Şimdi Ara

İhtiyacı olan bir gariban için DDR2 ram lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Sevgili DH üyeleri,

Bir garibanın PC sini kuvvetlendirmek istiyorum. Elimde 512 mb ekran kartı vardı onu taktım çocuk ohm board kullanıyordu. Ekran kartı meselesinin iyi kötü hallettim. Fakat RAM konusunda sıkıntı var. Makinada 1 gb + 512 MB DDR2 ram var. Anakart 4 ram slotlu elinizde kullanmadığınız hibe ram var ise bana dönüş yaparsanız sevinirim. PM üzerinden dönerseniz dönüş yaparım size

PC si eski iki çekirdek AMD ama okul dersleri ve ufak oyunlar için işini görecektir. HDD si 80 gb eğer sağlam daha yüksek kapasiteli HDD olan varsa o da işimize yarar. Bu form üzerinden bir çok kişiye hibe malzeme yolladım umarım şimdide benim talep ettiğim malzemelerden elinde işine yaramayan varsa dönüş yapan olursa sevinirim.

Tercihen Ankara olursa sevinirim. Çünkü çocuğun kargo verecek parası dahi yok ben karşılayacağım ama benim de bu ay maddiyat sıkıntı onun için kargoyu hiç bulaştırmayı düşünmüyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• kardeş elimde 1gb ddr2 olması lazım hdd bakarım varsa yollarım sana. bana adres yazarmısın PTT ile göndericem hadi oda benden olsun. PTT şube teslim yollarım ona göre adres verirmisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.