch,cant stand the night(ballad),breaker,breaking up again(ballad) gibi süper şarkılar var.Sound olarak tipik 80'ler Heavy Metali ama riffler ve soloları beğendim...

Manilla road:1
    Accept:1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CBAC2479 -- 11 Şubat 2016; 20:45:35 >
  • Manilla Road 2
    Accept 1

Accept albümünü dinlerken "yav kim bu karı" demeden edemedim ama Manilla Road daha güzel ve gaz bir albüm yapmış her ne kadar albüm kapağını beğenmesem de, Tarkan'a benzemediği için reddedilen insanların olduğu bir ülkede fazla şeyeyapmamak lazım.
  • Accept'in bu albümünü hiç mi hiç sevemedim. Manilla Road daha baskın eşleşmede.

Accept: 1
    Manilla Road: 3
  • Accept'in albümü güzel eyvallah da, marjinallik yok düpdüz bir albüm.Benim oyum da Manilla Road'a.
    Manilla Road:4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğenmişsiniz ya Manilla Road'u, alın bir tane daha

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

Running Wild- Port Royal (1988)

vs

Manilla Road - Open The Gates (1984)

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Hani Ozzy???
  • Bence de , hani Ozzy? Herkes edindim dedi mi? Edindim demeden nasıl koyayım o eşleşmeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Bence de , hani Ozzy? Herkes edindim dedi mi? Edindim demeden nasıl koyayım o eşleşmeyi

Ben linki paylaşayım buradan herkes dinleyebilir. Üyelik gerekiyorsa hemen üye olabilirsiniz veya facebook ile bağlanıp dinleyebilirsiniz.

https://play.spotify.com/album/4xiRrFE0Gq4Si9mAfPB3hZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Bence de , hani Ozzy? Herkes edindim dedi mi? Edindim demeden nasıl koyayım o eşleşmeyi

Vardı zaten Sharon abla sağolsun.
  • Manilla Road 1
    Running Wild 0

Astronomica bu günün üstüne iyi geldi.
  • Deluge'ye 10 üstünden 10 verdiğim bir albüm olduğunu söylemiştim ama yıldızı eksikti, Open The Gates albümü iste yıldızlı 10/10 albümdür, Shelton'ın fantastik gitar ve vokali tek başına yeter, hitlerden geçilmiyor;

Manilla Road 2

Running Wild 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 11 Şubat 2016; 23:35:52 >
  • Çok net Manilla Road. Çok ama çok net hem de.

Manilla Road: 3
    Running Wild: 0
  • Manilla Road: 3
    Running Wild: 1
  • Running Wild'i normalde severim ama bu albümü bana zevk vermedi o yüzden oyum Manilla Road'a...

Manilla Road:4
    Running Wild:1
  • Yani her iki albüm de tatsız çıktı, sıktı. Ancak Running Wild Tatbak pastası, Open the Gates Tatbak lokumu. Pasta yağından dolayı yedikçe ağızda garip bir tat bırakıyor, zaten üç dilimden sonra da yenmiyor. Lokum ise size lokumdan başka aromaların tadını veriyor, damağı yapışması için de çok yemek lazım. Beş liram daha olsa iki ürünü de Tatbak'tan almam.

Korsan Metal'e karşı Fantastikimsi Metal, oyum Manilla Road'a:

Manilla Road:5
    Running Wild:1
  • Albüm kapağı bile meymenetsiz Ozzy'nin Halbuki Angel Witch'inki ne kadar da güzel

Ozzy Osbourne - Diary of a Madman (1981)

vs

Angel Witch - Angel Witch (1980)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 12 Şubat 2016; 21:30:20 >

• Fazla uzatmayayım Ozzy 1 Angel Witch'in albüm kapağında ne var allasen? Randy Rhoads ile son albüm, bazıları çok genç gidiyor...
  • İşte sadelikle bir şehrin çöküşü anlatılmış. Öteki suratına böğürtlen reçeliyle pudrayı basmış saçını da iki sallamış geçmiş kamera karşısına.

Bilmiyorum hakikaten bu Ozzy'e sinirim neden bu kadar arttı ama zevkimi etkiledi mi bilmiyorum. Yine de Angel Witch'i dinlerken daha şans verilesi buldum, tabii ki vokal açısından Ozzy'nin üstünlüğünü kabul ediyorum ama diğer yönlerden daha derli toplu bir albüm gibi geldi.

Ozzy Osbourne: 1
    Angel Witch: 1
  • Angel Witch: 2
    Ozzy: 1
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.